Největší kapr chycený na CDB?

Jen tak pro zajímavost...
Autor diskuse: Honza - Profil , 27.11.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

NForest 1 - Profil | Čt 25.12.2008 17:29:20

Jarda Kučera >> to je ale pravda, Petr ma prej velkou spotrebu :-))

    NJarda Kučera - Profil | Čt 25.12.2008 17:27:07

    Forest 1 >> Musí je vážit,aby věděl kolik masa deně spotřebuje,ne???? -:))

      NForest 1 - Profil | Čt 25.12.2008 17:26:46

      Petr Koch >> pstrouzek na masle,jenom sul a kmin :-))

        NPetr Koch - Profil | Čt 25.12.2008 17:25:21

        Forest 1 >> :o)))) mňam

          NForest 1 - Profil | Čt 25.12.2008 17:24:39

          Petr Koch >> a na co by jsi je vazil kdyz je stejne zmasis vid :-))

            NPetr Koch - Profil | Čt 25.12.2008 17:23:28

            Švec >> vasrmen1 - bývalý reinkarnovaný švec >> jo a tam váhu nepotřebuju, protože větyšina mých pstruhů a lipaný má s bídou 5kg :o)))

              Nvasrmen1 - bývalý reinkarnovaný švec - Profil | Čt 25.12.2008 17:22:07

              Petr Koch >> bych doplnil.......... a dal jsme se na mušku . .-))))

                NTulo - Profil | Čt 25.12.2008 17:15:49

                Patrik >> neposílal jsi mi náhodou někdy SZ ohledně Včelínku????

                  NPetr Koch - Profil | Čt 25.12.2008 17:02:39

                  Patrik >> a není to jedno? :o)) Když si zvážím rybu tak pouze pro sebe, abych věděl, když se náhodou podaří znovu jestli jde nahoru nebo ne. Jak je na tom před jarem a třeba v sezóně.
                  A porovnávám fotky jen svých kamarádů, kterým věřím, že nemají potřebu přidávat, protože se za rekordy nehoní. Jasný, že vždy potěší osobáček, ale podmínit jakoukoliv výpravu pouze a jen cíli ulovení nejtěžší ryby v revíru je málo :o)))
                  PS: protože jsem hovnochyt musel jsem alibisticky přistoupit na tuto filosofii lovu :o)))))

                    NJarda Kučera - Profil | Čt 25.12.2008 16:52:33

                    Patrik >> Nemáš pravdu,jen vážící musí vidět to co je na váze a na metru ,ale rybářům uniká to správné kouzlo rybařiny a proto tam viděj to co chtěj vidět a ne to co tam skutečně je.A proto tolik kaprařů strácí soudnost nad touto věcí a dělaj ze vsebe trotli,ale to je soukromá věc každého, kdo ze sebe toho hlupáka chce dělat.

                      NPatrik - Profil | Čt 25.12.2008 16:43:44

                      Ano, to je pravda, často totiž i když dva rybáři měří a váží tu samou rybu, tak z toho jsou jiné hodnoty, někdo měří dřevěným skládacím metrem, kterej se neohýbá kolem ryby, jinej zase klasickým vysunovacím přes pupek (a to dá klidně 2 i víc cm navíc), váha to samý, někdo neodváží podložku, jinej zas vidí na váze tolik, kolik vidět chce. Ale kontrolovat a přesně určovat se to nedá. Tím samozřejmě nevyjímám sebe...

                        Nslavina - Profil | Čt 25.12.2008 16:41:18

                        Petr Koch >> proč vždyt máš pravdu

                          NPetr Koch - Profil | Čt 25.12.2008 16:40:22

                          slavina >> čekal bych spíš 1-

                            Nslavina - Profil | Čt 25.12.2008 16:39:11

                            Petr Koch >> 1*

                              NPetr Koch - Profil | Čt 25.12.2008 16:37:42

                              A co se na ty míry a váhy vykašlat a přestet je zveřejňovat a přestat se zúčastňovat podobných soutěží o nejdelší nebo nějtěžší rybu? Z toho totiž pramení všechny problémy. I kapr pod 10kg může být krásnej nebo dokonce pěknější než nějaký 30kg prase co se chytá pořád dokola :o)))
                              Navrhuji se na to vykašlat :o)))

                                NPatrik - Profil | Čt 25.12.2008 16:32:02

                                Tak to sem dávám veřejně, nemíním se s nikým hádat po SZ, už mě to tady celý leze pěkně krkem...

                                  NPatrik - Profil | Čt 25.12.2008 16:31:27

                                  A tady má stejného kapra Libor chyceného asi 14 dní přede mnou a nezávisle na mě naměřil taky 89 cm...

                                    NPatrik - Profil | Čt 25.12.2008 16:30:29

                                    Vzhledem k tomu, že mě mistr Fishky přes SZ tak nějak nepřímo obviňuje, že i já mám přidanou míru u toho kapra v soutěži, tak sem dám fotku a posuďte sami. Je to těžko říct a odhadnout podle fotky, to je jasné. Jenom tady mám fotku já (dost blbá, foceno samospouští), 89 cm, nevážil jsem ho, ale váha je u takových ryb v daném revíru +/- 11 kg.

                                      Njitrnice33 - Profil | Čt 25.12.2008 16:23:31

                                      ze se na to nevykakate i na vanoce vase starosti bych chtel mit

                                        Ncarpik - Profil | Čt 25.12.2008 16:22:12

                                        syny >> možná mě ta pointa uniká :) ale asi proto že mě to moc nezajímá.. ale máš pravdu s tím že kdyby se to nevytahlo tak se asi nepřizná,ale já to myslel tak že jedna lež je odhalena(nebo dvě pokud beru každého kapra jako jednu lež) tak at se to už nerozpytlává a jde se po dalších lží.