Největší kapr chycený na CDB?

Jen tak pro zajímavost...
Autor diskuse: Honza - Profil , 27.11.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Nlojza cdb - Profil | So 3.1.2009 16:22:10

Ani bych neřekl,ta nafukovací obruba praskla při prvním nafouknutí,a co vím tak nejen nám,takže luxus za těžký háky a pěknej šmejd

    Nstina - Profil | So 3.1.2009 11:56:56

    fox výborná

      NEl Duffus - Profil | So 3.1.2009 11:51:31

      Ta podložka je dobrej luxus... sorry mimo téma

        Nkonn - Profil | Čt 1.1.2009 11:30:30

        lojza cdb >> muselo se to tady trochu zvednout jinak ty ryby zatim nic moc ale z merenie pekny uspech

          Nl.s - Profil | Čt 1.1.2009 11:13:24

          pěkne lojzo potřebuji poslat ty věci na meil,pokud ti to nebude vadit

            Nlojza cdb - Profil | Čt 1.1.2009 11:08:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Hodně úspěchů a ty největší kapry v novém roce přeje Lojza CDB

              Nmládě - Profil | Út 30.12.2008 19:36:42

              Taky jeden...

                Nklobas - Profil | Út 30.12.2008 19:30:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Tak sem zase hodím jednoho hooodne potesil musel sem se k nemu probojovat což byla docela námaha.

                  NDejF - Profil | Út 30.12.2008 19:17:35

                  klobas >> dik, to přijde časem, věřim tomu :-)

                    NDetreux - Profil | Út 30.12.2008 13:34:18

                    CarpPavel >> escorrt >> takhle dopadle kapr utrvanej ve vázce s pěti metrama pletenky.....

                      Nsidneyv - Profil | Út 30.12.2008 13:26:12

                      CarpPavel >> escorrt >> to je hruza....

                        Nsidneyv - Profil | Út 30.12.2008 13:11:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        ja som chytil naj kapra na CDB tohto 80cm a 8200g vážiaceho. Vtedy som chytal na hotovky a pelety maso a vcelku bolo dosť záberov. Chytal som na CDB len tento jeden krát...skúšal som...

                          Nescorrt - Profil | Út 30.12.2008 7:46:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          I takové ryby jsou v Jestřabicích,ale jde vidět jací jsou i rybáři

                            Nklobas - Profil | Út 30.12.2008 1:10:21

                            DejF >> Pekní a preji ti i ty vetsí.

                              NDejF - Profil | Po 29.12.2008 16:36:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Chytám jedině na CDB ... nejsou to žádní velikáni, ale já jsem s nima spokojen ...

                                NtigerZ - Profil | Po 29.12.2008 15:57:26

                                Ano, ve sledované soutěži DOC to udělal, na soutěž v Břeclavi se ale jaksi vy...l a pořád tam svůj podvod má...

                                  Nb.gun - Profil | Po 29.12.2008 15:19:47

                                  jitrnice33 >> Nomen omen?

                                    NFery - Profil | Po 29.12.2008 14:44:41

                                    El Duffus >> souhlas..napadaly mě na adresu jitrnice horší výrazy,ale nakonec jsem odolal..pro takový jak říkáš "lopaty" škoda slov..

                                      NEl Duffus - Profil | Po 29.12.2008 14:42:33

                                      hele jitrnice ty jsi ale opravdu lopata, to se nezlob. Diskuze tady byla o vrácení cen, to Drahoš udělal, omluvil se a tak by to mělo bejt když něco posral. Podle mě to uzavřel a není potřeba se k tomu vracet. Karásek Sieget sem strčil fotku z toho, když Drahoš vracel ty ceny s komentářem, že to vrátil a bude klid... No a k tomu Ty vyplodíš tuhle perlu...

                                        NMasařka - Profil | Po 29.12.2008 14:27:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Já jsem největšího na CDB chytil 73 a 7,5 kg. Játra maso,na dyji7.Budu zkoušet dál,třeba se zadaří i nějaký macek.