Největší kapr chycený na CDB?

Jen tak pro zajímavost...
Autor diskuse: Honza - Profil , 27.11.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Mitosek - Profil | Čt 25.12.2008 14:26:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Cau kluci, taky jednu pridam kaprik chyceny na CDB :o)

    dasty carp - Profil | Čt 25.12.2008 11:37:18

    m.kindl-Neboj jsem pořád stejný...Nemusíš mít strach...

      m.kindl - Profil | Čt 25.12.2008 11:34:50

      dasty carp - ® No svědomí mám čistý ale měl jsem tě vždy za slušnýho člově tak by mě to docela překvapilo...

        Patrik - Profil | Čt 25.12.2008 11:30:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        ajé, už se to tu zas hádá =) Jinak tady jsem si vzpomněl, že mám vyfocenýho kamaráda s kaprem na CDB, koupil si nějakou tu levnou řadu za pár korun, bylo to tvrdý jak šutr, tak sem se mu smál, že co s tím chce dělat. Pak jsme to teda narvali do punčochy a 2 kuličky pod háček a záběr taky došel =)

          dasty carp - Profil | Čt 25.12.2008 11:30:26

          m.kindl-Nelekej se,bude to vypadat že nemáš čisté svědomí......

            m.kindl - Profil | Čt 25.12.2008 11:29:16

            dasty carp - ® Ne...ale opravil jsi toho anonyma jako kdyby jsi to tak myslel tak jsem se lekl....

              dasty carp - Profil | Čt 25.12.2008 11:27:43

              m.kindl-Napsal jsem někde tvé jméno,či Nick????

                m.kindl - Profil | Čt 25.12.2008 11:19:54

                dasty carp - ® Rozumím tomu že jsi mě nazval teoretikem ?

                  MichalM(štikař) - Profil | Čt 25.12.2008 11:17:47

                  dasty carp >> Přece se nebudeš hned tak rozčilovat po ránu:o). Krátký, ale výstižný

                    m.kindl - Profil | Čt 25.12.2008 11:14:31

                    rakosnicek69 >> Ale jinak se kvůli tomu nemusíš skovávat za jinej nick...klidně to piš jako Snipe...

                      Tulo - Profil | Čt 25.12.2008 10:50:13

                      rakosnicek69 >> ty jsi něco píchaš???To se mají všichni nenávidět?

                        m.kindl - Profil | Čt 25.12.2008 10:48:58

                        rakosnicek69 - ® Vsadím se o cokoli že mi to do Břeclavi nepřijedeš říct do očí...

                          dasty carp - Profil | Čt 25.12.2008 10:48:14

                          rakosníček69..-Špičkový kapraři,?Nebo teoretici???

                            klobas - Profil | Čt 25.12.2008 10:47:31

                            bill2 >> Jasný dík moc me se taky líbí.

                              rakosnicek69 - Profil | Čt 25.12.2008 10:45:19

                              syny: Plně s Tebou souhlasím. Všichni tito "špičkový kapraři" jako je m.kindl. maxwell a mnoho dalších, se kterými se stýkají a jenž se kolem nich pohybují (např. maraton na Tovačově) je jedna velká přetvářka a lež a odsuzují všechny ty, co je nemají v lásce (proč taky?). Stačilo zajet třeba na Rozkoš a vidět, jak si navzájem lozí do zadku. Přijeď třeba do Břeclavi a uvidíš sám! P.S. Od bachyho aspoň víš, co čekat, ale od těchto hvězdiček české kaprařské scény nikoliv!

                                bill2 - Profil | Čt 25.12.2008 0:59:39

                                klobas: Opravdu krásná ryba, přesně takový břicháči se mi mooooc líbí. Gratuluji ti

                                  klobas - Profil | St 24.12.2008 21:08:20

                                  Jarda Kučera >> To víš :) ja sem sikovnej a fotograf taky :)

                                    Jarda Kučera - Profil | St 24.12.2008 21:06:10

                                    klobas >> Hezká fotka a hezká ryba.

                                      Honza - Profil | St 24.12.2008 21:04:17

                                      Po dlouhé době zase fotka:)

                                        klobas - Profil | St 24.12.2008 20:57:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Tak tady posílem jednoho mensího když sou ty vánoce uloven na 007+RR