Klub mladých boiliesařů

Zdar, založil jsem tento klub pro mladé zkušené nebo i nezkušené začínající boiliesaře. Chci, aby ti, co něco znají poradili a nesmáli se těm, co neví a ptají se. Jestli by to šlo tak do 18let, ale nepohrdneme radami starších ...
Hoši, chtěl bych, abysme si navzájem radili, ukazovali montáže anebo jen kecali o rybách. Hlavně nechci hádky a doufám, že nebudu muset udělovat karty! Nejprve potřebuji, aby sem pár z vás přispělo a napsalo JSEM TU! Já vám pak napíšu, budu-li tu, a začneme pokládat témata. Já sám nejsem žádný profík, ale už nejsem ani začátečník. Zdar.
Autor diskuse: Pikess - Profil , 19.8.2008 kaprařina - techniky lovu

anakonda - Profil | So 4.2.2012 16:18:51

ciciN >> Ono to je 100m možná i víc.

    ciciN - Profil | So 4.2.2012 16:14:10

    anakonda >> on tam určitě nedohodí i kdyby to bylo 50m...

      anakonda - Profil | So 4.2.2012 16:12:01

      LeoSNB >> To je Mlejňák.Hodíš až do toho zadního konce-cípu?

        kulhyteam - Profil | So 4.2.2012 11:07:03

        LeoSNB >> Mám .. ale nežiju jenom kaprařinou víkendy prochlastam a živim auto =) ...

          LeoSNB - Profil | Pá 3.2.2012 10:19:13

          kulhyteam >> Taky by jsi udělal líp, kdyby jsi šel někam makat a vydělal jsis na to a budeš to mít aji dřív :D a budeš si toho více pak vážit, že jsis na to musel vydělat sám :)

            kulhyteam - Profil | Pá 3.2.2012 9:46:51

            Ale já ... až vyhraju ve sportce :-DDDD

              S.Jakubem - Profil | Pá 3.2.2012 1:42:30

              pyškot >> Ahoj no kolem 15 000 se to určitě pohybovalo :D

                S.Jakubem - Profil | St 1.2.2012 14:32:28

                kulihrášek >> Přesně tak.. Už se těším.. Natrhneme jim prdel :D

                  kulihrášek - Profil | St 1.2.2012 14:21:58

                  S.Jakubem >> jojo už aby byl duben at jdem spolu na ně :-)

                    Čenda22 - Profil | St 1.2.2012 14:18:36

                    že všichní blázníte s těma ultegrama velikost 14000??????

                      S.Jakubem - Profil | St 1.2.2012 14:14:02

                      kulihrášek >> Paráda Honzo, už aby povolil led co ?..

                        kulihrášek - Profil | St 1.2.2012 14:10:47

                        kulhyteam >> vyzkouším a uvidim, kdyžtak taky přejdu na sprej :)

                          kulhyteam - Profil | St 1.2.2012 14:07:02

                          kulihrášek >> Špicá =) hele akorát ten klin-ik ... mám ho taky a nic moc špatně se natírá kaprovy na ránu .. příště jdu určitě do spreje ale tak uvidíš ;)

                            pyškot - Profil | St 1.2.2012 13:08:17

                            kulihrášek >> ahoj co to stálo?

                              kulihrášek - Profil | St 1.2.2012 13:05:42

                              Hoši trochu jsem si udelal radost na novou sezonu :-)

                                kulhyteam - Profil | Čt 19.1.2012 19:34:22

                                kaprik11 >> Sám sebe ..

                                  cheguevara - Profil | Čt 19.1.2012 17:50:00

                                  Čenda22 >> Budu na For F.

                                    LeoSNB - Profil | St 18.1.2012 21:36:05

                                    kaprik11 >> Maminka a tatínek :)

                                      kaprik11 - Profil | St 18.1.2012 19:58:22

                                      mam jednu otazku kdo vás sponzoruje

                                        kulhyteam - Profil | St 18.1.2012 17:23:09

                                        S.Jakubem >> Dík dík ;)