Klub mladých boiliesařů

Zdar, založil jsem tento klub pro mladé zkušené nebo i nezkušené začínající boiliesaře. Chci, aby ti, co něco znají poradili a nesmáli se těm, co neví a ptají se. Jestli by to šlo tak do 18let, ale nepohrdneme radami starších ...
Hoši, chtěl bych, abysme si navzájem radili, ukazovali montáže anebo jen kecali o rybách. Hlavně nechci hádky a doufám, že nebudu muset udělovat karty! Nejprve potřebuji, aby sem pár z vás přispělo a napsalo JSEM TU! Já vám pak napíšu, budu-li tu, a začneme pokládat témata. Já sám nejsem žádný profík, ale už nejsem ani začátečník. Zdar.
Autor diskuse: Pikess - Profil , 19.8.2008 kaprařina - techniky lovu

NTommy23 - Profil | Ne 5.2.2012 10:25:01

Ondřej Macků-Maca se vrací - 5.2.2012 10:18:08 >> Prosim tě, že to vůbec řešíš... Jinak jsem si taky zkusil s Hi-S nahodit a 100 m se nechá hodit uplně bez problémů a to jsem ho měl jednou v ruce. Tak proč bys nemoh házet kolem 130 m, když už si na něj zvyklej a něco si už naházel. Jinak já mám MKIII a 130 m se nechá hodit taky, jen to chce trošku cviku... Taky hážu s 0,28 mm, myslíš, že kdybych použil slabší vlasec - 0,25 mm, projevilo by se to na vzdálenosti? Já si myslim, že by to bylo docela zanedbatelný, tipuju tak kolem 5 m...

    NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | Ne 5.2.2012 10:18:08

    anakonda >> A že nejsem Doc znamená že neumím nahazovat nebo co? To, že to nehodíš ty neznamená, že to nehodí někdo jinej. Kdybys místo rozplývání se nad svojí výbavou na MRKu jel občas k vodě, taky to možná hodíš. Prostě ti to dokážu, tečka.

      Nanakonda - Profil | Ne 5.2.2012 10:13:54

      Ondřej Macků-Maca se vrací - 5.2.2012 10:10:56 >> Hotovo to bude až to ukážeš.Vím,že s 0,28 to létá o dost dál,ale Ty nejsi Doc.Jinak,Enigma nikdy na medovky nechytal a to rybaří od 3 let.

        NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | Ne 5.2.2012 10:10:56

        anakonda >> No dejme tomu, že ještě když tvůj oblíbenec Enigma chytal na medovky(nic proti němu nemám), já jsem byl u Karla v týmu, jezdil s ním po výstavách apod. Pak jsme se tak trochu rozešli a jsem u konkurence. Takže snad chápeš proč na jeho přednášku nepůjdu, ikdyž spolu vycházíme v pohodě.
        K DOCovi - jestliže háže 100m s vlascem 0,35mm, kolik asi tak háže s 0,28mm? Věř, že takovej rozdíl ti udělá bez problému 20-30m. Dost keců, já prostě vím že 100m hodím s palcem v nose, protože to hážu pravidelně, mám to několikrát změřený. Hotovo.

          Nanakonda - Profil | Ne 5.2.2012 10:04:51

          Ondřej Macků-Maca se vrací - 5.2.2012 9:59:43 >> Proč bys nešel? Tak Doc je kamarád se kterým občas jedu na ryby a ty HIS má také.Je to vysportovanmý šlachovitý kluk,který házet umí a háže okolo 100m pravda s 0,35.

            Nanakonda - Profil | Ne 5.2.2012 10:02:21

            Kocháč >> Proč?

              NKocháč - Profil | Ne 5.2.2012 9:59:55

              anakonda >> Ty mu ale dáváš do palice :o))))

                NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | Ne 5.2.2012 9:59:43

                anakonda >> :-)) Jestli půjdu na Karlovu přednášku? Ty, asi ani ne :-))))) Doca znám.

                  NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | Ne 5.2.2012 9:57:17

                  Kocháč >> zuby mám díkybohu v cajku, navíc se zubařů bojím :-)

                    Nanakonda - Profil | Ne 5.2.2012 9:57:05

                    Ondřej Macků-Maca se vrací - 5.2.2012 9:49:31 >> O nic.Jen tak si zachytáme,dáme si pivo a zaházíme.Poklábosíme.Jinak v pátek 10.2. 2012 je tu Karel Nikl a má přednášku,klidně se tam můžeme potkat.Večer se zastavím. Znáš Doca?Je z Třeště a Ty jsi z Dačic.

                      NKocháč - Profil | Ne 5.2.2012 9:53:28

                      Ondřej Macků-Maca se vrací - 5.2.2012 9:49:31 >> Řekni si o kupón na hubu plnou zubů :o))))

                        Nanakonda - Profil | Ne 5.2.2012 9:50:06

                        LeoSNB >> A Tebe zvu také.Pak o tom napíšeme na MRK.

                          NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | Ne 5.2.2012 9:49:31

                          anakonda >> dobře, o co?

                            Nanakonda - Profil | Ne 5.2.2012 9:47:34

                            Ondřej Macků-Maca se vrací - 5.2.2012 9:36:37 >> Vidím že studuješ na JU v Č.B.Tak to je jednoduché.Vezmu tě někdy na jaře na ryby a ukážeš mi to. Vlasec 0,28 olovo si tam můžeš dát jaké chceš,to je mi jedno,10m šokovky,a kulička boilí. 100m mi stačí.136m háže vítěz Casting day.

                              NLeoSNB - Profil | Ne 5.2.2012 9:38:07

                              Ondřej Macků-Maca se vrací - 5.2.2012 9:36:37 >> Taky teda zamachruju. Se vším co jsi napsal jsem hodil taky za hranici 100m :) a taky tam byli svědci :)

                                NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | Ne 5.2.2012 9:36:37

                                anakonda >> prut Hi-S, vlasec 0,28mm, olovo 100g, 18mm kulička, 136m, na louce, cca 20 svědků. 100m hodí každý, kdo to aspoň trochu umí a neháže s vlascem 0,40mm.

                                  NLeoSNB - Profil | Ne 5.2.2012 9:36:09

                                  Ondřej Macků-Maca se vrací - 5.2.2012 9:30:43 >> Hele neřeš ho nemá to cenu :D my prostě mladý kluci to nehodíme :)

                                    Nanakonda - Profil | Ne 5.2.2012 9:34:39

                                    Ondřej Macků-Maca se vrací - 5.2.2012 9:30:43 >> Dá,ale hodí to málokdo.Hodně lidí si myslí,že to hodí a málo z těch co si to myslí to skutečně hodí.70m mnohým připadá tak daleko jako by to bylo 100.Kolik hodíš Ty?Víč to? Měříl sis někdy délku hodu? Jak si to měřil?

                                      NOndřej Macků-Maca se vrací - Profil | Ne 5.2.2012 9:30:43

                                      anakonda >> ono se nedá hodit 100m nebo co jako?

                                        NLeoSNB - Profil | So 4.2.2012 16:38:41

                                        anakonda >> nn nechodím