Klub mladých boiliesařů | MRK.cz

Klub mladých boiliesařů

Zdar, založil jsem tento klub pro mladé zkušené nebo i nezkušené začínající boiliesaře. Chci, aby ti, co něco znají poradili a nesmáli se těm, co neví a ptají se. Jestli by to šlo tak do 18let, ale nepohrdneme radami starších ...
Hoši, chtěl bych, abysme si navzájem radili, ukazovali montáže anebo jen kecali o rybách. Hlavně nechci hádky a doufám, že nebudu muset udělovat karty! Nejprve potřebuji, aby sem pár z vás přispělo a napsalo JSEM TU! Já vám pak napíšu, budu-li tu, a začneme pokládat témata. Já sám nejsem žádný profík, ale už nejsem ani začátečník. Zdar.
Autor diskuse: Pikess - Profil , 19.8.2008 kaprařina - techniky lovu

S.Jakubem - Profil | Ne 4.12.2011 11:24:10

LeoSNB >> Kalendář od Mika.. :DD Né to nejpodstatnější jsou proutky Force R-Range.

    LeoSNB - Profil | Ne 4.12.2011 11:22:01

    S.Jakubem >> co ti přijde?..

      S.Jakubem - Profil | Ne 4.12.2011 11:11:58

      osobak >> Já už mám vánoční dárek taky na cestě :D

        Mikbaits mánie - Profil | So 3.12.2011 21:22:07

        LeoSNB >> :DDD

          LeoSNB - Profil | So 3.12.2011 21:20:35

          Mikbaits mánie >> lepší než nic :D

            Mikbaits mánie - Profil | So 3.12.2011 20:35:47

            A tohle dostanu k vánocum já :)))

              LeoSNB - Profil | So 3.12.2011 19:38:11

              Grasel >> Já už mám taky tašku na Vánoce doma :D

                osobak - Profil | So 3.12.2011 16:57:47

                http://www.youtube.com/watch?v=kTGerPTd5G8
                nějací kapři za rok 2011:)

                  Grasel - Profil | So 3.12.2011 16:55:11

                  osobak >> Trochu brzo,ne?

                    osobak - Profil | So 3.12.2011 16:54:22

                    něco k Vánocům....

                      kapr97 - Profil | So 3.12.2011 14:45:28

                      V této zimě jde chytit na bojlí tak zánět průdušek...

                        Mikbaits mánie - Profil | So 3.12.2011 14:43:09

                        LeoSNB >> Neseděj :))

                          LeoSNB - Profil | So 3.12.2011 14:32:41

                          klobas >> čoveče asi jo jak to tu vypadá :D

                            klobas - Profil | So 3.12.2011 14:30:45

                            LeoSNB >> No to víš všichni sedijou u vody :D

                              kapr97 - Profil | So 3.12.2011 14:01:09

                              LeoSNB >> Taky si říkám...

                                LeoSNB - Profil | So 3.12.2011 13:54:25

                                Boilisáci začíná tu bejt nějaký mrtvo !!!

                                  Fragly - Profil | Po 28.11.2011 15:46:22

                                  Čus borci, přidejte se pokud máte zájem :) http://www.facebook.com/pages/Carp-team-Exil/151797​111584584

                                    Mikbaits mánie - Profil | Čt 17.11.2011 16:45:52

                                    S.Jakubem >> :DDD

                                      S.Jakubem - Profil | Čt 17.11.2011 15:22:42

                                        S.Jakubem - Profil | Čt 17.11.2011 9:40:00

                                        Mikbaits mánie >> Jasně že vim, tak si vem sekyrku na led. Nebo se spíš informuj jak to tam vypadá :))