Jak vám to jde na Orlíku?

Zdravím kolegy rybáře, co letos Orlík a ryby? Já a spousta kolegů co znám zatím bída, spíše náhodné záběry. A dravci? O tom ani nemluvím, konkrétně candát, ten jako kdyby tam vyhynul. Tak špatný rok tam ještě nepamatuji.
Autor diskuse: Rytíř - Profil , 1.7.2008 všeobecné - ostatní

Co nejraději na orlasu chytate?

A) kapr47%

B) candat18%

C) sumec9%

D) bolen5%

E) uhoř3%

F) štika5%

G) ostatni13%

Od 9.7.2009 hlasovalo 423 čtenářů.

Miras - Profil | Čt 2.5.2013 20:37:26

Vendys 65 >> místo musí být menší než flek na postavení bivaku, pak máš klid. Aspoň u mě to tak zatím funguje.

    Vendys 65 - Profil | Čt 2.5.2013 19:51:25

    Pedro1 >>
    Ahoj,to máš sice pravdu,ale když. přijedeš na chatu a nemáš si kde sednout,tak ti to taky naštve a když si udělám místo tak mě obsadí bivakáři

      Pedro1 - Profil | Čt 2.5.2013 9:48:26

      Vendys 65 >> Já myslím,že je dobře,že je na jaře a třeba i v léteě voda až do lesa.Ryba se vytře a jikry neuschnou,jak tomu bývalo pravidelně dřív.A pokud je i v létě,potěr se má kde schovat před dravci a přežije ho více.

        čerešňak - Profil | St 1.5.2013 14:44:49

        Vendys 65 >> Znám tuhle lokalitu 40 let a skoro 30 let tam mám šalupu.

          Vendys 65 - Profil | St 1.5.2013 11:36:52

          čerešňak >>
          Díky za informaci,ale poslední dobou je voda až do lesa a i přes léto,ty doby kdy byly dlouhé pláže kolem vody jsou již pryč,posílím ti fotku,jak to tam dříve vypadalo,ale dnes,škoda mluvit

            Vendys 65 - Profil | Út 30.4.2013 22:22:37

            Ahoj,nevíte někdo jaký je stav vody? V sobotu pojedu na chatu ( Písecko ) většinou mám vodu až do lesa,tak si pomalu nemám kam sednout.Chci si jít na chvíli sednout k vodě. Díky za informace.

              mexik - Profil | Po 29.4.2013 18:13:20

              Denny >> to asi pro každého:))

                mexik - Profil | Po 29.4.2013 18:13:04

                Miras >> Miras - 29.4.2013 13:45:46 >> no však já se chci o úspěch podělit:)))

                  computerfish - Profil | Po 29.4.2013 14:47:58

                  baitruner2 >> Gratuluji, nezapomeň mu dokoupit rybářské dupačky - maskáče. Ať si zvyká.

                    jirina 77 - Profil | Po 29.4.2013 14:27:52

                    Nightmare Fish - čum to je ten okyš jak sem ti o něm říkal s Librybem.. 69cm tuším

                      Denny - Profil | Po 29.4.2013 13:45:54

                      mexik >> Takove ryby,to je pro me sci-fi

                        Miras - Profil | Po 29.4.2013 13:45:46

                        mexik >> Zase propaluješ fleky? Ta loď v pozadí parkuje na Štědroníně:-)

                          Paulus - Profil | Po 29.4.2013 13:37:31

                          mexik >> Mno ty vole ..........................o))

                            mexik - Profil | Po 29.4.2013 13:34:09

                            Jedna motivační před dravcovou sezonou:))

                              Miras - Profil | Po 29.4.2013 9:15:50

                              baitruner2 >> Moc pěkný - gratuluji a přeji prckovi kupu zdraví do života.

                                elhierro - Profil | Ne 28.4.2013 18:18:05

                                baitruner2 >> Ahoj kamaráde. Obrovská gratulace k tomu nejcenějšímu úlovku. Ať Filípek roste jako z vody a Vy, rodičové jste šťastni. Snad tato šťastná událost dá zapomenout na ty nešťastné.

                                  Paulus - Profil | Ne 28.4.2013 16:29:37

                                  baitruner2 >> Mno ty vole ! Gratulace Jirko o)

                                    Fero123 - Profil | Pá 26.4.2013 23:39:49

                                    baitruner2 >> Přeji vše nejhorší ať se mu vyhýbá a potkává jen štěstí a zdraví.Ostatní přijde samo.-.

                                      noční ryba - Profil | Pá 26.4.2013 21:06:13

                                      baitruner2 >> Krásný drobeček a posílám velkou gratulci a užijte si to všeci a buďte na něj hodní!!!! A o rybách ten život není...)))