Domací výroba levného boilies

Čau všichni, poraďte mi prosím vás nějakou domácí výrobu levného boilies?
Autor diskuse: KAMZÍK - Profil , 26.5.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

NAiwen - Profil | Čt 20.8.2009 11:13:31

Sjatkac >> Přidal bych obič dětskou krupičku.. nejde tolik vidět v boilies a řekl bych, že pojí lépe než pšeničná krupice(jedná se o stejný produkt, ale krupička je mletá jemněji).... Přidal bych nějakou tekutou potravu nebo aspon do toho pomlel nějaké syrové vnitřnosti... Ty obsahují slušné množství všeho možného..

    NMartin... - Profil | Čt 20.8.2009 11:00:22

    Sjatkac >> dodal bych Gluten nebo albunim....používám Gluten páč je levnější a scoji práci taky splní...dával bych ho tam cca 200g....jinak se mi zdá že tu směs jsi nějak znehodnotil přidáním objemových surovin jako mouky a krupice...spíš bych tam šupl ještě nějakou rybí moučku nebo moučky z potvor z moře vytažených

      NSjatkac - Profil | Čt 20.8.2009 10:19:29

      Sla >> hm myslel jsem si tu krupici,jak již řečeno.Voda proto,že v ní rouzpoštim sladilo v minulosti mi podobná směs hodně tuhla a nadala se koulet,proto ta voda.Problém je,že to mám už namíchaný a tu řepku už z toho "nevyzobu" :-)) Musim tam teď jenom už něco dodat,aby to po uvaření drželo a nedrolilo se to....proto mě ještě napadl gluten nebo albumin,protože konsistence je v poho a když dodám vejce,už to bude srajda....Esenci dám proto,že je to na krátkou 4-5 dní výpravu na vodu s velkym tlakem a potřebuju si je rychle stáhnout,nejde mi ani tak o trofejní kousky,jako spíš se pobavit a zachytat si s kámošem....Takže díky za radu,ujistilo mě to v tý krupici..

        NSla - Profil | Čt 20.8.2009 9:57:53

        Sjatkac >> snizil bych tu prazenou repku na 50g, nebo ji vypustil uplne kdyz tam mas ptacak a robin red a dal bych tam tak 100 g krupice a nevim proc tam davas vodu-tu ja bych dal taky pryc. jinak ten recept je vpoho takze to urco neni smes jen jako nosic esence

          NSjatkac - Profil | Čt 20.8.2009 9:49:53

          oprášil bych tohle téma otázkou-sestavil jsem náledující směs jako nosič esence,ikdyž by to s přidáním AMK teď možná chytalo samo:
          1 kg Klub Bioenzym od Těšíňáka
          100 g ptáčák
          100 g řepka pražená mletá
          200 g losos mouka
          100 g sojová mouka plnotuč.
          100 g krupice kukuřičná
          100 g Robin Red
          100 g suš.mléko
          4 lžičky kvasnic
          2 lžičky betain
          4 lžičky ryba protein
          na 1 kg směsi jsem dal 1dcl olej losos +1 dcl olej + 2dcl vody se sladidlem a esencí,2 lžíce melasy tekuté,1 lžíce ryba booster a 8 vajec
          Směs je akorát,roluje se to bezvadně ovšem po uvaření to nedrží.Co byste přidali?
          Když přidám vejce,bude to lepit a už to nevykoulim.Co přidat gluten?Nebo vaj.albumin?Kolik?Nebo dosypat pšen.krupicí a přidat vejce?Prosím o radu a zároveň děkuju kolegům,že se zdrží výlevů o výhodách hotovek či hotových směsí,či amaterismu a budou věcní.Koulím přes 2 roky a většinou se daří,tahle směs mě zaskočila....
          Díky předem

            NLadiss - Profil | St 27.8.2008 10:22:48

            A_dam: souhlasim 50/50 + nejakej AMK a suprove si zahytas skoro bez krmeni.Ale na delsi vypravy minimalne Suprafish

              Nm.kindl - Profil | St 27.8.2008 10:02:42

              DAVISS - ® Soráč napsal jsem to blbě...mělo tam být izolovaný vaječný....jsem vůl :-))

                NA_dam - Profil | St 27.8.2008 9:53:28

                na krátko dobý lov ti stačí aj 50/50 z dobrými atraktormi.. no kdešto na dlhodobo si budeš muset dost priplatit ale neboj vísledky budú stát za to...

                  NDAVISS - Profil | St 27.8.2008 9:48:47

                  m.kindl - ® - díky, zase jsem si zvětšil rozhled :-))

                    Nm.kindl - Profil | St 27.8.2008 9:46:38

                    Není albumin jako albumin....je vaječný albumin a je mléčný albumin....Mléčný albumin zvaný lactalbumin odvozený od slova lact = mléko je rozpustný a je mnohem vhodnější než izolovaný mléčný albumin který vytvrzuje a uzavírá.Jinak albumin je protein a sušený bílek ho maximálně obsahuje...

                      NDAVISS - Profil | St 27.8.2008 9:36:57

                      Honzin - ® - albumin jsou sušený bílky

                        NMatesJ - Profil | Út 26.8.2008 16:23:10

                        ja davam albumin skoro do kazdych kouli a neplavali jeste nikdy,je to prisada ,ktera ti boilie spis zatizi

                          NHonzin - Profil | Út 26.8.2008 16:13:07

                          no nechci aby me to plavalo...albumin asi zpusobuje plavani , ne?

                            NMatesJ - Profil | Út 26.8.2008 14:49:45

                            honzin - misto glutenu bych dal 50g sus. mleka a 50g suseneho bilku (v ryb.prodejnach pod nazvem albumin)

                              NHonzin - Profil | Út 26.8.2008 14:06:46

                              kdyztak prosim o radu. Po par pokusech vysla ucina varianta:
                              100g Drceného konopí
                              100g Glutenu
                              100g Kukuricne mouky a kukuricne krupice a psenicne mouky
                              100g Pšeničných klíčku
                              100g Sojove mouky
                              100g Rybí moučky LT 94
                              100g Lososove moucky
                              100g Tuňákové moucky
                              plus jeste top secret dip, kdyztak jsem se chtel optat, cim by se tato kombinace dala jeste vylepsi, popripade ceho tam mam moc hodne, a treba ceho zase moc malo, vychazel jsem ze 30procent rybi a zbytek dle vune (co voni me mohlo by i rybam). Byl pokus i o variantu bez rybi prichute na bazi vanilky, ale vic zaberu je na rybi zaklad nez na vanilku. Dekuji predem

                                Njojokill - Profil | Út 8.7.2008 14:21:03

                                a com dipovat napodlo me do toho dát nejakou ryní moucku a treba rybicky v plechovce sardinky nebo jatra nebo tak proste kdyz uz smrad tak poradnej

                                  NMaroš3310 - Profil | Út 8.7.2008 14:19:02

                                  Jo cos napsal a co tě napadne. Pak nějaký aroma a je to. A nebo bez aroma a nadipovat.

                                    Njojokill - Profil | Út 8.7.2008 14:17:00

                                    a kdybych chtel s toho udelat boilii tak co tam mam pridat nejaky moucky nebo suseny mliko nebo jak ma s tim nekdo zkusenost

                                      NMaroš3310 - Profil | Út 8.7.2008 13:58:50

                                      No a já ještě granule pro brojlery. Ty sou taky dobrý.

                                        NDAVISS - Profil | Út 8.7.2008 13:56:00

                                        Já přidávám mletý pstruhovky