Domací výroba levného boilies

Čau všichni, poraďte mi prosím vás nějakou domácí výrobu levného boilies?
Autor diskuse: KAMZÍK - Profil , 26.5.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Maroš3310 - Profil | Út 8.7.2008 13:54:52

Já jsem zkoušel chytat jen samotný granule,ale bez úspěchu. Do boilie melu psí suchary. Ale granule by taky měli fungovat.

    jojokill - Profil | Út 8.7.2008 13:51:19

    oprava hele co takhle zkusit jako zaklad do boilii dát psí granule
    poradte mi někdo co do toho jeste přidat ??? dík

      jojokill - Profil | Út 8.7.2008 13:50:03

      sry ale mam nejakou rozbitou klavesnici

        Lumír - Profil | Út 8.7.2008 13:44:50

        jojokill: Proboha. Než klikneš na "Poslat", přečti si, prosím, po sobě alespoň jednou co píšeš. Vždyť čeština je tak pěkný jazyk, proč takhle?

          jojokill - Profil | Út 8.7.2008 13:41:03

          hele a co zkusit dat jako zahlad mixovane plí granule

            jojokill - Profil | Út 8.7.2008 13:34:49

            a ma nekdo uz sestaveny recept a nejakecho toho partyklu strouhanky a tech moucek

              Žralok 007 - Profil | Út 8.7.2008 10:08:14

              Maroš3310 -Dík.

                Maroš3310 - Profil | Út 8.7.2008 9:57:01

                Jo nevařené. Já to ještě melu.

                  Žralok 007 - Profil | Út 8.7.2008 9:51:32

                  Mám otázku ty zrnimy (lněné semeno, řepku) dáváte do boilies nevřené ,normální surové?

                    Bachy - Profil | Út 8.7.2008 9:16:50

                    Honzin - Ryby mají rády pečivo, ta strouhanka se dá normálně používat místo pojiva, třeba místo té krupice.

                      Honzin - Profil | Út 8.7.2008 8:48:55

                      Dekuji za cene rady, urcite se do zacatku hodi. Jeste se me prez neco vyklubal v hlave jeden dotaz. Neco na bazi strouhanky by neslo? Mam doma hodne strouhanky (Tak kolem 30kg) tak nejak ji zpracovat, je mi jasne ze chytat se na to urcite nebude moc dat, ale kdyztak aspon na krmeni, nevite o nejakem tipu jak z toho udelat dobrou krmnou smes (z te strouhanky, popripade do toho jeste neco pridat aby to bylo atraktivni a ucinne) dekuji za cene rady jeste jednou

                        Bachy - Profil | Út 8.7.2008 6:56:55

                        Honzin:
                        a - podle mně je i lepší kasein nahradit, komplexní sušené mlíko je ideální, dají se použít i krmné náhražky.
                        b - nezkazíš tím vůbec nic, je ale lepší nechat třeba aspoň hodinku ať směs nasaje vlhkost.
                        A jinač, sojovou mouku a gluten bych zaměnil za něco rafinovanějšího. Třeba jak radí Maroš.

                          Maroš3310 - Profil | Út 8.7.2008 0:02:01

                          Pokud tě táhne rybina tak tam můžeš soju a kuku mouku vynechat. Raději tam dej víc nějaké další rybiny. Třeba lososa nabo tak něco. Cenově je to nastejno. Já testoval s rybinou celkem dost a teď nedávno mi toto poradil kolega a je to supr.

                            Honzin - Profil | Po 7.7.2008 23:53:41

                            zatim to vidim tak ze, ze vyrobim nejaky jednoduchy zaklad na tento tyden, jen z toho nepreberneho mnozstvi nevim co vybrat, ale s tim si snad nejak poradim (volba padne asi na jeden z receptu - rybí moučka, pšeničná krupice, sojová mouka, gluten , suš. mléko) nejak me to tahne k rybi prichuti...jelikoz to bude bez nejakych prichuti, sladidel atd...to muzu zhotovit ten den nebo radsi nechat odlezet do druheho dne

                              SAHIB - Profil | Po 7.7.2008 23:37:00

                              Honzin
                              já tam dávám to sušený bez problémů,.nejsou s tím potíže,ale jak pravil a písnul již kolega,pořádně promíchat a nechat pěkně propojit,at se to vsákne,prosaje,..zapustí,..nezkazíš nic..můj názor a skušennost..

                                Maroš3310 - Profil | Po 7.7.2008 23:18:11

                                Honzin: Vzhledem k tomu,že je kasein obsažen v mlíku si myslím,že postačí nějaký mléčný mix a je to a to,že uděláš bobule hned a necháš to ustát ti neudělá nic,jenom je to lepší nechat do druhého dne,aby se ti pořádně propojily všechny složky. Hlavně esence aby se pěkně vstřebali a nevyvařils toho tolik pryč při vaření.

                                  Honzin - Profil | Po 7.7.2008 23:05:52

                                  Zdravim, tak receptu na levne boilies je mraky, staci si jen vybrat z kapripohody jako jsem to udelal ja. Zatim s tim nemam zadny zkusenosti, ale jsem pro to nadchnut. Obracim se na vas zdatne s par otazkama
                                  1) da se kesein za neco zamenit susene mleko atd (z duvodu setreni) nebo je to hola blbost
                                  2) co zkazim tim ze nenecham testo do druheho dne odstat a hned zpracuji
                                  dekuji za vstricne rady

                                    KAMZÍK - Profil | St 28.5.2008 17:15:19

                                    on mi nénapsal jen že se tam dava krmení do krmítka a vajíčka,ale další věci i něco z těch tajných ingredienci

                                      Malhe - Profil | St 28.5.2008 13:01:28

                                      hodne stesti...!! :)

                                        macin - Profil | St 28.5.2008 13:01:10

                                        Petr Koch - ® Tak pokud jsou pro Tebe niger a konopí ptačí zoby, tak to jsem opravdu někde jinde. Je zajímavé, že na stránkách v kategorii Ptačí zoby tyhle semínka nejsou. Proč pak asi? Protože většina lidí stejně jako já, to takhle nevidí(má spekulace). Máš pravdu seš nemocnej a zdá se, že je to vážný:)))