Domací výroba levného boilies

Čau všichni, poraďte mi prosím vás nějakou domácí výrobu levného boilies?
Autor diskuse: KAMZÍK - Profil , 26.5.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

NPetr.J - Profil | Po 21.1.2013 6:07:56

Slavíček >> Stejný výrobek s různou cenou. Ono to přesypání také něco stojí :-)

    NSlavíček - Profil | Po 21.1.2013 5:39:22

    Lexoun >> Vítalakt a telasan je stejný výrobek .

      NLexoun - Profil | Ne 20.1.2013 23:59:29

      PYTLAKS >> pytlaks - 20.1.2013 23:43:09 >> dík :-))) l

        NPYTLAKS - Profil | Ne 20.1.2013 23:43:09

        Lexoun >> něco jako syrovátka

          NLexoun - Profil | Ne 20.1.2013 23:30:41

          neutral >> Jenom technickou......arašídy,můžu použít solené které opláchnu a pomelu nebo se to řeší jinak ?
          Vitalakt je co ? Díky.L

            Nmannice - Profil | Ne 20.1.2013 17:34:15

            Petr.J >> Já sem dával po kapce na chytačku a taky to bralo. Ale je fakt že nevim jestli to chtěli ty kapři spíš sežrat aby to už necejtili :))

            Jinak jestli se nepletu tak arocco má kyselinu máselnou taky. Cena je myslim za 80-100,- za decku.

              NFOUSATEJ HAT - Profil | Ne 20.1.2013 17:13:10

              Petr.J >> Jo a ha, sorry já koukal na cenu za těch 6 balení :-)))

                NPetr.J - Profil | Ne 20.1.2013 15:50:14

                lobotomie (fanik) >> Hlavně se to nesmí přehnat, zkoušel jsem jednou dát víc a bylo to jako odpuzovač. 30 kapek na kilo je akorát

                  Nlobotomie (fanik) - Profil | Ne 20.1.2013 15:43:58

                  jen poznámka*
                  butyric acid není selektivní, jeho hlavní výhoda spočívá že zanechává ve vodě jasnou a zřetelnou pachovou stopu a každá ryba trefí lépe a rychleji...

                    NPetr.J - Profil | Ne 20.1.2013 15:38:56

                    Ale když se podíváš na tu cenu, tak vidíš co maji ti přelejvači z toho za vejvar. A tak je to ze všim.

                      NPetr.J - Profil | Ne 20.1.2013 15:37:04

                      FOUSATEJ HAT >> Litr za 800 se ti zdá dražší, než deci za 280 :-)

                        NPetr.J - Profil | Ne 20.1.2013 15:36:09

                        Vemínko >> Koupil jsem litr a rozdělili jsme si to 4, no i tak je to na hodně :-)

                          NFOUSATEJ HAT - Profil | Ne 20.1.2013 15:05:43

                          Petr.J >> Tak to je dost drahý, já kupuju butyric decáka kolem 280 kč tuším

                            NVemínko - Profil | Ne 20.1.2013 15:02:54

                            Petr.J >> Ty to kupuješ po litrech? To si doma děláš asi několik tun koulí né?.

                              NPetr.J - Profil | Ne 20.1.2013 14:16:43

                                NPetr.J - Profil | Ne 20.1.2013 14:05:32

                                Vemínko >> To už ujde, ale pořád to je 2750 za litr, to už je jenom 4 krát dražší :-) Ale když si představím ten smrad při tom, když to rozlévají do flaštiček, tak se nedivím, že si tolik přirazí.

                                  Nneutral - Profil | Ne 20.1.2013 13:00:09

                                  Petr.J >> taky už nějaký ten pátek šůlám,takže ne všechno kupuju v rybářství...

                                    Ndon Ferrari - Profil | Ne 20.1.2013 12:58:04

                                    Slavíček >> a nebo Formid acid :-)

                                      NSlavíček - Profil | Ne 20.1.2013 12:56:08

                                      Petr.J >> Přesně tak jako od nutry novinka kyselina kapronová za 20ml jinde koupíš 100ml .