Domací výroba levného boilies

Čau všichni, poraďte mi prosím vás nějakou domácí výrobu levného boilies?
Autor diskuse: KAMZÍK - Profil , 26.5.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Nbarny - Profil | Po 21.1.2013 16:39:46

Zdarec,
dělám si svojí směs a to že si koupím zakladní směsi CARP-B Boilie mix eko CARP BLOOD 10kg za 780 kč a pak si k tomu dokoupím moučky ,ptačak ,robin red,aj.složky .Pak tekutou potravu a esenci a vychází mě to i s vajicema na 150 kč.Dalo by se udělat určitě timto způsobem levnější ,ale já jsem tam dával drahší věci a to celkem 20 kg ,takže 10 kg jsem domíchal k směsi od carp-b.Rozdělil jsem si to po 5 kg a když jedu tak si namíchám s 5 kg sačku koule a jeto.

    NBobertik - Profil | Po 21.1.2013 16:39:44

    Slavíček >> jasně, ale co v ní asi tak je

      NSlavíček - Profil | Po 21.1.2013 16:38:53

      Bobertik >> Základní směs značí to poměr cukru a bílkovin . Ale praxe je jiná většinou to je sója plus krupice .

        NPoušťák - Profil | Po 21.1.2013 16:35:28

        Bobertik >> buď na ní něco chytíš nebo ne..o))

          NBobertik - Profil | Po 21.1.2013 16:34:25

          Ptal jsem se už i jinde, ale zeptám se i tady. Co je to směs 50/50 ?

            NPetr.J - Profil | Po 21.1.2013 16:31:51

            Slavíček >> Tak to už je minulost, ještě před dvěma lety byla cena jak píšeš, loni 70 :-(

              NSlavíček - Profil | Po 21.1.2013 16:18:06

              tomino01 >> zkus dojít do obchodu zzn .Kdysi jsem jí tam kupoval cena byla kolem 40 kč kg . Kolik může stát dnes to nevim.

                NPetr.J - Profil | Po 21.1.2013 16:09:05

                tady ty 2 míchám dohromady

                  Ntomino01 - Profil | Po 21.1.2013 11:07:19

                  ahoj,

                  nemate někdo nějakej odkaz na tu krmnou rybí moučku.

                    NSlavíček - Profil | Po 21.1.2013 11:02:18

                    bambusový dědek >> Bílkoviny to má chuť masa taky možná to bude chytat stejně i delší čas . Na pár hodin stačí sója plus krupice .

                      Nbambusový dědek - Profil | Po 21.1.2013 10:54:51

                      Slavíček >> Jasně, že to ryby berou. A je to na rychlý lov, kdy u vody nejseš tejden, ale pár hodin.

                        Nbambusový dědek - Profil | Po 21.1.2013 10:51:34

                        Zdá se, že jste ještě nedospěli k specifické přísadě, jakou je slivovice.
                        Dělám bolilies "švestka". Jsou v ní sušené švestky a slivovice.
                        Vloni jsem na ně chytil v Rakovci mezi Pístovicemi a Lulčem Bolka Polívku.
                        A že to byl zážitek!
                        Jak se bránil!

                          NSlavíček - Profil | Po 21.1.2013 10:44:54

                          Petr.J >> Asi udělám taky test a dám tam tu levnější krmnou pro zvířata . Ostatně bůhví co tam dávají výrobci a taky to chytá .

                            NPetr.J - Profil | Po 21.1.2013 9:29:38

                            Slavíček >> Loni jsem dával půl na půl moučku maso z Hulína a rybí, ta masová hulínská je laciná a bralo to taky výborně, dokonce mohu říci perfektně

                              NPetr.J - Profil | Po 21.1.2013 9:23:59

                              Slavíček >> no můžu ti říci, že jsem loni dělal takový pokus, koupil jsem nejlevnější granule v tescu, rozemlel jsem je a z toho udělal boiles a bralo to na to jako divé, letos to chci udělat znovu

                                NSlavíček - Profil | Po 21.1.2013 9:19:39

                                Petr.J >> Je to možný ostatně obyčejný granule pro psy kočky taky šlapou a určitě nemají žádný tříděný moučky .

                                  NPetr.J - Profil | Po 21.1.2013 9:15:44

                                  Slavíček >> Pro mě na pohled a na vůni samozřejmě vypadala lépe ta tříděná, ale když jsem udělal boiles s té nebo oné, bylo to úplně stejné. I co se týká záběrů kaprů, dokonce mám pocit, že na tu obyčejnou bylo víc, je taková smradlavější

                                    NSlavíček - Profil | Po 21.1.2013 6:35:21

                                    Petr.J >>Zkoušel jsi jaký je rozdíl mezi tříděnou rybí moučkou a krmnou pro hospodářská zvířata ? Kromě ceny to je jasný .