Domací výroba levného boilies

Čau všichni, poraďte mi prosím vás nějakou domácí výrobu levného boilies?
Autor diskuse: KAMZÍK - Profil , 26.5.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Naxel82 - Profil | Ne 20.1.2013 8:54:03

Petr.J >> jasne, neberu ti to . ale já opravdu nemám na to už prostory:(

    NObrfišlař - Profil | Ne 20.1.2013 8:51:27

    Slavíček >> taky bydlím v bytě - bolies dělám na chatě venku. ale i tak mi manželka s mými rodiči nadávají, že zasmradím celou osadu:-)

      NSlavíček - Profil | Ne 20.1.2013 8:48:45

      Obrfišlař >> Taky jsem na tom stejně . Bydlím v paneláku ještě že to můžu dělat u rodičů .

        NObrfišlař - Profil | Ne 20.1.2013 8:34:53

        Slavíček >> já nemám moc času vymýšlet a tunit směsi, takže kupuji směsi hotové - 1kg mě vyjde po slevě na 100kc. Jen tekutou si vymýšlím sám. taky bych neměl kde skladovat různé moučky, klíčky atd. Už tak mám komoru plnou rybářského vercajku. Stačí, že mi manželka nadává za toto a že tam smrdí halibut pelety:-)

          NPetr.J - Profil | Ne 20.1.2013 8:26:34

          axel82 >> Tak aby jsi začal rolovat :-) Já si dělám z 99% svoje boiles a moje osvědčené, které chytá daleko lépe než všechno komerční, co jsem měl možnost vyzkoušet mě vychází na 60 Kč. A vím co tam mám a vím, že to nejsou žádné srágory.

            NSlavíček - Profil | Ne 20.1.2013 8:12:21

            neutral >> Levná směs je třeba 400g arašidy 200g kukuřičná mouka 200g vločky 100 g ptačí zob 100g kličky . Dřív jsem měl problém při zpracování že to bylo hodně mastný ale to už jsem vyřešil . Jediný problém je trvanlivost že některé věci vtom žluknou .

              NSlavíček - Profil | Ne 20.1.2013 8:03:30

              agig >> Takhle bych neřešil . Vezmi si supra fish za 90 kč kg to taky složením nebude žádný zázrak když nejméně polovina s ceny bude marže nálady a zisk .

                Nmannice - Profil | So 19.1.2013 20:18:36

                neutral >> Souhlas :)

                  Nagig - Profil | So 19.1.2013 20:06:07

                  KAMZÍK - >> Krmiva Hulín zajímavé ceny jejich směsí ale co se týče kvality nevím ted jsem si od nich bral tekutá játra a sušený vejce asi nej ceny kde jsem koukal ale kvalita nevím je to levný to je fajn ale jak to maká nevím ;-)

                    Nneutral - Profil | So 19.1.2013 17:37:34

                    Lexoun >> :)))) vitaj mezi nama! :)))

                      Naxel82 - Profil | So 19.1.2013 17:13:32

                      Palo S >> to takhle ne. zkus se zeptat tady. já psal jen k tomu jestli to jde. ale můžeš zkusit i sám. hlavně mít tu zprávnou konzistenci:)

                        NPalo S - Profil | So 19.1.2013 17:11:34

                        axel82 >> vedel by si mi napisat aj v akom pomere to zmiesat?

                          Naxel82 - Profil | So 19.1.2013 17:06:47

                          Palo S >> pomel,vajca,něco na obohacení a rozmixovanou játru a uválet a rolovat:)

                            NPalo S - Profil | So 19.1.2013 17:04:40

                            ahoj.dalo by sa urobit nejake krmne boilies z tychto veci co mam doma?kukurica,psenica,oves,jacmen,slnecnica,rybia mucka.mam tak z kazdeho po 10kg aj srotovnik mam.co by som mal este pridat alebo ako v akom pomere to zmiesat?jedna sa mi iba o suchu zmes.dakujem

                              NLexoun - Profil | So 19.1.2013 16:54:21

                              neutral >> tak,tak zatím největší rybu mám na vlastnoručně ukoulenou,dolepšenou komerční směs.A už mně to dostalo :-)))))

                                Nneutral - Profil | So 19.1.2013 16:51:58

                                axel82 >> já vím,v poho.Já to taky nepsal ve zlém...At se daří..:)

                                  NLexoun - Profil | So 19.1.2013 16:49:32

                                  Dixa >> Aha,to byl zřejmě úlet.Ono asi stačí pár kapek,že ?

                                    NMachino - Profil | So 19.1.2013 16:49:18

                                    Slavíček >> :)))

                                      Naxel82 - Profil | So 19.1.2013 16:48:54

                                      neutral >> však jasne. každý podle sebe. nemám ty možnosti si to uválet atd. tak to kupuju. nic vezlém. jen jsem chtěl poradit. tak ať ti to hrčííí.

                                        Nneutral - Profil | So 19.1.2013 16:45:09

                                        axel82 >> jenže pocitu chycení krásné ryby na vlastní boilies se pro pár ušetřených korun každý nevzdá.Třeba já.Zdaleka ne každý,kdo si doma sám patlá ty svoje TOPkule je šetřílek.Ale to je potřeba tu dvojnásobnou radost u vody zažít na vlastní kůži...