Domací výroba levného boilies

Čau všichni, poraďte mi prosím vás nějakou domácí výrobu levného boilies?
Autor diskuse: KAMZÍK - Profil , 26.5.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

NSlavíček - Profil | Čt 15.3.2012 19:25:28

Grosman >> Výborný nápad dát tolik glutenu budou s toho pěkný gumový hopiky ! Když to nebude fungovat může si s tím házet nebo dát dětem na hraní .

    NMifakM - Profil | Čt 15.3.2012 19:17:55

    Grosman >>

    Ještě tam samosebou chybí 6-8 vajec na 1 kg. To by mělo trochu zpevnit ne?

      NGrosman - Profil | Čt 15.3.2012 19:03:27

      MifakM >> Určitě bych dal víc glutenu alespoň 150g nebo ještě pšeničný klíčky aby to víc drželo pohromadě,jinak by se ti to boilie do rána rozmočilo.

        NZdendahat - Profil | Čt 15.3.2012 18:28:25

        jHR >> No já bych měl jednu vítku, když se to jmenuje červenej česnek, tak proč ho tam je tak málo ?

          NMifakM - Profil | Čt 15.3.2012 18:22:20

          Zkoušel jsem sestavit svůj mix. Prosím o připomínky, co by jste přidali, nebo ubrali.

          300g tuňáková rybí moučka
          100g konopná mouka
          100g Moist Red
          100g sojová mouka
          100g semoliny
          100g španělský pepř
          50g syrovátky
          50g laktalbuminu
          50g mořská řasa
          50g gluten


          Liquid Belachan
          Liver amino
          Liquid liver
          Spici Tuna + Sweet Chilli

            NJiří Š. - Profil | Čt 15.3.2012 17:41:29

            Chcete-mix již hotového pervitinu, Nyco 2000 ready-to-roll? Žádný problém, nad 10 kg, my mix mix s příplatek 1 EUR za kilogram mix připraven být smíchán s vodou! Prosím, kontaktujte jen samostatně prostřednictvím internetových stránek. :D:D

              NPetr.J - Profil | Čt 15.3.2012 16:57:15

              Trupik >> No řekl bych normální levnější řada směsí. Ale co mě teda rozesmálo je ten strojový překlad, to se divím, že si to nemohli přeložit trochu normálně, píší tam že je v tom i pervitin, to by to mohli začít kupovat feťáci :-)

                NLibor 1 - Profil | Pá 14.10.2011 18:01:48

                Velký díky !!!! všem kteří se neváhali podělit o svoje zkušenosti při vlastní výrobě boilí, zatím nej na svoje 85cm 14kg

                  Nzdeněk21 - Profil | Čt 11.8.2011 19:46:53

                  lososovou a další moučky mají u zia v nuslích, od pondělka dokonce se slevou

                    NMatesJ - Profil | Čt 11.8.2011 15:13:27

                    jHR >> robin red od mikbaits a carp-b je ten stejnej ,oboji Haiths z Anglie.V tom tvojem receptu bych misto 100g klicku a 50g glutenu pouzil 150g hrube psenicne mouky,syrovatky bych dal 100g..A toho NBA bych dal max 10kapek(spis bych dal 5 nebo vubec) pokud to chces na dlouhodobe krmeni.

                      NIgo. - Profil | Pá 22.7.2011 19:25:40

                      jHR >> Jen banner na MRKu....ted jsem koukal je sice docela drahý ale antuka to nejspíš nebude :o)

                        NSlavíček - Profil | Pá 22.7.2011 19:10:54

                        jHR >> Robin od nich nemám ale rybí moučky a játra jsou dobrý . Robin kupuju u Kučery

                          NjHR - Profil | Pá 22.7.2011 19:00:56

                          Igo. >> Carp-B znas? asi jo vid...

                            NIgo. - Profil | Pá 22.7.2011 17:53:16

                            jHR >> A kdepak jsi ho koupil? Taky to může být antuka s paprikou :o))

                              NSven - Profil | Pá 22.7.2011 17:50:38

                              jHR >> já bych čekal, že za ty prachy to bude směs šafránu a mletých lanýžů .-)

                                Ndon Ferrari - Profil | Pá 22.7.2011 17:36:58

                                jHR >> je to směs koření

                                  NjHR - Profil | Pá 22.7.2011 17:32:53

                                  prosim vas...ja jsem si nedavno koupil robin red a prijde mi ze to smrdi uplne stejne jako paprika (koreni) jako ze tam asi je, je mi jasny... ale pripada mi ze je to snad pouze ta paprika :-D jak to vidite vy?

                                    Ndukin - Profil | Út 19.7.2011 22:55:01

                                    jHR >> O vajíčko méně