Domací výroba levného boilies

Čau všichni, poraďte mi prosím vás nějakou domácí výrobu levného boilies?
Autor diskuse: KAMZÍK - Profil , 26.5.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

NjHR - Profil | Út 19.7.2011 21:42:47

doublecarp >> tak ten nemam.... :-/ tak snad to nevadi ze tam budou klicky...

    Ndoublecarp - Profil | Út 19.7.2011 21:41:43

    jHR >> Ahoj,možná místo pšeničných klíčků, bych zvolil ptačí zob s obsahem hmyzu

      NjHR - Profil | Út 19.7.2011 21:13:02

      zde jsem zkousel sesmolit novou smes... kdyztak prosim zkritizovat ci poradit... za vas nazor budu rad!!! :-)

      RED Garlic

      Olihnova moucka 200g
      lososova moucka 100g (mozna i jina podle zasob - tunakova, bila 72% atd)
      Robin Red 50g
      krevni moucka 25g
      psenicne klicky 200g
      kvasnice 25g
      syrovaka 50g
      kuku. krupice 100g
      gluten 100g
      mlete konopi 100g


      6-8 vajec
      dva stredni strouzky cesneku rozmackat/kase do vajec
      liquid - olihnen 40ml
      melasa 40ml
      lososovy olej 20ml
      NBA 10-15 kapek/kg

        NHermis_s - Profil | Út 19.7.2011 20:51:25

        don Ferrari >> Ryby berou,ale jaky.

          NBejmák - Profil | Út 19.7.2011 20:51:12

          KAMZÍK - >> ahoj jednoduchy receptík ,multimix 1kg,liguit carp-b 50ml,20ml losos olej,7 vajec,5ml EO,30g RR, cena cca 110kg.a funguje na 1.

            Ndon Ferrari - Profil | Út 19.7.2011 20:28:30

            Hermis_s >> na svazovce když najedou ryby, žerou taky všechno, tedy můj názor je, že ne není to fuk,

              NPetanek81 - Profil | Út 19.7.2011 19:37:21

              jHR >> jj, tento týden bude snad lépe na kapříky...tak snad to ně půjde. Určo dej pak vědět jak se osvědčily koule.

                NHermis_s - Profil | Út 19.7.2011 19:35:47

                don Ferrari >> No to jo,ale ja se momentalne bavim jen o nastraze.

                  NjHR - Profil | Út 19.7.2011 19:34:35

                  Petanek81 >> hele ja s nima byl u vody jen jednou ''zatim'' a za 2 dny ani zaber...nicmene cele dva dny 30°C a vic a i ostatni rybari co jsem potkal tak breceli ze nic... takze z tohodle zadnej zaver nedelam... jinak jsem byl dneska v parku u nas za barakem a jsou tam jezirka s kaprama 40+ tak jsem jim tam par kuli a par rozpulenych hodil... opet ale vedro jak svine dneska takze spis lapali dech na hladine...ale kdyz zajeli ke dnu tak sem tam neco sezobli takze snad to bude lepsi :-)

                    Ndon Ferrari - Profil | Út 19.7.2011 18:58:58

                    Hermis_s >> stejně jako na svazovce, nástraha je jen jedna s věcí úspěšného lovu :-)

                      NPetanek81 - Profil | Út 19.7.2011 18:16:06

                      Pořád tu píšete jak rolujete...a co takhle jak vám to chytána vaše koule (nemyslím v kalhotech :D )?

                        NHermis_s - Profil | Út 19.7.2011 17:35:06

                        don Ferrari >> Neber to jako rypani,ale neni na soukromaku temer fuk,co mas pod hackem?

                          NjHR - Profil | Út 19.7.2011 16:39:01

                          don Ferrari >> pouzivas drahe produkty do svych smesi? mozna bych potreboval poradit s vyladenim smesi...tak kdyztak SZ ;-)

                            Ndon Ferrari - Profil | Út 19.7.2011 16:36:20

                            jHR >> to nevím, já tedy napařuji, jednou jsem dával jak NBA tak i FA a smrad tedy hrůza, po 24 hod. jsem šel rolovat a vonělo to po pomeranči, asi záleží na ostatních složkách, tak nevím, když zastříknu hotové boilies, tak to smrdí stále, mám tu ještě zbytek z května a fakt síla,

                              NjHR - Profil | Út 19.7.2011 16:28:06

                              don Ferrari >> nemuze to byt tim ze by se to mohlo pri vareni odparovat?

                                Ndon Ferrari - Profil | Út 19.7.2011 15:35:02

                                jHR >> tak to jsem na tom stejně, proto jsem si to dal do rozprašovače a stříkám až u vody,

                                  NjHR - Profil | Út 19.7.2011 13:49:31

                                  don Ferrari >> no mas pravdu ze z kouli to moc citit nejni :-/ zato po byte to byl smrad ze mlada chodila s rouskou a hrozila mi ze jeste jednou se bude neco podobnyho odehravat...vystehuje me a rozejde se semnou.... prej jsem divnej rikala :-) ze mam asi poruchu cichoveho ustroji :-D :-D :-D

                                    Ndon Ferrari - Profil | Po 18.7.2011 21:20:16

                                    jHR >> mám NBA s FA v rozprašovači a vždy to jen postříkám a hotovo, když jsem to dával do směsi, tak pak jsem z toho nic necítil,

                                      NjHR - Profil | Po 18.7.2011 21:16:30

                                      don Ferrari >> hele okolo 10 max 15kapek na kilo...

                                        Ndon Ferrari - Profil | Po 18.7.2011 19:59:44

                                        jHR >> kolik jsi dal NBA?