Domací výroba levného boilies

Čau všichni, poraďte mi prosím vás nějakou domácí výrobu levného boilies?
Autor diskuse: KAMZÍK - Profil , 26.5.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

NjHR - Profil | Po 18.7.2011 19:47:47

don Ferrari >> jooo dobre... trosku jsem poupravil recept... pridal Robin red a N-butyric acid

    Ndon Ferrari - Profil | Po 18.7.2011 19:45:40

    jHR >> no pěkně a jak to šlo?

      NjHR - Profil | Po 18.7.2011 19:41:18

      i psy to polozilo... :D

        NjHR - Profil | Po 18.7.2011 19:40:01

        smrad to teda byl...

          NjHR - Profil | Po 18.7.2011 19:38:59

          tak jsem pres vikend koulel svoji novou smes :-)

            NjHR - Profil | Ne 3.7.2011 21:21:30

            Kevinx >> a podle ceho soudis ze mi to bude praskat? povez at jsem zase o neco chytrejsi ;-)

              NKevinx - Profil | Ne 3.7.2011 19:00:29

              jHR >> Určitě bych nic neubíral už takhle je to nic moc ale v jednoduchosti je krása!!!:-)Jen bych obrátil postup,rozmíchej si počet vajec jenž spotrebuješ,rozmíchej v nich tekuté složky a část si odlej vedle do míchacího kbelíku a začni přisypávat směs a to za stálého míchání vrtačkou:-)))Vejce zdělej postupně pokud neodhadneš množství,těsto můsí být tak akorát,jinak ta výtlačná pistole jak jsi o ní psal je na víš co,pořiď si mlýnek na maso a udělej si adapter:-))já už to mám zmáknutý ale jestli si dobře vzpomínám tak jsem měl stejnej problém,nechci tě nějak děsit ale ty koule ti na 100% popraskaj:-(((

                NjHR - Profil | Ne 3.7.2011 12:52:57

                SNOW >> ja to nechal v lednici pres hodinu cca :-/ priste necham teda dyl ;-)

                  NSNOW - Profil | Ne 3.7.2011 10:41:58

                  jHR >> jak dlouho jsi to nechal odpocnout v lednici.. asi malo co,aby jsi to stihnul nez prijde draha polovicka domu :-)) .. chce to nechat treba 2 hodky.. a pak by se mazlavost mela vytratit

                    NjHR - Profil | Ne 3.7.2011 0:18:15

                    don Ferrari >> na 2 kila? takze 80ml tekute potravy, 40ml lososovyho oleje a asi 80-100ml melasy... neco spatne? :-)

                      Ndon Ferrari - Profil | So 2.7.2011 21:16:25

                      jHR >> kolik jsi dával na 2kg tekuté složky?

                        NjHR - Profil | So 2.7.2011 20:54:26

                        Kevinx >> a nevis proc to testo bylo tak lepkavy a prislo mi lehounce ridsi :-/ i presto ze jsem dal jen 7 vajec to proste nebylo to pravy orechovy... mam pridat vic repky, sojovy mouky, konopi a ubrat rybich moucek a kuku moucky?

                          Npl99 - Profil | So 2.7.2011 20:52:54

                          zkus přidat ryžovou mouku

                            NjHR - Profil | So 2.7.2011 20:50:40

                            Kevinx >> albumin jsem vubec nedaval... :-/ ale priste teda zkusim...vis jak to je nooo ja mam raaad koruny :-D

                              NKevinx - Profil | So 2.7.2011 20:38:52

                              jHR >> Také málo albuminu:-)

                                NKevinx - Profil | So 2.7.2011 20:37:36

                                jHR >> Máš to málo uvařený:-(Zkus pět koulí převařit a uvidíš:-)

                                  Nvelbyk - Profil | So 2.7.2011 20:28:54

                                  Tomajo >> hehe to je jako když z jedné velkékoule uděláš sto malinkejch s dirkou muhehe :-))))))) jinakdobrej dotaz ;-)

                                    NjHR - Profil | So 2.7.2011 19:54:18

                                    Carp II >> ahoj...hele uz jsem to tu psal nekde...ale nevadi :-) kilo me vyjde na cca 120,- ale nedaval jsem tam ten belachan takze kousek min, tak 100,- koule nebyly spatny ale testo jsem mel docela hodne lepkavy :-/ a taky uvnitr jsou po skoro 3 dnech suseni docela jeste mekke cim to? poradi mi nekdo co pridat nebo ubrat aby testo bylo tuzsi a rychleji ztvrdly?

                                      NTomajo - Profil | Pá 1.7.2011 9:33:28

                                      jHR >> jak jsi dokazal z 2kg suche udelat 3,5kg kouli? Navalel jsem uz hromady, ale tohle se me jeste nikdy nepovedlo.

                                        NCarp II - Profil | Pá 1.7.2011 8:52:12

                                        oskus >> co??? :D jenom se chci zeptat..jesli to tady bylo někde napsáno tak se omlouvám.. :)))