Domací výroba levného boilies

Čau všichni, poraďte mi prosím vás nějakou domácí výrobu levného boilies?
Autor diskuse: KAMZÍK - Profil , 26.5.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

Noskus - Profil | Pá 1.7.2011 8:29:19

Carp II >> :-)

    NCarp II - Profil | Pá 1.7.2011 8:22:20

    jHR >> Ahoj, hele na kolik tě víde cca kilo boilie z tady té směsy??? :)

      Noskus - Profil | Pá 1.7.2011 7:06:48

      jHR >> dobré a na kolik tě vyšlo kilčo?

        Nvelbyk - Profil | Pá 1.7.2011 7:05:55

        KAMZÍK - >> Ahoj vždyť už tady toho máš všude dost ;-)

          NMirek66 - Profil | Pá 1.7.2011 6:58:03

          Pokecáte někdo?

            NMirek66 - Profil | Pá 1.7.2011 6:56:54

            Je tu někdo vůbec?

              NMirek66 - Profil | Pá 1.7.2011 6:56:29

              Zdár lidi,také si vařím a vyrábím boilie.Je to paráda

                NjHR - Profil | Čt 30.6.2011 23:43:04

                Tak jsem dnes uspesne uvalel sve prvni gule! :-) kupodivu se to na poprve povedlo! z 2kg suche smesi jsem dohromady udelal cca 3.5 kg kouli :-) smrdi uplne stejne jako krvave peklo od Nikla!

                  NSlavíček - Profil | Po 27.6.2011 23:13:29

                  Třeba u sušeného mléka výrobce doporučuje od otevření spotřebovat do 2 týdnu . To samo o sobě už mě odradilo navíc jsem ho doma měl otevřený během krátké doby se zkazilo .

                    NSlavíček - Profil | Po 27.6.2011 23:01:04

                    roxtidy >> Obsahují vitamín e minerály a kvalitní olej .

                      Nroxtidy - Profil | Po 27.6.2011 22:43:53

                      Slavíček >> mimo tema. proc si jedl klicky???

                        NMetallica - Profil | Po 27.6.2011 22:41:23

                        Slavíček >> On určitě myslel ty namletý sušený

                          NMetallica - Profil | Po 27.6.2011 22:40:36

                          Slavíček >> jestli si je měl čerstvý tak se nedivim

                            NSlavíček - Profil | Po 27.6.2011 22:19:05

                            Petr.J >> Dokud jsem chodil cvičit tak jsem kličky jedl . Pokud jsem je otevřel a nespotřeboval tak během krátké doby změnili chuť byli hodně hořký . Rybám to možná nevadí ale chci aby bylo krmení kvalitní . Navíc není voda jako voda u nás jsou ryby pěkně mlsný .

                              NPetr.J - Profil | Po 27.6.2011 21:00:03

                              Slavíček >> Boiles s řepkou a s klíčky suším a potom používám klidně několik let a nezdá se mi že by nějak ztratilo na hodnotě, před použitím to jenom trochu navlhčím a chytá to jako čerstvé, tak nevím co se ti zdá.

                                NMetallica - Profil | Po 27.6.2011 19:03:44

                                jHR >> já sem jí koupil za 210,- v železářství taky 400ml a Žádná změna oproti niklovské

                                  NSlavíček - Profil | Po 27.6.2011 18:25:41

                                  jHR >> Když nebudeš dlouho skladovat směs a koule mimo mrazák tak dobrý . Jinak kličky a řepka žlukne a nebude to mít dlouhou trvanlivost .

                                    Ndon Ferrari - Profil | Ne 26.6.2011 23:09:11

                                    jHR >> toho lososáku se neboj dát 30ml

                                      NjHR - Profil | Ne 26.6.2011 22:48:13

                                      Jinak jsem docilil finalni faze mixu a sice:

                                      Suche:

                                      Lososova moucka - 200g
                                      krevni moucka - 50g
                                      tunakova moucka - 200g
                                      gluten - 50g
                                      psenicne klicky - 100g
                                      kukuricna mouka extrudovana - 100g
                                      pivovarske kvasnice – 50g
                                      syrovátka – 50g
                                      kukuricna krupice – 50g
                                      sojova mouka - 50g
                                      mleta repka - 100g


                                      Tekute:

                                      Lososovy olej - 10ml
                                      melasa - 50ml
                                      tekuta potrava: jatra - 30ml

                                      8 az 10 vajec a jako dodatek 50g belachanu

                                        NjHR - Profil | Ne 26.6.2011 22:07:24

                                        Tak jsem si dneska koupil vytlacnou pistoli v OBI za 650,- 400ml kapacita. Uplne ta sama co nabizi NIKL za 950,- :-P Zitra jeste koupim ten rollball od GARDNERU tak jsem zvedavy :-)