Domací výroba levného boilies

Čau všichni, poraďte mi prosím vás nějakou domácí výrobu levného boilies?
Autor diskuse: KAMZÍK - Profil , 26.5.2008 kaprařina - nástrahy, návnady

NSNOW - Profil | So 25.6.2011 11:17:17

jHR >> to jo :-D ja kdyz sem valel doma.. tak sem o jeste 14 dni citil z gauce.. mno hnus.coz teprv kdyz to das susit do sklepa.. ja takhle provonel ceeelej panelak :-D

    NjHR - Profil | So 25.6.2011 11:13:27

    Suly >> ja ale nemam 3-4000 a vice na vzduchovou! verim ze to je urcite pohoda ale stejne k tomu nemam ani prostory... staci ze se ted budu smrdlat v malym mnoztvi v kuchyni! jsem zvedav na reakce me mile az prijde domu z prace a misto vonneho oleje ze svicky (azurovy sen) ucejti smrad rybiny a jater!! jeeej to bude prdel!!!
    :-D ta me nakope!

      NSNOW - Profil | Pá 24.6.2011 21:37:55

      Slavíček >> a to se takhle povida tam u vas..?. pro me za me.. kdyby mu to delalo danone tak je mi to jedno :-D . o tom ze je rybarina jedna velka zlodejna snad uz vsichni vi.

        NSlavíček - Profil | Pá 24.6.2011 21:29:54

        SNOW >> Co vím tak ten banán je obyčejná přísada do zmrzlin aspoň to ochucení jeho směsi . Na druhou stranu není sám kdo používá takové přísady . Rybářina je byznys a jeden velký podvod . Ostatně kdybych si měl vybrat směs tak Bfm od nutry těm kvalitou složek nolert nesahá ani po kotníky !

          NSNOW - Profil | Pá 24.6.2011 21:15:19

          Slavíček >> ne.. bohuzel to nebyla jatra.. byl to banan. ale to je fuk.

            Nvelbyk - Profil | Pá 24.6.2011 21:14:50

            já bych bral chleba když nepůjdou na háček tak může drvit každej na druhým konci heh :-))))

              NSuly - Profil | Pá 24.6.2011 20:46:00

              jHR >> já bych se na výtlačnou pistol pěkně vykák. koupil jsem jí v ZZN asi za 165 korun, kvalní, bytelná, ale přijde mi že je to o zánět šlach.

                NSlavíček - Profil | Pá 24.6.2011 20:41:39

                SNOW >> To myslíš v tom dipu co je z jater co prodává taky firma Carp b ale za úplně jinou cenu ?

                  NHermis_s - Profil | Pá 24.6.2011 20:40:38

                  SNOW >> A to neco znamena:)))

                    NSNOW - Profil | Pá 24.6.2011 20:35:44

                    Slavíček >> ale tak to klido napis.. me to neva.. jestli mas nejake informace jiste bude dobre je pustit ven aby se nenapalilo jeste vic lidi nez dosud.jako treba znamej martin hrdy chytil na nolertovo plovoucku vycaranou v nolertove dipu 32kg kapra... tak sem stim a nedelej fory.. :-).zadavatel otazky jiste pochopi drobne odboceni od tematu.

                      NSlavíček - Profil | Pá 24.6.2011 20:32:05

                      SNOW >> Nechci tě urazit ale moc dobře vím co je nolert . Ale to tady řešit nebudeme . Osobně bych od toho nechtěl nic ani zadarmo !

                        NSNOW - Profil | Pá 24.6.2011 20:28:37

                        alda2211 >> to je taky pravda.. 460 za kilo ve vlastne uplne normalni.. kdyz se otocim na zapad a dojedu 100 kilaku.. mam to za ani ne pul.. ale neco na co se chytnes i sam.. :-) ,, neco jako to tvoje vonave testo :-)

                          Nalda2211 - Profil | Pá 24.6.2011 20:26:33

                          SNOW >> ja nevim ale kdyz maji cesti vyrobci boili temer za dara tak proc to smudlat doma..... :-)))

                            NSNOW - Profil | Pá 24.6.2011 20:26:21

                            Slavíček >> kdyz myslis.. vyzkousej to.. treba te to prekvapi :-)) .. tobe preji to samé

                              NSlavíček - Profil | Pá 24.6.2011 20:23:40

                              SNOW >> Když rád vyhazuješ prachy za nějaký šit který beztak se používá na něco v kuchyni tvoje volba . Přeju ať tito jezdí .

                                NSNOW - Profil | Pá 24.6.2011 20:18:22

                                Slavíček >> to je tvuj boj.. me to vyhovuje a proto to pouzivam. a jak rikam..delam to aby me nebolela dlan.. striknu burty do pistole.. a kdyz je potreba tak rollball cigo do koutku a jedu

                                  NSlavíček - Profil | Pá 24.6.2011 20:14:58

                                  SNOW >> Od nolerta bych si nekoupil nic a pokud je dobrý složení směsi nepotřebuješ žádný sprej !

                                    NSNOW - Profil | Pá 24.6.2011 20:10:27

                                    Slavíček >> tj plech tam je.. ale kdyz se to ohne.. coz se mi stalo za tu dobu jednou.. staci ten plech otocit a jede se dal.. ve 24mm valim 2 řady.20mm nevalim tak nefím.. ale myslim si ze by nemel bejt problem.to ze pouzivam sprej ma ten duvod ze me boli dlan od vytlacovani vetsiho mnozství

                                      NSlavíček - Profil | Pá 24.6.2011 20:05:59

                                      SNOW >> Rozdíl je v tom že z obi je posuvný mechanizmus obyčejný plech aspoň co koupil otec . Na originálu je kováná ocel . Kolik děláš na roleru koulí najeden zátah ? Je ve 20 udělám 3 řady najednou žádný sprej nepotřebuju . Na 4 krát to dá kg těsta ze suchý směsi . V tom je ten rozdíl od nikla je menší a jdou max 2 řady .

                                        NMaxxx - Profil | Pá 24.6.2011 20:00:08

                                        Win je winterizovaný- winterizace je oddělování vosků z oleje za řízených teplot výsledkem je jejich krystalizace a následně se pak mechanicky odtraňují filtrací.