Fotky proutků v zajímavých zátiších

Myslím si,že spousta z nás,občas umisťuje pruty do krásných kompozic s okolní krajinou,či do vody,rákosí, nebo i jen proti nebi či krásné přírodní scenérii...posílejte vaše fotky prutů,stojanů atd...tak,jak vás u vody zaujaly....

Používáte raději stojan nebo widle???

A) Používám pouze stojan15%

B) Používám pouze vidličky28%

C) Používám obojí54%

D) Nepoužívám nic,nechávám válet klacky na zemi3%

Od 21.5.2008 hlasovalo 731 čtenářů.

Nogon - Profil | St 21.5.2008 17:51:39

kolci,pice,atd- vylizte si jepice a bezte radeji delat neco konstruktivniho, nez porad jenom psat sracky na netu.

    Nhunter 1 - Profil | St 21.5.2008 17:50:20

    Vase zprava

      NMDC - Profil | St 21.5.2008 17:49:40

      Vltava v Nelahozevsi

        NPvl - Profil | St 21.5.2008 17:49:37

        Flip - ® No konečně pořádný fotky .Kuwa jako na potvoru, od mucholapa :o§)

          Njepice - Profil | St 21.5.2008 17:49:19

          jedna plavačková

            Npavel68 - Profil | St 21.5.2008 17:48:20

            Pvl...poraď mi tedy nějaký ten studijní materiál pls,jsem hrozná lama :-)

              NFlip - Profil | St 21.5.2008 17:46:54

              A na vláčku taky berou:-)))

                NKolči - Profil | St 21.5.2008 17:45:32

                ogon: dobřes mu to nandal !

                  Nbrach - Profil | St 21.5.2008 17:45:20

                  Že bych si tuhle dal jako oblíbenou?

                    NLuděk Černý(Lc1) - Profil | St 21.5.2008 17:44:39

                    .

                      NPvl - Profil | St 21.5.2008 17:42:23

                      pavel68 - ® Máš ještě velké mezery .o) Něco naštududuj a pak přijď na kus řeči .o)

                        Npavel68 - Profil | St 21.5.2008 17:39:27

                        ARCI-...trochu nadhledu...prdel musí bejt,i kdyby na chleba nebylo!
                        P.S....jak se prosím Tě chytá umělej hmyz...to slyším poprvé :-)))

                          NŘízek - Profil | St 21.5.2008 17:38:54

                          I toho kapra umi hmyzak chytit:-)

                            NARCI - Profil | St 21.5.2008 17:33:03

                            pavel68: Já jen píšu že ať jdou do háje kteří chytají umělej hmyz!!!

                              NARCI - Profil | St 21.5.2008 17:31:09

                              Lc1: Byla by to škoda kdyby jsi hlavu ukroutil. Nebylo by tady takovejch pěknejch fotek:)

                                Npavel68 - Profil | St 21.5.2008 17:19:51

                                ARCI.......tak já teda jdu...mušák jsem sice měl v pazourách jenom jednou v životě.....
                                ......ale kapry jsem na vařený těsto tahal,když Ty jsi se bál,aby Tě táta nestříkl na prostěradlo :-)

                                  NLuděk Černý(Lc1) - Profil | St 21.5.2008 17:19:25

                                  Nějak mě to dneska nejde, málem jsem si hlavu ukroutil((

                                    NRaggo - Profil | St 21.5.2008 17:18:40

                                    Pike & Stick - klucí vy si to v tech kebulích krapet srovnejte :-))) jinak jste samozrejme hrozne cool a s vytříbeným smyslem pro humor :-)

                                      Nramones - Profil | St 21.5.2008 17:18:17

                                      mainline . co tě to napadlo to vrazit takle do vody, už tam nebylo místo to vozit do strany? to je 6 nebo 5 ?

                                        Nmainline - Profil | St 21.5.2008 17:16:16

                                        ramones: co bahno, ale horší byla zima. Když jsi to absolvoval 3x za noc, no nic moc. Ale tenkrát se to vyplatilo. Tahal jsem to cca 700 m na mělčinu