Fotky proutků v zajímavých zátiších

Myslím si,že spousta z nás,občas umisťuje pruty do krásných kompozic s okolní krajinou,či do vody,rákosí, nebo i jen proti nebi či krásné přírodní scenérii...posílejte vaše fotky prutů,stojanů atd...tak,jak vás u vody zaujaly....

Používáte raději stojan nebo widle???

A) Používám pouze stojan15%

B) Používám pouze vidličky28%

C) Používám obojí54%

D) Nepoužívám nic,nechávám válet klacky na zemi3%

Od 21.5.2008 hlasovalo 731 čtenářů.

NARCI - Profil | St 21.5.2008 17:16:15

Takže všichni hmyzáci co jste tady na této otázce tak rychle odtud protože vy nic o kaprařině nevíte. Tak se nese.te do kaprařiny!!!!!!!!!!

    NLuděk Černý(Lc1) - Profil | St 21.5.2008 17:16:06

    .

      NPike - Profil | St 21.5.2008 17:15:36

      Luděk. No vidíš, ten domek se mi líbí. Pakliže by byl vybaven grillem, jednalo by se o slušný komfort.

      Ogon. Ty buď rád, že si rád, ty diamante.

        NLuděk Černý(Lc1) - Profil | St 21.5.2008 17:14:52

        .

          Nramones - Profil | St 21.5.2008 17:13:42

          mainline: to je , jestli se nepletu merenye, jak jsi k tomu proboha běhal , v tom bahně?:-)

            NLuděk Černý(Lc1) - Profil | St 21.5.2008 17:13:13

            .

              NLuděk Černý(Lc1) - Profil | St 21.5.2008 17:12:44

              .

                NLuděk Černý(Lc1) - Profil | St 21.5.2008 17:12:03

                Hmyzáci jsou taky rybáři))

                  NjindraŠ - Profil | St 21.5.2008 17:11:11

                  Zachy:Velice zajímavá kompozice držadla prutu ve spojení s igelitem :-))

                    Nkarpon - Profil | St 21.5.2008 17:10:56

                    Vase zprava

                      Njurda - Profil | St 21.5.2008 17:09:33

                      Vase zprava

                        Nogon - Profil | St 21.5.2008 17:09:20

                        Pike -ludek ma urcite co rict, ale ceka na okamzik az vypadnou zasr...hmyzaci...:o) takze huš tady je to pro tvrdy kaprare ne pro holcicky od musky, ktery chytaj pstruhy pac by kapra neutahli:)

                          NBlondak - Profil | St 21.5.2008 17:09:08

                          Mr.Stick -Tak to sem napis treba latinsky pak si te nikdo nevsimne ! :-)

                            NZachy - Profil | St 21.5.2008 17:08:06

                            U.n Jesenice

                              Nmainline - Profil | St 21.5.2008 17:06:53

                              Vase zprava

                                NLuděk Černý(Lc1) - Profil | St 21.5.2008 17:06:40

                                Pike: Už nic)) Neprotlačím to, tak až někdy večer..o)§

                                  Nmainline - Profil | St 21.5.2008 17:06:24

                                  Vase zprava

                                    NPike - Profil | St 21.5.2008 17:04:58

                                    Luďku, no, tak co nám to chceš říct? Nebo snad něco ukázat?

                                      NMr.Stick - Profil | St 21.5.2008 17:04:29

                                      To je přesně to, o čem mluvím ... kdybyste mě ignorovali, udělali byste líp.

                                        NMr.Doctor - Profil | St 21.5.2008 17:03:55

                                        Flip - každý to vidí po svém... ale mimochodem, ty ses tady dneska ještě nepředvedl, tak prosím..., prudit tady, to jediné by vám šlo.