Fotky proutků v zajímavých zátiších

Myslím si,že spousta z nás,občas umisťuje pruty do krásných kompozic s okolní krajinou,či do vody,rákosí, nebo i jen proti nebi či krásné přírodní scenérii...posílejte vaše fotky prutů,stojanů atd...tak,jak vás u vody zaujaly....

Používáte raději stojan nebo widle???

A) Používám pouze stojan15%

B) Používám pouze vidličky28%

C) Používám obojí54%

D) Nepoužívám nic,nechávám válet klacky na zemi3%

Od 21.5.2008 hlasovalo 731 čtenářů.

NKolči - Profil | St 21.5.2008 18:31:20

ogon: podruhé ti píšu, vysvětli mi, co furt pindáš s elitama...

    Nogon - Profil | St 21.5.2008 18:28:57

    jepice -no pokud to berete jako celek tu vasi elitu tak se nemame o cem bavit:o)) za chvilu z vas bude sekta:o))

      Njepice - Profil | St 21.5.2008 18:24:27

      ogon- cože, prosím? A proč že jsme najednou dostali zjebana od tebe?

        Nčahounek - Profil | St 21.5.2008 18:22:36

          NTK - Profil | St 21.5.2008 18:18:38

          Dvě romanťárny pro srovnání.

            Nramones - Profil | St 21.5.2008 18:16:36

            Mysho22: to ti museli poradit v přívlači, aby jsi to sem dal, to jsi se toolik bál... jeětě jsi zapoměl na tu oliheň, smrdutýho kraba a klinic, to ti taky radili... tak se zase běžte zasmát, ...asi už stárnu a přijde mě to od vás dost trapný... jinak jsi srab...

              NMysho22 - Profil | St 21.5.2008 18:11:54

              Holky tu mate neco z mojej dielne stojan Alcedo :-)))

                NMysho22 - Profil | St 21.5.2008 18:11:05

                Holky tu mate neco z mojej dielne stojan Alcedo :-)))

                  Nogon - Profil | St 21.5.2008 18:09:40

                  Kolči -jo tak si to vsechno precti zkus to dva tri dny vstrebat a pak mlum a nejakym chapanim:DD ju?

                    NMysho22 - Profil | St 21.5.2008 18:07:56

                    Holky tu mate neco z mojej dielne stojan Alcedo :-)))

                      Njuracarp - Profil | St 21.5.2008 18:04:59

                      zajímavá pozice sumcovek přez noc asi dva metry nad zemí

                        NMysho22 - Profil | St 21.5.2008 18:01:45

                        Holky tu mate neco z mojej dielne stojan Alcedo :-)))

                          Nliborcarp - Profil | St 21.5.2008 18:00:29

                          Hlavně ta pohodička.-))

                            NKolči - Profil | St 21.5.2008 17:59:30

                            ogon: je vidět, že jsi asi pomalejšího chápání - tím drsňákem jsem myslel tebe. Já tu na každého na potkání nedržkuju, že píše sračky... Tou elitou jsi myslel co? A píše se forever...

                              NMDC - Profil | St 21.5.2008 17:57:37

                              Vase zprava

                                Nogon - Profil | St 21.5.2008 17:55:54

                                Kolči - ja zas nesnasim kdyz nekdo miluje sam sebe..elita forewer:o)

                                  Njuracarp - Profil | St 21.5.2008 17:54:11

                                  nádherný západ slunce

                                    NKolči - Profil | St 21.5.2008 17:53:32

                                    ogon: aha, to říká ten pravej... miluju internetový drsňáky :-)

                                      Nbrach - Profil | St 21.5.2008 17:53:01

                                      Flajzary, každej prut jinej, každej naviják jinej - no potěš pámbu....

                                        NPvl - Profil | St 21.5.2008 17:52:48

                                        pavel68 - ® Přeci nechceš aby Tě v těchto letech vodili za ručičku :o§)) Musíš se snažit , být samostaný -promiń nikomu neradím ,taky jsem se musel pídit sám :o§))