Fotky proutků v zajímavých zátiších

Myslím si,že spousta z nás,občas umisťuje pruty do krásných kompozic s okolní krajinou,či do vody,rákosí, nebo i jen proti nebi či krásné přírodní scenérii...posílejte vaše fotky prutů,stojanů atd...tak,jak vás u vody zaujaly....

Používáte raději stojan nebo widle???

A) Používám pouze stojan15%

B) Používám pouze vidličky28%

C) Používám obojí54%

D) Nepoužívám nic,nechávám válet klacky na zemi3%

Od 21.5.2008 hlasovalo 731 čtenářů.

NLuděk Černý(Lc1) - Profil | St 21.5.2008 17:02:42

.

    NRaggo - Profil | St 21.5.2008 17:01:44

    koukam koukam ze vy obalovaci hacku ste sama prdel nechtel bych bejt s vama na jednom brehu...

      NEl Duffus - Profil | St 21.5.2008 17:01:17

      Pánové muškaři užívejte si svoje intelektuální orgasmy, vrcholte několikrát za sebou jak jste zase a znova tu blbou bandu dostali. Jestli Vám toto stačí ke štěstí, piště sem klidně dál...

        NLuděk Černý(Lc1) - Profil | St 21.5.2008 16:58:43

        .

          NMr.Stick - Profil | St 21.5.2008 16:54:37

          Pánové ... ono tu nejde o nic jiného než o prdel, ale jak je již zvykem, jsou kapraři jediní, komu chybí nadhled, proto jste velice snadným cílem. Velice snadným ...

            NFlip - Profil | St 21.5.2008 16:53:50

            to all-jasný už mizím.Ale klidně přjďte na kus řeči a věřte, že nám bude potěšením.:-)

              NBlondak - Profil | St 21.5.2008 16:51:34

              Flip -Svuj nazor jsi sem napsal tak uz toho nech nikdo tady na to neni zvedavej.Diky.

                NEl Duffus - Profil | St 21.5.2008 16:51:30

                Filipeflipe jsi TOKOK, doufám, že je to srozumitelné

                  Nramones - Profil | St 21.5.2008 16:49:45

                  Flip : to máš pravdu, nikdo se s tebou nepře, ale já měl na mysli to stavění lešení apod a pak tu vaší diskuzi.... každý má o zátiší jinou představu... já vám tam taky nelezu a neposílám bůhví co... to jsem myslel... a hlavně si z vás tu pr...nedělám, i když s vaším názorem taky nesouhlasím...

                    Nogon - Profil | St 21.5.2008 16:49:09

                    flipe nic proti ale meles hovna:(

                      NRaggo - Profil | St 21.5.2008 16:47:27

                      ARCI - covece, me osobne to nikdy ani nenapadlo proc asi... Filíp - bla bla bla...ja treba nepochopim jakej ubozak muze povazovat kolovratek na kameni s rozmazanym pozadim za neco extra :-)

                        NFlip - Profil | St 21.5.2008 16:44:57

                        to už to sem mohl fouknou rovnou i s se smyslem pro detail

                          NFlip - Profil | St 21.5.2008 16:41:00

                          ramones-máš pravdu -někdy nám pro tu prd..l docela jste-třeba když někdo tohle prezentuje jako zajímavé zátiší.

                            NEl Duffus - Profil | St 21.5.2008 16:38:55

                            Michal- psal jsem- část zdejších muškařů - neboj, oni si to přeberou...
                            Arci- víš jak, myslim si, že to nemá cenu..

                              Nramones - Profil | St 21.5.2008 16:33:16

                              Michal: ne nějak se mě to v přívlači a ostatní nezdálo, s tím navážením, ale jo :-)) vezli se tam do nás krutě...

                                NŘízek - Profil | St 21.5.2008 16:31:01

                                Michal: tak to jo:-)), verim.

                                  NARCI - Profil | St 21.5.2008 16:30:19

                                  El Duffus: Hele najdeme si nějakou otázku o muškařině a budeme si z nich taky dělat prdel... :o)))

                                    NMichal - Profil | St 21.5.2008 16:29:09

                                    Dandys: ne, od nás to opravdu není

                                    Řízek: tahal jsem se na Sávě s duhákem přes 60 čísel, jsem se pěkně proběhl :-) nakonec mi to upálil :-)

                                    Eld: do ničeho se plést nechci, ani si dělat prdel, můj příspěvek byl zcela seriózní, jen ohledně porovnání zážitků, toť vše

                                    ramones: netuším, proč bych měl chodit k psychologovi, no možná by se mi to občas hodilo, to je fakt :-), nemám v úmyslu se do nikoho navážet ani nic podobného

                                      NARCI - Profil | St 21.5.2008 16:26:13

                                      Michal: Já jsem to zkoušel když jsem byl v ryb. kroužku když jsem měl jet na závody tak jsem to zkoušel a nebavilo mě to. Nebudeme si do sebe rýpat ale necháme si každej svojí oblíbenou rybářskou metodu.

                                        NMarcus - Profil | St 21.5.2008 16:25:49