Fotky proutků v zajímavých zátiších

Myslím si,že spousta z nás,občas umisťuje pruty do krásných kompozic s okolní krajinou,či do vody,rákosí, nebo i jen proti nebi či krásné přírodní scenérii...posílejte vaše fotky prutů,stojanů atd...tak,jak vás u vody zaujaly....

Používáte raději stojan nebo widle???

A) Používám pouze stojan15%

B) Používám pouze vidličky28%

C) Používám obojí54%

D) Nepoužívám nic,nechávám válet klacky na zemi3%

Od 21.5.2008 hlasovalo 731 čtenářů.

NŘízek - Profil | St 21.5.2008 16:23:13

asi neukosnu, bo bych urite kousal backing nekde na konci u civky a tk bych prisel o snuru a spol, takze kapra 85+ na musak rozhodne chytit nechci:-)))

    NEl Duffus - Profil | St 21.5.2008 16:22:15

    Michal- tohle Vám ( tobě) nikdo nebere, rozdíl je v tom, že se část zdejších muškařů plete do kaprařiny jenom s tím, aby si dělali prdel...

      NŘízek - Profil | St 21.5.2008 16:21:34

      Michal: ty mas potoka 60 cisel?:-)) jinak mit tam kapra 85 cisel, tak to asi ukousnu, bo je to s tou nasi vybavou na celej den, takze nuda:-))

        Nramones - Profil | St 21.5.2008 16:21:19

        Michal, pavel68, flip a kolegové :

        Např dnes :Flip - ® St 21.5.2008 14:50:24
        Teda to už jsou přípdy pro Chocholouška.Něco jsem jim k tomu napsal a jsem zvědavej jestli mě smažou a nebo se do mě pustí.:-)

        ...tohle si píšete u Vás......nevím, nikdo tady Vás nikoho neposílal k psychoušovi a pod... tak když se vám to ne, tak proč se sem se...nebo si k němu zajděte... a to podotýkám, že vláčím, když můžu...( kromě stavění lešení u vod, to mě taky dost baví...)

          NDandys - Profil | St 21.5.2008 16:19:31

          Michal - ® Nepopisuješ snad zážitek z našich vydrancovaných svazovek, že ne? :) Jeslti jo, byl to alespoň potočák?

            NMichal - Profil | St 21.5.2008 16:13:49

            ARCI: nechci rýpat, ale zkoušel jsi vůbec někdy ten umělej hmyz ve vodě tahat ? a na něm pstruha kolem 60 čísel a řeku s pořádným proudem, skáčeš za ním ve vodě přes šutry a utíkáš po proudu ? já osobně nevím, jaký je to tahat kapra 85 čísel, ale s tím pstruhem jsem si to už vyzkoušel, ten adrenalin bych ti přál zažít

              NARCI - Profil | St 21.5.2008 16:10:08

              Rasto: To se nedá popsat to je tak nádherný, zdolávat velkýho kapra. ´
              El Duffus: Mě by to taky nebavilo tahat umělej hmyz ve vodě.

                Npavel68 - Profil | St 21.5.2008 16:07:06

                taky mně to Arci zajímá.....povídej.....

                  NRasto. - Profil | St 21.5.2008 16:04:16

                  ARCI schvalne aky je to pocit? Popis to

                    NMr.Stick - Profil | St 21.5.2008 16:03:55

                    @ARCI: Ty woe, tak tvoje hláška St 21.5.2008 16:00:50 mě dostala do kolen. :o)))

                      NEl Duffus - Profil | St 21.5.2008 16:02:49

                      Arci- když někoho baví tahat vodou umělého komára... :-)

                        NARCI - Profil | St 21.5.2008 16:00:50

                        El Duffus: Podle nich my kapraři jsme vždy ty druhý. Muškaři nepochopí jaký je pocit zdolávat 85+cm kapři.

                          NOndra (tloušťák) - Profil | St 21.5.2008 15:58:43

                          Miras: Pěknej Carpsounder - koho je?? :o)

                            NFlip - Profil | St 21.5.2008 15:55:07

                            Arci-klid -já chytám všechno.Pouze jsem chtěl zde vyslovit svůj názor, že ne každému musí tyto dnes stále se opakující fotky připadt zajímavé.Tobě se třeba líbí-mně zase ne a vo tom to je.:-)

                              NAlan - Profil | St 21.5.2008 15:53:41

                              ZN>To je výzva!

                                Nokurkus - Profil | St 21.5.2008 15:52:46

                                Vase zprava

                                  NEl Duffus - Profil | St 21.5.2008 15:46:41

                                  Arci- to neřeš :-), kluci mouchaři jsou elita, všechno mají dobrý a pěkný. Nikdy se jim nevyrovnáme :-)

                                    NARCI - Profil | St 21.5.2008 15:46:23

                                    Stanley 87: To než rozložíš tak ti to zabere 2 dny .

                                      NARCI - Profil | St 21.5.2008 15:44:35

                                      Flip: Jsem koukal na tvou kartu tak ty děláš přívlač a muškaření. Tobě se líbí přívlač amuškaření a mě se líbí kaprařina.

                                        NStanley 87 - Profil | St 21.5.2008 15:43:15

                                        Neni to sice stojan,ale je to taky lešení