Fotky proutků v zajímavých zátiších

Myslím si,že spousta z nás,občas umisťuje pruty do krásných kompozic s okolní krajinou,či do vody,rákosí, nebo i jen proti nebi či krásné přírodní scenérii...posílejte vaše fotky prutů,stojanů atd...tak,jak vás u vody zaujaly....

Používáte raději stojan nebo widle???

A) Používám pouze stojan15%

B) Používám pouze vidličky28%

C) Používám obojí54%

D) Nepoužívám nic,nechávám válet klacky na zemi3%

Od 21.5.2008 hlasovalo 731 čtenářů.

sabbath - Profil | Pá 6.11.2009 0:43:25

Carpkiller >> Něco málo z LABE...... //Chyť vyfoť a pusť//

    sabbath - Profil | Pá 6.11.2009 0:38:40

    Carpkiller >> Čauky MRKaři tak jsem neodolal a taky se podělím…… //Chyť vyfoť a pusť//

      Končan - Profil | Čt 5.11.2009 23:35:33

      Malá chvilka u vody.

        pepe horak - Profil | Čt 5.11.2009 22:22:52

        Tak jo, tady máš proutky z Labe, který čekají na pořádnýho obříka a asi tam teď mrznou chudinky

          mi-ku - Profil | Čt 5.11.2009 22:20:59

          ten levý asi bere

            fishmen17a - Profil | Čt 5.11.2009 22:10:48

            ---

              fishmen17a - Profil | Čt 5.11.2009 22:07:51

              trochu z jineho uhlu

                fishmen17a - Profil | Čt 5.11.2009 22:03:35

                tahle mistnost byla vyborny napad .

                  TH - Profil | Čt 5.11.2009 21:54:39

                  Vase zprava

                    1sedyvlk - Profil | Čt 5.11.2009 21:48:16

                    Vase zprava

                      1sedyvlk - Profil | Čt 5.11.2009 21:30:59

                      Vase zprava

                        1sedyvlk - Profil | Čt 5.11.2009 21:15:32

                        Vase zprava

                          1sedyvlk - Profil | Čt 5.11.2009 21:03:30

                          Vase zprava

                            c@rpmaniak - Profil | Čt 5.11.2009 20:57:49

                            Vase zprava

                              c@rpmaniak - Profil | Čt 5.11.2009 20:55:40

                              Vase zprava

                                1sedyvlk - Profil | Čt 5.11.2009 20:49:22

                                Vase zprava

                                  Petr V - Profil | Čt 5.11.2009 20:05:44

                                  Vase zprava

                                    Oskarek - Profil | Čt 5.11.2009 19:57:30

                                    Vase zprava

                                      Petr V - Profil | Čt 5.11.2009 19:56:53

                                      Vase zprava

                                        Picasso - Profil | Čt 5.11.2009 18:03:14

                                        Když je u prutů klid :-)