Fotky proutků v zajímavých zátiších

Myslím si,že spousta z nás,občas umisťuje pruty do krásných kompozic s okolní krajinou,či do vody,rákosí, nebo i jen proti nebi či krásné přírodní scenérii...posílejte vaše fotky prutů,stojanů atd...tak,jak vás u vody zaujaly....

Používáte raději stojan nebo widle???

A) Používám pouze stojan15%

B) Používám pouze vidličky28%

C) Používám obojí54%

D) Nepoužívám nic,nechávám válet klacky na zemi3%

Od 21.5.2008 hlasovalo 731 čtenářů.

gigs - Profil | Čt 5.11.2009 17:52:29

Vase zprava

    Batour - Profil | Út 3.11.2009 20:25:13

    Vase zprava

      domindo - Profil | Út 3.11.2009 17:36:50

      Vase zprava

        mcarp007 - Profil | Út 3.11.2009 17:15:51

        východ sluníčka nad svazovkou:)

          mcarp007 - Profil | Út 3.11.2009 17:15:22

          východ suníčka nad svazovkou:)

            star - Profil | Út 3.11.2009 15:53:42

            zepředu...:-)

              Petr V - Profil | Ne 1.11.2009 18:41:44

              Vase zprava

                Ksk - Profil | Ne 1.11.2009 17:39:39

                Vase zprava

                  Franta17 - Profil | Ne 1.11.2009 16:36:37

                  a před pár dny na soukromáku ...

                    Franta17 - Profil | Ne 1.11.2009 16:34:28

                    Opět léto, tentokrát Labe i s labutěma :-)

                      Franta17 - Profil | Ne 1.11.2009 16:31:53

                      něco ještě z léta na Vysočině, místo se muselo vysekat, ale byl tam svatej klid

                        Tomajo - Profil | Ne 1.11.2009 15:08:54

                        Vase zprava

                          DAVISS - Profil | Ne 1.11.2009 14:47:32

                          Dneska ráno

                            peeta@carp - Profil | So 31.10.2009 10:13:49

                            Vase zprava

                              cubanec - Profil | So 31.10.2009 10:10:42

                              ...

                                "Specialist" - Profil | So 31.10.2009 9:53:40

                                100% camo :)

                                  vikicz - Profil | Pá 30.10.2009 21:04:22

                                  Vase zprava

                                    vikicz - Profil | Pá 30.10.2009 21:02:02

                                    Vase zprava

                                      vikicz - Profil | Pá 30.10.2009 20:59:51

                                      Vase zprava

                                        Tomajo - Profil | Pá 30.10.2009 17:57:29

                                        Vase zprava