Fotky proutků v zajímavých zátiších

Myslím si,že spousta z nás,občas umisťuje pruty do krásných kompozic s okolní krajinou,či do vody,rákosí, nebo i jen proti nebi či krásné přírodní scenérii...posílejte vaše fotky prutů,stojanů atd...tak,jak vás u vody zaujaly....

Používáte raději stojan nebo widle???

A) Používám pouze stojan15%

B) Používám pouze vidličky28%

C) Používám obojí54%

D) Nepoužívám nic,nechávám válet klacky na zemi3%

Od 21.5.2008 hlasovalo 731 čtenářů.

NDida - Profil | Pá 16.10.2009 20:02:34

Přidávám taky jednu fotku proutků, který jsem postavil do starýho baráku:-) Jinak v pozadí můžete vidět vrak starého auta, které zřejmě sjelo neopatrnému rybáři do přehrady:-)

    NLidl - Profil | Pá 16.10.2009 15:24:52

    zoubek >> Ta fotka je moc pěkná - jenom by byla ještě hezčí, kdyby byla bez těch prutů - jenmo sluníčko a tmavá krajina;);) LP

      NMartimo - Profil | Út 13.10.2009 18:01:52

      Vase zprava

        N2Livecrew - Profil | Út 13.10.2009 11:01:32

        Krásný ráno...

          Nfugashabs - Profil | Út 13.10.2009 9:55:17

          těsně po bouřce

            Nmimes - Profil | Po 12.10.2009 21:33:47

            Vase zprava

              Npoustevník - Profil | Po 12.10.2009 19:38:50

              Taky přidám

                Nmaracarps - Profil | Po 12.10.2009 19:32:01

                Vase zprava

                  NDAVISS - Profil | Po 12.10.2009 19:22:08

                  Vase zprava

                    Nnashik - Profil | Ne 4.10.2009 21:33:49

                    Vase zprava

                      NTomajo - Profil | Ne 4.10.2009 19:54:00

                      Vase zprava

                        Nfishfever - Profil | Ne 4.10.2009 19:26:41

                        Ranní slunce...s proutkama

                          Ndosec - Profil | Čt 24.9.2009 14:48:17

                          dnešní krásný ráno u řeky,konečně začíná podzim :-))

                            Nkamil.k - Profil | Čt 24.9.2009 14:28:46

                            knedlik1 >> jj je to tam nádherný, ahoj

                              Nknedlik1 - Profil | St 23.9.2009 20:11:38

                              kamil.k >> pěkný místo na chytání.tam by to chtělo kontrolu:D

                                Nc@rpmaniak - Profil | St 23.9.2009 19:54:58

                                bylo tam hodně pařezů:o)))) (položeno u potopených stromů:o))))

                                  NTomajo - Profil | Po 21.9.2009 19:59:19

                                  Vase zprava

                                    Nstar - Profil | Po 21.9.2009 11:30:11

                                    :-)

                                      NDAVISS - Profil | Ne 20.9.2009 15:27:11

                                      Jedna z rána

                                        NMartimo - Profil | Čt 17.9.2009 21:43:34

                                        trosku na horu