Fotky proutků v zajímavých zátiších

Myslím si,že spousta z nás,občas umisťuje pruty do krásných kompozic s okolní krajinou,či do vody,rákosí, nebo i jen proti nebi či krásné přírodní scenérii...posílejte vaše fotky prutů,stojanů atd...tak,jak vás u vody zaujaly....

Používáte raději stojan nebo widle???

A) Používám pouze stojan15%

B) Používám pouze vidličky28%

C) Používám obojí54%

D) Nepoužívám nic,nechávám válet klacky na zemi3%

Od 21.5.2008 hlasovalo 731 čtenářů.

NSmetana - Profil | Čt 17.9.2009 20:53:00

V.P. a SIOLA >> Nádhera!

    Nmi-ku - Profil | Čt 17.9.2009 19:24:07

    Vase zprava

      Nzoubek - Profil | Čt 17.9.2009 19:22:38

      Vase zprava

        Nrexmodry - Profil | Čt 17.9.2009 18:44:19

        SIOLA >> moc moc pěkné foto

          NSIOLA - Profil | Ne 13.9.2009 17:55:46

          Vase zprava

            NV.P. - Profil | Ne 13.9.2009 17:25:34

            Nezapomenu...

              Nkamil.k - Profil | Ne 13.9.2009 17:08:34

              Vase zprava

                NBoule - Profil | Pá 11.9.2009 14:47:04

                Takhle to vypadá když kolísá voda :-)))

                  Njarda 2004 - Profil | St 9.9.2009 23:58:42

                  Radek Ráliš >> Radek Fox >> Exlusivní foto moc hezké.

                    NRadek Fox - Profil | Ne 6.9.2009 21:54:48

                    Parťákovo místečko...

                      NRadek Fox - Profil | Ne 6.9.2009 21:53:53

                      Trošička zahraničního klídečku .-)

                        Nvikicz - Profil | Ne 6.9.2009 20:55:42

                        Vase zprava

                          Nvikicz - Profil | Ne 6.9.2009 20:52:59

                          Vase zprava

                            Nvikicz - Profil | Ne 6.9.2009 20:50:46

                            Vase zprava

                              Nkrky - Profil | Ne 6.9.2009 20:09:51

                              Vase zprava

                                Nkuman - Profil | Ne 6.9.2009 19:58:47

                                krky >> asi máš moc velkou fotku...

                                  Nkrky - Profil | Ne 6.9.2009 19:51:59

                                  Vase zprava

                                    Nkrky - Profil | Ne 6.9.2009 19:50:38

                                    kuman & JRT >> kuman >> když to nejde

                                      Nkuman - Profil | Ne 6.9.2009 19:04:44

                                      krky >> pěkný zátiší:))))

                                        Nkrky - Profil | Ne 6.9.2009 18:57:59

                                        Vase zprava