Fotky proutků v zajímavých zátiších

Myslím si,že spousta z nás,občas umisťuje pruty do krásných kompozic s okolní krajinou,či do vody,rákosí, nebo i jen proti nebi či krásné přírodní scenérii...posílejte vaše fotky prutů,stojanů atd...tak,jak vás u vody zaujaly....

Používáte raději stojan nebo widle???

A) Používám pouze stojan15%

B) Používám pouze vidličky28%

C) Používám obojí54%

D) Nepoužívám nic,nechávám válet klacky na zemi3%

Od 21.5.2008 hlasovalo 731 čtenářů.

NRobinko15 - Profil | Ne 9.8.2009 14:02:31

:)

    NTomajo - Profil | Pá 3.7.2009 16:38:54

    Vase zprava

      Ntomku - Profil | Pá 3.7.2009 10:55:13

      Vase zprava

        NMarald - Profil | Pá 3.7.2009 10:35:48

        Vase zprava

          Nescorrt - Profil | Pá 3.7.2009 6:27:36

          Vase zprava

            Nkečemot - Profil | Pá 3.7.2009 2:47:21

            Vase zprava

              Nkoni - Profil | Čt 2.7.2009 22:54:21

              ..... tiež ..... Merenye ( HU ) - včera

                Nkoni - Profil | Čt 2.7.2009 22:53:09

                Merenye ( HU ) - včera

                  NFido63 - Profil | Čt 2.7.2009 22:41:08

                  Vase zprava

                    NondraZ - Profil | St 1.7.2009 11:37:18

                    .

                      Nhunter 1 - Profil | St 1.7.2009 11:14:36

                      Vase zprava

                        Ndasty carp - Profil | St 1.7.2009 7:22:19

                        sauron13 >> Tak to jsem rád....

                          Nsauron13 - Profil | St 1.7.2009 0:12:32

                          dasty carp >> To je jasný :).Úplně jsem překopal postoj k rybařině,hlavně ke kaprařině.Hlavně klid u vody a žádnej stres :)))))))))))))))

                            NMasařka - Profil | Út 30.6.2009 23:21:57

                            haromfa

                              Ndasty carp - Profil | Út 30.6.2009 23:11:35

                              Vase zprava

                                Ndasty carp - Profil | Út 30.6.2009 23:07:38

                                sauron13 >> Tak co,už jsi vychladl??

                                  Nsauron13 - Profil | Út 30.6.2009 22:28:46

                                  Základ je vyšponování :)

                                    NMartinS - Profil | Út 30.6.2009 22:06:11

                                    Kechnec 2009

                                      NBisoň - Profil | Po 15.6.2009 8:53:28

                                      2009

                                        NBest Carp - Profil | Ne 14.6.2009 22:02:18

                                        Vase zprava