Fotky proutků v zajímavých zátiších

Myslím si,že spousta z nás,občas umisťuje pruty do krásných kompozic s okolní krajinou,či do vody,rákosí, nebo i jen proti nebi či krásné přírodní scenérii...posílejte vaše fotky prutů,stojanů atd...tak,jak vás u vody zaujaly....

Používáte raději stojan nebo widle???

A) Používám pouze stojan15%

B) Používám pouze vidličky28%

C) Používám obojí54%

D) Nepoužívám nic,nechávám válet klacky na zemi3%

Od 21.5.2008 hlasovalo 731 čtenářů.

NPikess - Profil | Ne 14.6.2009 21:47:12

=o*

    Nludek 73 - Profil | Ne 14.6.2009 21:05:47

    Vase zprava

      ND.O.K. - Profil | Ne 14.6.2009 15:30:09

      Vase zprava

        NBest Carp - Profil | Ne 14.6.2009 14:46:56

        Vase zprava

          Njarda 2004 - Profil | Ne 10.5.2009 22:27:17

          A ještě jedna [fotky smazany na zadost autora]

            Njarda 2004 - Profil | Ne 10.5.2009 22:25:10

            Tma jak v ranci. [fotky smazany na zadost autora]

              NDevil 666 - Profil | Ne 10.5.2009 21:53:43

              :-)))

                NDevil 666 - Profil | Ne 10.5.2009 21:50:04

                :-)))

                  Nstar - Profil | St 6.5.2009 10:18:01

                  :-)

                    Nmascha - Profil | Út 5.5.2009 19:01:50

                    Vase zprava

                      Nstar - Profil | Út 5.5.2009 15:30:53

                      :-)

                        Nstanda č.. - Profil | Po 4.5.2009 7:22:11

                        ..

                          Nlubino - Profil | Ne 3.5.2009 20:03:36

                          Tak pridavam take dve fotecky.

                            Nstanda č.. - Profil | Ne 3.5.2009 19:33:11

                            Vase zprava

                              Nstanda č.. - Profil | Ne 3.5.2009 19:32:53

                              Vase zprava

                                Nstanda č.. - Profil | Ne 3.5.2009 19:31:30

                                ...........

                                  NTH - Profil | Ne 3.5.2009 18:51:08

                                  Vase zprava

                                    NTH - Profil | Ne 3.5.2009 18:49:20

                                    Vase zprava

                                      NTH - Profil | Ne 3.5.2009 18:48:02

                                      Vase zprava

                                        Nvláčkař 92 - Profil | Ne 3.5.2009 18:41:34

                                        můj ''tripod'' při lovu z vody