Fotky proutků v zajímavých zátiších

Myslím si,že spousta z nás,občas umisťuje pruty do krásných kompozic s okolní krajinou,či do vody,rákosí, nebo i jen proti nebi či krásné přírodní scenérii...posílejte vaše fotky prutů,stojanů atd...tak,jak vás u vody zaujaly....

Používáte raději stojan nebo widle???

A) Používám pouze stojan15%

B) Používám pouze vidličky28%

C) Používám obojí54%

D) Nepoužívám nic,nechávám válet klacky na zemi3%

Od 21.5.2008 hlasovalo 731 čtenářů.

NTomajo - Profil | St 26.8.2009 11:48:39

Vase zprava

    Nstar - Profil | St 26.8.2009 10:43:21

    Pohoda...

      Notik1 - Profil | Pá 14.8.2009 15:31:31

      ked je vela udic,,a malo miesta,,

        Ndosec - Profil | Pá 14.8.2009 15:01:11

        nevím jestli je to zátiší,ale pěkně tam bylo a ticho taky :-)))

          Njiricek - Profil | Čt 13.8.2009 22:22:17

          Vase zprava

            Nvšeta - Profil | Čt 13.8.2009 21:42:37

            taky něco dám

              NPavol sk - Profil | Čt 13.8.2009 20:50:57

              ...

                NMD-Carp - Profil | Čt 13.8.2009 16:19:43

                Vase zprava

                  Nkamil.k - Profil | Čt 13.8.2009 14:52:34

                  fido63 >> Fido63 >>to je hnusná fotka ,

                    NFido63 - Profil | Čt 13.8.2009 1:36:36

                    Vase zprava

                      Nwena - Profil | St 12.8.2009 17:41:59

                      labe

                        Neda 2 - Profil | St 12.8.2009 12:40:43

                        Vase zprava

                          Nscopa - Profil | St 12.8.2009 7:26:47

                          Vase zprava

                            Njarda 2004 - Profil | Út 11.8.2009 15:00:02

                            dasty carp >> Hezká fotka ale proč má sklopené motadla?

                              Nczechcarp - Profil | Po 10.8.2009 9:59:47

                              MOJE

                                Ndasty carp - Profil | Ne 9.8.2009 22:20:48

                                Kamaráda proutky

                                  Ndasty carp - Profil | Ne 9.8.2009 22:19:23

                                  Vase zprava

                                    Nsauron13 - Profil | Ne 9.8.2009 19:05:29

                                    Vase zprava

                                      Nsauron13 - Profil | Ne 9.8.2009 19:03:35

                                      ...

                                        NLidl - Profil | Ne 9.8.2009 18:09:44

                                        ;-)