Fotky proutků v zajímavých zátiších

Myslím si,že spousta z nás,občas umisťuje pruty do krásných kompozic s okolní krajinou,či do vody,rákosí, nebo i jen proti nebi či krásné přírodní scenérii...posílejte vaše fotky prutů,stojanů atd...tak,jak vás u vody zaujaly....

Používáte raději stojan nebo widle???

A) Používám pouze stojan15%

B) Používám pouze vidličky28%

C) Používám obojí54%

D) Nepoužívám nic,nechávám válet klacky na zemi3%

Od 21.5.2008 hlasovalo 731 čtenářů.

cimelik1 - Profil | Ne 3.5.2009 18:12:55

Vase zprava

    XI XAO - Profil | Ne 3.5.2009 15:45:06

    :)

      Pepin - Profil | Ne 3.5.2009 8:46:07

      Vase zprava

        matyi - Profil | St 29.4.2009 0:01:30

        .

          orangebade - Profil | Po 27.4.2009 15:04:40

          Jaro 2009

            orangebade - Profil | Po 27.4.2009 15:03:14

            Jarni vyprava 2009

              Přemet:-) - Profil | Po 27.4.2009 10:47:03

              Lužnice

                dasty carp - Profil | Po 27.4.2009 1:07:02

                Vase zprava

                  kiwi - Profil | Po 27.4.2009 0:39:30

                  Vase zprava

                    jarda 2004 - Profil | Ne 26.4.2009 22:34:26

                    Ksk >> Setkání třetího druhu?

                      Ksk - Profil | Ne 26.4.2009 19:10:04

                      ten levej prut super zdolávacka :-))))

                        DAVISS - Profil | Ne 26.4.2009 15:28:39

                        Vase zprava

                          star - Profil | So 14.3.2009 13:32:33

                          Vase zprava

                            star - Profil | Ne 8.3.2009 21:19:52

                            Vase zprava

                              petr12 - Profil | Ne 8.3.2009 20:54:35

                              Vase zprava

                                petr12 - Profil | Ne 8.3.2009 20:43:27

                                Vase zprava

                                  petr12 - Profil | Ne 8.3.2009 20:43:20

                                  Vase zprava

                                    petr12 - Profil | Ne 8.3.2009 20:42:41

                                    Vase zprava

                                      karlos1 - Profil | Ne 8.3.2009 20:42:11

                                      Vrbenák říjen 08

                                        bik kapr - Profil | Ne 8.3.2009 19:21:17

                                        už aby bylo aspon takhle