Fotky proutků v zajímavých zátiších

Myslím si,že spousta z nás,občas umisťuje pruty do krásných kompozic s okolní krajinou,či do vody,rákosí, nebo i jen proti nebi či krásné přírodní scenérii...posílejte vaše fotky prutů,stojanů atd...tak,jak vás u vody zaujaly....

Používáte raději stojan nebo widle???

A) Používám pouze stojan15%

B) Používám pouze vidličky28%

C) Používám obojí54%

D) Nepoužívám nic,nechávám válet klacky na zemi3%

Od 21.5.2008 hlasovalo 731 čtenářů.

TH - Profil | Ne 8.2.2009 8:22:42

Dám vám sem trochu těžší kalibr,ať tu není samí kapřák.

    k-70 - Profil | So 7.2.2009 19:16:55

    jedna z dneška......

      carpjena - Profil | So 7.2.2009 16:18:25

      Vase zprava

        anakonda - Profil | So 7.2.2009 16:18:12

        Vase zprava

          carpjena - Profil | So 7.2.2009 16:16:28

          Vase zprava

            všeta - Profil | So 7.2.2009 14:46:16

            Vase zprava

              všeta - Profil | So 7.2.2009 14:45:03

              Vase zprava

                všeta - Profil | So 7.2.2009 14:43:05

                Vase zprava

                  Čenda 513 - Profil | So 7.2.2009 14:16:40

                  Vase zprava

                    Čenda 513 - Profil | So 7.2.2009 14:12:22

                    Vase zprava

                      drebin69 - Profil | So 7.2.2009 13:25:35

                      Vase zprava

                        cuchak - Profil | St 26.11.2008 11:33:56

                        Vase zprava

                          Luděk Černý(Lc1) - Profil | St 26.11.2008 9:30:19

                          .

                            Luděk Černý(Lc1) - Profil | St 26.11.2008 9:28:32

                            .

                              Luděk Černý(Lc1) - Profil | St 26.11.2008 9:27:56

                              .

                                Luděk Černý(Lc1) - Profil | St 26.11.2008 9:27:02

                                .

                                  vlastec - Profil | Út 25.11.2008 19:41:25

                                  Haromfa

                                    Krbec - Profil | Út 25.11.2008 11:40:10

                                    :-)

                                      Důša - Profil | Út 25.11.2008 11:32:17

                                      Pohodová idylka ne břehu Staňkovského rybníka.

                                        pinkerton - Profil | Út 25.11.2008 9:09:50

                                        Ráno v Chomutově