Fotky proutků v zajímavých zátiších

Myslím si,že spousta z nás,občas umisťuje pruty do krásných kompozic s okolní krajinou,či do vody,rákosí, nebo i jen proti nebi či krásné přírodní scenérii...posílejte vaše fotky prutů,stojanů atd...tak,jak vás u vody zaujaly....

Používáte raději stojan nebo widle???

A) Používám pouze stojan15%

B) Používám pouze vidličky28%

C) Používám obojí54%

D) Nepoužívám nic,nechávám válet klacky na zemi3%

Od 21.5.2008 hlasovalo 731 čtenářů.

Nalkáč - Profil | Ne 1.3.2009 3:34:51

Vase zprava

    Nsauron13 - Profil | Ne 1.3.2009 1:25:15

    Chlumec

      Nsauron13 - Profil | Ne 1.3.2009 1:23:13

      Káťa

        Ncarpmaner - Profil | So 21.2.2009 0:12:33

        přišly vlny.

          NKapr221 - Profil | Pá 20.2.2009 22:55:44

          Vase zprava

            NKapr221 - Profil | Pá 20.2.2009 22:54:37

            Vase zprava

              Nbroucek - Profil | Ne 8.2.2009 21:20:16

              tahle je z loňska z jara

                NPikess - Profil | Ne 8.2.2009 19:29:35

                draveček >> to ti nemohu říci, ale je to v Moravské části republiky :) je to více vod ne jedna ;-)

                  NČenda 513 - Profil | Ne 8.2.2009 18:36:19

                  Vase zprava

                    NČenda 513 - Profil | Ne 8.2.2009 18:32:27

                    na dirkách

                      Ndraveček - Profil | Ne 8.2.2009 18:16:53

                      Pikess >> Co je to za revír, co jsi tady posílal fotky?

                        NPatan - Profil | Ne 8.2.2009 18:16:35

                        Vase zprava

                          Nsodík82 - Profil | Ne 8.2.2009 17:58:38

                          Všenory

                            NOndra (tloušťák) - Profil | Ne 8.2.2009 17:20:25

                            kapriiiik >> Sky ...

                              NPetr_B - Profil | Ne 8.2.2009 16:49:26

                              Ještě jedna D-5

                                NPetr_B - Profil | Ne 8.2.2009 16:48:50

                                D-5

                                  Nkapriiiik - Profil | Ne 8.2.2009 12:48:37

                                  to je sky nebo horizont???

                                    NOndra (tloušťák) - Profil | Ne 8.2.2009 11:49:47

                                    ...

                                      NOndra (tloušťák) - Profil | Ne 8.2.2009 11:48:37

                                      ...

                                        Ntatra - Profil | Ne 8.2.2009 11:17:52

                                        Jedna z Lipna.