Fotky proutků v zajímavých zátiších

Myslím si,že spousta z nás,občas umisťuje pruty do krásných kompozic s okolní krajinou,či do vody,rákosí, nebo i jen proti nebi či krásné přírodní scenérii...posílejte vaše fotky prutů,stojanů atd...tak,jak vás u vody zaujaly....

Používáte raději stojan nebo widle???

A) Používám pouze stojan15%

B) Používám pouze vidličky28%

C) Používám obojí54%

D) Nepoužívám nic,nechávám válet klacky na zemi3%

Od 21.5.2008 hlasovalo 731 čtenářů.

NLauri - Profil | Út 25.11.2008 6:42:58

podzim na Rozkoši

    NMikyrybář - Profil | Po 24.11.2008 9:23:22

    moje asi poslední letošní výprava

      NKandat - Profil | Ne 23.11.2008 19:56:12

      hofi - Krasna fotka!!!

        ND.O.K. - Profil | Ne 23.11.2008 19:51:19

        poslední letošní výprava.....

          ND.O.K. - Profil | Ne 23.11.2008 19:49:38

          klasika

            ND.O.K. - Profil | Ne 23.11.2008 19:46:34

            červen na piláčku

              Nmatyi - Profil | Ne 23.11.2008 19:32:05

              Merenye, 10/2008

                Nvince - Profil | Ne 23.11.2008 18:12:13

                Vase zprava

                  NZdack - Profil | Ne 23.11.2008 17:41:34

                  Tak tahle fotka je bezkonkurenční. Švagr přijel na ryby. Nebo na.........?

                    NPikess - Profil | Ne 23.11.2008 17:40:03

                    ,..

                      NPikess - Profil | Ne 23.11.2008 17:37:34

                      =))

                        NPikess - Profil | Ne 23.11.2008 17:36:34

                        :)

                          Nbik kapr - Profil | Ne 23.11.2008 17:27:58

                          tak konečně mam neco se sněhem

                            Njiricek - Profil | Ne 23.11.2008 16:44:52

                            Noční feeder na Labi.

                              NTurňa - Profil | Ne 23.11.2008 16:04:16

                              Taky jedna s potápkou?

                                NZdack - Profil | So 22.11.2008 17:30:12

                                Jedna letošní ze Slap

                                  Nhofi - Profil | So 22.11.2008 17:25:38

                                  Haromfa 2008

                                    Ndasty carp - Profil | So 22.11.2008 17:18:21

                                    .

                                      NVYDROUŠ - Profil | So 22.11.2008 15:27:59

                                      Vase zprava

                                        NMikyrybář - Profil | So 22.11.2008 4:37:13

                                        a můj nový proutek :o))