Fotky proutků v zajímavých zátiších

Myslím si,že spousta z nás,občas umisťuje pruty do krásných kompozic s okolní krajinou,či do vody,rákosí, nebo i jen proti nebi či krásné přírodní scenérii...posílejte vaše fotky prutů,stojanů atd...tak,jak vás u vody zaujaly....

Používáte raději stojan nebo widle???

A) Používám pouze stojan15%

B) Používám pouze vidličky28%

C) Používám obojí54%

D) Nepoužívám nic,nechávám válet klacky na zemi3%

Od 21.5.2008 hlasovalo 731 čtenářů.

Ncuchak - Profil | Čt 22.5.2008 18:42:29

Vase zprava

    Ntench - Profil | Čt 22.5.2008 18:42:29

    cuchak: hmmm, pěkná fotka:-)

      Ncuchak - Profil | Čt 22.5.2008 18:42:06

      Vase zprava

        Ncuchak - Profil | Čt 22.5.2008 18:41:01

        Vase zprava

          NPája.z.hrachů - Profil | Čt 22.5.2008 18:06:06

          Jeden , řekl bych stacionární stojan.

            Npupin11 - Profil | Čt 22.5.2008 17:24:23

            a tady je komplet

              Npupin11 - Profil | Čt 22.5.2008 17:23:50

              taky se pridám

                NM9 - Profil | Čt 22.5.2008 16:47:03

                Vase zprava

                  Nbába - Profil | Čt 22.5.2008 16:21:15

                  Vase zprava

                    Nbába - Profil | Čt 22.5.2008 16:17:23

                    Vase zprava

                      Nbába - Profil | Čt 22.5.2008 16:15:49

                        NFlander - Profil | Čt 22.5.2008 16:10:36

                        feeder v akci

                          NBandit - Profil | Čt 22.5.2008 16:05:57

                          Vase zprava

                            NBandit - Profil | Čt 22.5.2008 16:04:40

                            Vase zprava

                              Nzdenos - Profil | Čt 22.5.2008 15:37:44

                              Vase zprava

                                Nzdenos - Profil | Čt 22.5.2008 15:36:51

                                  NCarpkiller - Profil | Čt 22.5.2008 15:11:43

                                  Fiam: zdarec kolego,co dělá písák...

                                    Nfiam - Profil | Čt 22.5.2008 14:53:36

                                    Vase zprava

                                      Nfugashabs - Profil | Čt 22.5.2008 13:05:59

                                      Vase zprava

                                        NGeorgino - Profil | Čt 22.5.2008 12:21:26