Fotky proutků v zajímavých zátiších

Myslím si,že spousta z nás,občas umisťuje pruty do krásných kompozic s okolní krajinou,či do vody,rákosí, nebo i jen proti nebi či krásné přírodní scenérii...posílejte vaše fotky prutů,stojanů atd...tak,jak vás u vody zaujaly....

Používáte raději stojan nebo widle???

A) Používám pouze stojan15%

B) Používám pouze vidličky28%

C) Používám obojí54%

D) Nepoužívám nic,nechávám válet klacky na zemi3%

Od 21.5.2008 hlasovalo 731 čtenářů.

Netipa - Profil | Čt 22.5.2008 12:18:18

to jsem byl ještě kaprařskej srdcař

    Orf - Profil | Čt 22.5.2008 12:07:05

    ranní probuzení

      Hamon - Profil | Čt 22.5.2008 12:06:05

      Pridam aj ja svoje :)

        Flip - Profil | Čt 22.5.2008 11:40:13

        ,,Na ten krmný flek budu muset přidat více pelet"

          Řízek - Profil | Čt 22.5.2008 9:44:04

          a jeste:-))

            mirtakco - Profil | Čt 22.5.2008 9:43:12

            ty první jsou ještě z mobilu, tak nic moc. Až ta poslední je z canonu:-))

              Řízek - Profil | Čt 22.5.2008 9:42:59

              uz to chce nejakou zmenu, tech leseni je na me kapanek moc....

                KEULI - Profil | Čt 22.5.2008 8:35:56

                  Miras - Profil | Čt 22.5.2008 8:32:05

                    Miras - Profil | Čt 22.5.2008 8:31:33

                      AWT - Profil | St 21.5.2008 23:26:05

                        AWT - Profil | St 21.5.2008 23:25:32

                          Lutra - Profil | St 21.5.2008 22:48:28

                          jak tady tak listuju těma echtkaprařskejma sračkama, tak si neodpustím jednu fotečku z přívlače.
                          A teď do mně, jestli si troufáte.

                            Ondra (tloušťák) - Profil | St 21.5.2008 22:43:36

                            Tak tedy jedště jedna no... :)

                              Martin M. - Profil | St 21.5.2008 22:36:11

                                Jirka HL. - Profil | St 21.5.2008 22:05:25

                                Vase zprava

                                  Mysho22 - Profil | St 21.5.2008 21:46:50

                                  TAk a tu mate najnovší a najluxususnejší stojan na pruty keby mal niekto zaujem tak ho predávam info kludne zodpoviem.

                                  ramones:Srab ta rano obuval ;-))

                                    Ondra (tloušťák) - Profil | St 21.5.2008 21:45:01

                                    Ještě Kašpiho stojan ... :)

                                      carpio - Profil | St 21.5.2008 21:43:15

                                        Wamp - Profil | St 21.5.2008 21:42:28

                                        Vase zprava