Fotky proutků v zajímavých zátiších

Myslím si,že spousta z nás,občas umisťuje pruty do krásných kompozic s okolní krajinou,či do vody,rákosí, nebo i jen proti nebi či krásné přírodní scenérii...posílejte vaše fotky prutů,stojanů atd...tak,jak vás u vody zaujaly....

Používáte raději stojan nebo widle???

A) Používám pouze stojan15%

B) Používám pouze vidličky28%

C) Používám obojí54%

D) Nepoužívám nic,nechávám válet klacky na zemi3%

Od 21.5.2008 hlasovalo 731 čtenářů.

Ndasty carp - Profil | Čt 22.5.2008 23:33:10

Těchto fotek mám strašně moc

    NNoha - Profil | Čt 22.5.2008 21:34:32

    Vase zprava

      NAgas - Profil | Čt 22.5.2008 20:51:06

      Vase zprava

        NAgas - Profil | Čt 22.5.2008 20:50:08

        Vase zprava

          NMajdo - Profil | Čt 22.5.2008 20:33:51

            NKarči - Profil | Čt 22.5.2008 20:29:07

            Vase zprava

              NStenly - Profil | Čt 22.5.2008 20:27:02

              Vase zprava

                NKarči - Profil | Čt 22.5.2008 20:26:29

                Vase zprava

                  NKarči - Profil | Čt 22.5.2008 20:25:04

                    Nbrach - Profil | Čt 22.5.2008 20:22:39

                    Jonky:
                    U Rybolovu jsem vyhodil spodní nohy a nahradil je měděnými (topenářskými) trubkami dlouhými tak, aby se akorát vešli do kabely, která je s Rybolovem dodávána.. Docílil jsem tím zvednutí prutů o cca 30 cm...

                      NJONKY - Profil | Čt 22.5.2008 20:14:05

                      Vase zprava

                        NJONKY - Profil | Čt 22.5.2008 20:13:01

                        Vase zprava

                          NFofáč - Profil | Čt 22.5.2008 20:09:55

                          Vase zprava

                            Nmainline - Profil | Čt 22.5.2008 19:25:48

                            Vase zprava

                              Ntench - Profil | Čt 22.5.2008 19:16:21

                              Tomajo: mohl bych se optat, odkud máš ty proutky? mám stejný (1 ks), nejsou náhodou z veletrhů v Brně (někdy před 3 lety)? (omluva - patřilo jinam)

                                NLukTom - Profil | Čt 22.5.2008 19:10:55

                                Vase zprava

                                  NLukTom - Profil | Čt 22.5.2008 19:09:36

                                  Vase zprava

                                    NLukTom - Profil | Čt 22.5.2008 19:09:04

                                    Vase zprava

                                      NLukTom - Profil | Čt 22.5.2008 19:08:38

                                      Vase zprava

                                        NLukTom - Profil | Čt 22.5.2008 19:08:08

                                        Vase zprava