Fotky proutků v zajímavých zátiších

Myslím si,že spousta z nás,občas umisťuje pruty do krásných kompozic s okolní krajinou,či do vody,rákosí, nebo i jen proti nebi či krásné přírodní scenérii...posílejte vaše fotky prutů,stojanů atd...tak,jak vás u vody zaujaly....

Používáte raději stojan nebo widle???

A) Používám pouze stojan15%

B) Používám pouze vidličky28%

C) Používám obojí54%

D) Nepoužívám nic,nechávám válet klacky na zemi3%

Od 21.5.2008 hlasovalo 731 čtenářů.

NMad Carp - Profil | St 21.5.2008 21:42:23

Vase zprava

    NMad Carp - Profil | St 21.5.2008 21:41:37

    Vase zprava

      NWamp - Profil | St 21.5.2008 21:41:08

      Vase zprava

        NWamp - Profil | St 21.5.2008 21:40:03

        Vase zprava

          Nkamcasik - Profil | St 21.5.2008 21:39:46

          :-)))

            Nwena - Profil | St 21.5.2008 21:38:44

            Vase zprava

              NWamp - Profil | St 21.5.2008 21:37:57

              Vase zprava

                NFredyn - Profil | St 21.5.2008 21:37:35

                sama trava ve vode i na hladine...

                  Nkaprr - Profil | St 21.5.2008 21:35:18

                  hadik- co to je za pískovnu jestli se můžu zeptat, vypadá krásně.......

                    NHadik - Profil | St 21.5.2008 21:30:21

                    Jihočeská pískovna

                      Nfrederik - Profil | St 21.5.2008 21:23:36

                      LABE

                        NFredyn - Profil | St 21.5.2008 21:12:38

                          NFredyn - Profil | St 21.5.2008 21:10:06

                            Nslavina - Profil | St 21.5.2008 21:08:31

                            :-))))

                              NFredyn - Profil | St 21.5.2008 21:07:17

                                NV.P. - Profil | St 21.5.2008 20:58:37

                                tak a dost :))

                                  Nrybář3 - Profil | St 21.5.2008 20:57:58

                                    NV.P. - Profil | St 21.5.2008 20:56:59

                                    eště něco...

                                      NV.P. - Profil | St 21.5.2008 20:55:54

                                      dalšííí....

                                        NFredyn - Profil | St 21.5.2008 20:54:49