Fotky proutků v zajímavých zátiších

Myslím si,že spousta z nás,občas umisťuje pruty do krásných kompozic s okolní krajinou,či do vody,rákosí, nebo i jen proti nebi či krásné přírodní scenérii...posílejte vaše fotky prutů,stojanů atd...tak,jak vás u vody zaujaly....

Používáte raději stojan nebo widle???

A) Používám pouze stojan15%

B) Používám pouze vidličky28%

C) Používám obojí54%

D) Nepoužívám nic,nechávám válet klacky na zemi3%

Od 21.5.2008 hlasovalo 731 čtenářů.

Nsobolman - Profil | St 21.5.2008 20:54:05

jo na rybách tam je fajn.

    NV.P. - Profil | St 21.5.2008 20:53:38

    další...

      NV.P. - Profil | St 21.5.2008 20:52:54

      tak tady něco ... fotky kamaráda Mirka

        Naldda - Profil | St 21.5.2008 20:50:27

          Nsosed - Profil | St 21.5.2008 20:46:52

          Kaprařina je krásná...

            NOndra (tloušťák) - Profil | St 21.5.2008 20:37:48

            Koch: Líbí? Mě taky... :)

              Nvychin - Profil | St 21.5.2008 20:37:14

              Vase zprava

                NForest 1 - Profil | St 21.5.2008 20:32:55

                  NForest 1 - Profil | St 21.5.2008 20:31:56

                  tak taky pridam

                    Nvychin - Profil | St 21.5.2008 20:22:55

                    Vase zprava

                      NLuděk Černý(Lc1) - Profil | St 21.5.2008 20:18:25

                      tloušťák: Nemáš to slídový okno nějak popraskaný?..o)§

                        Nluboš - Profil | St 21.5.2008 20:17:08

                        Ještě teda jedna.

                          NPetr Koch - Profil | St 21.5.2008 20:16:11

                          Ondra (tloušťák) - ® : tz vole Ondro, ten žlutej vlasec na to dirkařským navijáčku, to je masakr :o)))

                            Nluboš - Profil | St 21.5.2008 20:15:34

                            Vase zprava

                              Nogon - Profil | St 21.5.2008 20:15:17

                              jedno zatisi z vikendove chytacky:o)

                                Nluboš - Profil | St 21.5.2008 20:14:32

                                Taky jednu přidám.

                                  NZN - Profil | St 21.5.2008 20:13:24

                                  Raggo:
                                  OK

                                    NOndra (tloušťák) - Profil | St 21.5.2008 20:06:34

                                    A jedna moje z prosince... :)

                                      NGlanis - Profil | St 21.5.2008 20:04:34

                                        NGlanis - Profil | St 21.5.2008 20:01:57

                                        přidávám pár foteček...