Fotky proutků v zajímavých zátiších

Myslím si,že spousta z nás,občas umisťuje pruty do krásných kompozic s okolní krajinou,či do vody,rákosí, nebo i jen proti nebi či krásné přírodní scenérii...posílejte vaše fotky prutů,stojanů atd...tak,jak vás u vody zaujaly....

Používáte raději stojan nebo widle???

A) Používám pouze stojan15%

B) Používám pouze vidličky28%

C) Používám obojí54%

D) Nepoužívám nic,nechávám válet klacky na zemi3%

Od 21.5.2008 hlasovalo 731 čtenářů.

ZN - Profil | St 21.5.2008 19:56:33

Raggo :
já jen žádal o odpověď na otázku. Neptal jsem se, co je hezké.

    Ondra (tloušťák) - Profil | St 21.5.2008 19:56:15

    Dám sem jednu fotku za kolegu Kocháče ... tady je jeho stojan :)

      Raggo - Profil | St 21.5.2008 19:53:21

      ZN : Koukam ze "vy" se nam trochu rozrostlo, mel jsem na mysli mensi okruh operenejch vtipalku ale jak koukam stojite pri sobe a to je hezké :-)
      PK : Krásná práce, čistokrevná Kochovská řiť ? :-))

        kikikoko - Profil | St 21.5.2008 19:52:11

        Vase zprava

          ZN - Profil | St 21.5.2008 19:49:55

          Blondak :
          můžeš mi nějak rozumně vysvětlit, proč a z jakých důvodů by určití lidi neměli někam lézt??

            ZN - Profil | St 21.5.2008 19:47:21

            Raggo :
            Proč? A věř mi, že mi s tebou asi taky ne. Ono by to vlastně ani nešlo.

              Luděk Černý(Lc1) - Profil | St 21.5.2008 19:40:50

              Petr Koch: Co to je za lotosový květy?..o)§

                bigjindrisek - Profil | St 21.5.2008 19:26:50

                Vase zprava

                  Petr Koch - Profil | St 21.5.2008 19:26:06

                  Tak jsem taky jednu našel, doufám, že něco vyhraju.

                    pavel68 - Profil | St 21.5.2008 19:26:01

                    Petr Koch - ® to mi bylo jasný,že to jednoduchý mít nebudeš...Fotku želbohu nemám,já kulometná hnízda nevedu,mám pár vidliček a na místa kam chodím se tak tak vejdu s nima :-)))
                    Musím sem pustit mladýho,což mne neskonale mrzí...byla tu celkem sranda :¨)))

                      bigjindrisek - Profil | St 21.5.2008 19:25:15

                      Vase zprava

                        vydra Lucky - Profil | St 21.5.2008 19:23:32

                        Leden 2008 - slepé rameno Labe

                          willIam - Profil | St 21.5.2008 19:20:06

                          to byla pohodička

                            Blondak - Profil | St 21.5.2008 19:18:04

                            pavel68 - ne..

                              Petr Koch - Profil | St 21.5.2008 19:17:42

                              pavel68 - ® : tak jsem si nakonec v ten pátek dobře vožral držku. A lapl jsem jen jednoho sumce, hadi nezobali.
                              Asi pohledám nějakou svoji fotku stojanu a naperu ji sem :o) Nemáš taky nějakou?

                                Zdenall - Profil | St 21.5.2008 19:17:33

                                ještě jedna.

                                  ramones - Profil | St 21.5.2008 19:17:11

                                  Koch:no někdy se mi to nezdá...:-)))

                                    Luban - Profil | St 21.5.2008 19:16:28

                                    Vase zprava

                                      Petr Koch - Profil | St 21.5.2008 19:15:44

                                      ramones - ® : pevně doufám, že tady nejsou :o)

                                        Luban - Profil | St 21.5.2008 19:13:55

                                        Vase zprava