Fotky proutků v zajímavých zátiších

Myslím si,že spousta z nás,občas umisťuje pruty do krásných kompozic s okolní krajinou,či do vody,rákosí, nebo i jen proti nebi či krásné přírodní scenérii...posílejte vaše fotky prutů,stojanů atd...tak,jak vás u vody zaujaly....

Používáte raději stojan nebo widle???

A) Používám pouze stojan15%

B) Používám pouze vidličky28%

C) Používám obojí54%

D) Nepoužívám nic,nechávám válet klacky na zemi3%

Od 21.5.2008 hlasovalo 731 čtenářů.

Npavel68 - Profil | St 21.5.2008 19:13:52

Blondak-bobkaří?

    Nramones - Profil | St 21.5.2008 19:13:18

    Petře, není to jedno, stačí nemít tady kur.., čur..., píč... apod... ale to není jen tato otázka...

      NRoh1!ck - Profil | St 21.5.2008 19:13:00

        Nfire - Profil | St 21.5.2008 19:10:44

        taky jedna

          NPetr Koch - Profil | St 21.5.2008 19:10:28

          Blondak - ® : kapraří?

            Nk-70 - Profil | St 21.5.2008 19:07:58

            A někdy i takto, ale tomu se snažím vyhíbat

              NBlondak - Profil | St 21.5.2008 19:07:22

              Kdyby sem urciti lidi nelezli tak tady byl klid !!!!!!!!

                Nk-70 - Profil | St 21.5.2008 19:05:58

                Takhle umis´tuji stojan při chytání s předšpičkovými olovy. Což je ted celkem často. Ale uvažuji o vidličkách ,-)

                  NZdenall - Profil | St 21.5.2008 19:04:51

                  taky jedna.

                    Nogon - Profil | St 21.5.2008 18:58:23

                    jepice - tim vylizte si ...sem nemyslel tebe, ale ty okolo co sem prisli jenom krityzovat lesenarsky trubky v prirode...misto te jepice tam mohl byt klidne chrostik:o)))

                      Njepice - Profil | St 21.5.2008 18:54:55

                      ogon - příspěvek z 17:51:39

                        Nogon - Profil | St 21.5.2008 18:53:14

                        jepice -pocky jestli de o tvuj prut s bednou tak k tomu sem nemel zadnou pripominku.. jestli jo tak mi jiii ukaz..

                          NFredyn - Profil | St 21.5.2008 18:52:53

                          neni lepsi vysrat s ena backleady a dat spice prutu co nejniz???

                            NFredyn - Profil | St 21.5.2008 18:51:50

                            No a me spis vysvetlete kdyz ma nekdo pruty ve stojanu spicemi vzhuru a pak pri detailnim pohledu zjistim ze ma vlasec pred pruty potopeny backleady...to mi hlava nebere.

                              Njepice - Profil | St 21.5.2008 18:50:29

                              ogon- stále nechápu, o co ti jde. Co jsem udělal špatného? Já jsem vyfotil poslal svůj prut tak, jak mě zaujal, jak je v otázce psáno. Takže něco proti?

                                Nogon - Profil | St 21.5.2008 18:50:15

                                Kolči - o zbytecnosti prispevku radsi pomlc tys se napsal X-krat a ani jednou to nebylo k tematu..

                                  NTK - Profil | St 21.5.2008 18:46:16

                                  Spíš mi někdo vysvětlete, jaký výhody má stojan, když je celej potopenej, postavenej 20m ve vodě ?

                                    NKolči - Profil | St 21.5.2008 18:42:37

                                    ogon: no, to vysvětlení jsi klidně mohl napsat místo tohohle tvého zbytečného příspěvku... No nic, vidím, že ti došli slova, tak se měj...

                                      Nogon - Profil | St 21.5.2008 18:36:59

                                      Kolči -nehodlam zasirat tak krasnou..( no krasna bude az admin vymaze ty pindy elity:o) ) otazku vysvetlovanim toho co, uz na mrku bylo mnohokrat vysvetleno.

                                        NCarpinius - Profil | St 21.5.2008 18:36:01

                                        Vase zprava