- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Hostivařská přehrada
Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?
A) Candát51%
B) Sumec23%
C) Úhoř26%
Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
75x v oblíbených a 17x v ignorovaných.
Nschiwa - Profil | Pá 6.6.2008 10:53:08
NDobruský - Profil | Pá 6.6.2008 10:30:05
Nschiwa - Profil | Pá 6.6.2008 9:57:15
NPokki - Profil | Čt 5.6.2008 23:56:57
A to vám opravdu nikdo nedokáže kolik jste si nakrmili, takže by se to nemohlo ohlídat a vhledem k tomu že na hostivař chodí spousta rybářů mohlo by to zapříčinit "překrmení".Hostivař a hlavně ryby a jiné organizmy v něm žijící by se obešli i bez jakéhokoli lidského zásahu. Na březích rostou stromy a keře dno má rozdílný charakter a lidé kteří se koupou čeří vodu čímž dochází k odkrývání jídelních stolů pro ryby na dně.Oproti tomu Nadýmač je lokalita která nemá takové přírodní bohatství a ryby tam (nemohou dle mého názorů) nemohou dosáhnout velkých rozměrů.Už jenom kvůli tomu co se tam několikrát přihodilo (bydlel jsem v Uhříněvsi cirka 18 let) dále tam není takový tlak rybářů a nikdy jsem tam neviděl nikoho kdo by s sebou k vodě táhl např. 5kg krmení. Zákaz krmení je na Hostivaři "snad" na místě a i kdyby nebylo tak je nám to p.r.d.platné :-)
NMajkl1 - Profil | Čt 5.6.2008 10:58:14
NMajkl1 - Profil | Čt 5.6.2008 10:55:10
NLÁDÍK - Profil | Čt 5.6.2008 7:08:59
Nsojka - Profil | St 4.6.2008 22:22:47
Pokki: ti boleni ti do toho najeli na Hostíku nebo jinde? Když jsem tam chytal, tak bylo vidět boleny lovit, ale chlebu se vyhýbali velkým oboukem, jinak řečeno lovili všude jen ne poblíž chleba.
LÁDÍK: s těmi "známými" na domovském svazu je to problém, vím že se to i jinde mnohdy řeší "flaškou rumu". Chtělo by to, aby přestupek proti RŘ řešila MO, na jejíž vodě k tomu došlo, nebo aby byly určeny pevně stanovené tresty, které by se automaticky za to které určité provinění dávaly, např. ponechání hájené ryby = odebrání povolenky do konce roku a další rok bez atd.
Nsadraj - Profil | St 4.6.2008 17:45:57
1. SN II. (Nepomucký) v k. ú. Praha 5-Stodůlky 2 ha
Lov přívlačí, vnadění a používání krmítek je na této nádrži zakázáno
jen proto že je to mrnavej rybniček uprostřed sidliště a má minuimální přítok jen deštěm a kdyby se tma nahazelo krmení tak ty lidi kolem chcípnou smradem ,Představ si , že třeba zrovna tejden nebudopu žrát a nahazi se tma metráky krmení , tak to stejně nesežerou a když začnou žrát tak už to bude ukažený . Na řece je to o něčem jiným tam se to odplaví a v nejhorším samo vyčistí . ale v rybníčku s malým průtokem to akorát žere kyslík rozkladem . Doma si di akvaria taky nenasypeš před dovolenou když jedeš prač kybl žrádla do zásoby s tim že to ryby časem sežerou . Zkus tam nekdy nasypat kilo plet který se rozpadno u a uvidíš jak to po čase dopadne i s rozpadlejma peletama když vypneš fistraci a vzduchování. Stačí jen malinka vic žradle než stačí osazenstvo sežrat a máš z akvarka mrtvou vodu .
NMalhe - Profil | St 4.6.2008 17:35:36
Nsadraj - Profil | St 4.6.2008 17:32:45
Krmení je svinstvo . kolik se tam za den vystřídá lidí a kdyby tam každej naházel jen kilo krmení tak za půl roku to už nebude přehrada ale kopec žrádla uprostřed hnijící kaluže .
Neborouc v potaz je nekterý "takyrybáři" tam nahazejí klidne zbytky tejden starýho a plesnivýho žrádla přece se s tim zase nepotáhnou domů když to na nej stejně nebralo, kdo by se s tim taky tahal MHD že? Ono už jenom to dotáhnout ten pulkilometr na zastávku v tomhle vedru je pěká fuška tam se to nese s vidinou úlovku ale proč zpátky když můžu dát rybám nažrat, 6e to ale potom hnije a plesniví a kazí vodu to jim nedojde .
Mějte rozum do tak malý vody kdyby se krmilo tak je tam tuna denně jn to švihne a kolik by to bylo za rok?
NPokki - Profil | St 4.6.2008 17:19:10
NLÁDÍK - Profil | St 4.6.2008 7:17:25
NLÁDÍK - Profil | St 4.6.2008 7:11:27
NGlanis - Profil | Út 3.6.2008 22:04:13
Nsojka - Profil | Út 3.6.2008 20:50:05
Jinak nic ve zlým, jsem rád, že kontroluješ, párkrát jsme se už letos setkali a z jednání s Tebou s z příspěvků vidím, že seš rovnej chlap.
Ostatních se chci zeptat jaké máte zkušenosti s lovem na mlaskačku? Já to letos jednou zkoušel, ryby mi najely, ale většinou kapříci kolem 30 cm a dost často to sbili a to jsem měl 5 dnů starý chleba a nadvakrát jsem jej prošíval. A přišel Vám někdy amur?
NPokki - Profil | Út 3.6.2008 20:25:15
NGlanis - Profil | Út 3.6.2008 19:10:06
NPokki - Profil | Út 3.6.2008 18:39:55
Ale když si jde někdo jen zachytat a pouští tak mi krmení moc nevadí.
NPetrus - Profil | Út 3.6.2008 18:34:20
Červené karty: Mihajl
Čtenáři této diskuse také sledují
NKyjský rybník, Džbán50905
NSlapy a Kapři181
NLexikon boilies komponentů901
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54931
NOhře, úlovky, nástraha1054
NKrátkodobá kaprařina x9936
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NLov z nafukovacího člunu1187
NCcMoore a vše kolem něj3769
NWaftersky - rady, typy, zkušenosti814
Kde to žije - kaprařina
17:17NKrátkodobá kaprařina x 9941
16:48NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54934
16:03NATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
15:54NFanclub značky Shimano 16400
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
-25% akce na FOX a FOX RAGEZa 48 Kč
FOX Weekend od čtvrtku 25.6. do pondělí 29.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na celý sortiment vč. novinek. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_FOX25. Více na www.chytil.cz
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....













