Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

NPokki - Profil | Út 3.6.2008 18:28:06

Dneska jsem byl na chvilku cca 2-3 hodinky. Přišly 3 kapříci 43cm,43cm a pěknej vysokej šupi 52cm byli moc pěkný.
Malhe: Na hostivaři je spousta ryb 70+, ale vzhledem k tomu že se tam nesmí krmit těžko se tyto ryby dají pravidelně lovit. Určitě se tam ale pravidelně chytají,jen o tom lidi nevědí vzhledem k tomu že se tam točí stovky lidí.Sám sem byl svědkem několika pěkných ryb-candát,štika,kapr,tolstolobik..... Nádrž má historii cca 40 let to je dost na to aby tam byli ryby 70+ vzhledem k tomu že se každý rok vysazuje mnoho ryb.A nevěřím že všechny skončí v udírně.

    Nschiwa - Profil | Út 3.6.2008 13:28:23

    našel jsem nějaké video z Hostíku tak se kdyžtak mrkněte sem
    http://www.youtube.com/watch?v=54KWwmejvBc&feature=related

      Nschiwa - Profil | Út 3.6.2008 13:18:48

      Ahojte,dnes jsem se byl ráno podívat na Hostíku.Kapři úplně stávkovali.Za 4hod. jsem chytil jen plotice a cejna. Ani jsem si nevšiml,že by někdo chytil něco jiného.
      Malhe:Myslím,že by tam mělo určitě něco většího být ,vzhledem ke stáří přehrady.

        NMalhe - Profil | Po 2.6.2008 21:44:30

        jsou tam i vacsie ryby? myslim kaprov, amurov...tak 70cm a viac...stale tu pisete len o mensich tak by ma zaujimalo ci tam su aj ti vacsi..

          NPokki - Profil | Po 2.6.2008 19:42:24

          To rád slyším. Zítra jdu s kamarádem na hostík tak doufám že pochodíme :-)

            NLÁDÍK - Profil | Ne 1.6.2008 17:32:18

            1.6. jsem byl od ráno cca do obídku na hostíku.Od prvního náhozu po poslední jeden záběr za druhým.Kolikrát jsem nestačil ani sekat.Zabralo několik cejnků (15-30cm),pár plotiček (největší 33cm),několik malinkatých kapříků-do 30cm!! a z těch "velikánů" jen 2 stály za to-43cm a 47 cm.Obě ryby jsem si zapsal,menší pustil a tou větší obdaroval jednoho starého rybáře-hodně nad 70.Bylo mi ho líto.Od rána a ani ťuk.Tak se mějte a lovu zdar,kolegové.

              NPokki - Profil | So 31.5.2008 7:35:39

              30.5. jsem byl na hostivaři.
              Velké horko a silný vítr mě za 2 hodinky vyhnal od vody. Přišly jen 2 větší plotice cca 30-35cm

                NPokki - Profil | Út 27.5.2008 16:55:25

                Zdravím. Včera jsem byl na hostivaři s kolegou. Asi od 11 do půl 5. Dohromady jsme chytli kolem 15 malých kaprů od 30cm-46cm a jeden cejn kolem 30cm. Počasí nic moc alespoň že rybky papaly :-)

                  Nskulaluks - Profil | Po 26.5.2008 14:02:50

                  vsecko poustim k vode

                    NLÁDÍK - Profil | Po 26.5.2008 12:45:55

                    Zdravím,v sobotu,t.j.24.5.2008 jsem byl chytat na Hostíku.Nic moc,občas malinkatí kapříci-do 35 cm,sem tam cejnek.Když už jsem to chtěl vzdát,přišel celkem hezký kousek-kapřík 53 cm.Pěkně stavěný-jak byl dlouhý,tak byl vysoký.Opravdu baculka...

                      NPokki - Profil | Ne 25.5.2008 10:51:10

                      Včera jsem byl na hostivaři. Celkem 8 kapříků, bohužel jen 30-43cm.

                        NPokki - Profil | Pá 23.5.2008 22:35:43

                        No jo taková rybářská ironie :-)
                        Přeju hodně štěstí.

                          NMajkl1 - Profil | Pá 23.5.2008 18:47:46

                          Pokki: Díky za info, škoda že ty fleky jsou u cesty, budu muset zkoušet štěstí jinde... Já jsem zase minulý rok - někdy v říjnu - šel na candáty a vzali mi to 2 sumečci, ten větší měl cca 70, nádhernej albínek.

                            NPokki - Profil | Pá 23.5.2008 6:19:24

                            Majkl1: Na sumíkách jsem byl předloni a šli spíš candáti, sumík jen jeden 90cm.
                            Zkoušely jsme na rybyčky na dno. A nebo z pláže se surfem a rybkou 35cm ale nic nepřišlo, ale několikrát jsem je viděl mládit až lítaly z vody pěkní sumci hned ze začátku nádrže (u vtoku) pod stromy v podvečer. Jinak úhoři jsou dost na začátku, ale i dál se dají cílevědomě chytat na žížalu.
                            Z fleků naproti nudapláži. Konkrétně ty 2 vedle sebe jak jsou vysoko a hned u cesty.

                              NPokki - Profil | Pá 23.5.2008 6:14:05

                              Zdravím. Včera na hostivaři,nic moc spíš sem čekal kdy zmoknu. Za cca 3-4 hodinky přišlo jen 6 kapříků od 32-47 a plotice s cejnem jinak nic.

                                NMajkl1 - Profil | Čt 22.5.2008 19:08:04

                                Ahojda, nemáte zde někdo zkušenosti se sumíkama? A co úhoři, taháte je i jinde než u přítoku?

                                  Nschiwa - Profil | St 21.5.2008 11:10:54

                                  čuste,včera jsem se byl podívat na chvilku v Hostivaři,díky vytrvalému dešti a zimě chytáno jen od 3 do 6 odpoledne.Na rousnice ze dna ani záběr.Na plavanou jsem pár rybek vytáhl(cejn,plotice,okoun, tloušt),nějaká větší ryba se mi po pár vteřinách boje vypnula.

                                    NLÁDÍK - Profil | Po 19.5.2008 17:04:47

                                    rybář 3-v sobotu 17.5.2008 jsem chytal na Hostíku-tedy tuto sobotu.Odcházel jsem při té bouřce.Na zádech jsem měl můj nový vak-od AWA SHIMA, v ruce židličku a tašku s kapříkama.Šla se mnou ještě moje paní.Ona měla deštník, já byl promoklý na kost.Jsem líný vytáhnout pláštěnku...A věci-batoh, vak jsou nepromokavé.Půjdu opět o víkendu-z 99% v sobotu, poznáte mě tak, že na sobě mám vojenský komplet-maskáče, bundu(originál armáda ČR) a na nožkách světle hnědé farmářky.

                                      Nrybář3 - Profil | Po 19.5.2008 15:52:49

                                      ládík:byl ste tam v sobotu nebo neděli jestli jo tak sme se tam museli potkat

                                        NLÁDÍK - Profil | Po 19.5.2008 13:25:56

                                        Synodontis-díky za gratulace.Sám jsem rád.Celý den chodili jen prcci.Už jsem chtěl balit-v dálce byly slyšet hromy a najednou......evidentně ti větší kapříci čekali na nějakou změnu v počasí.Když jsem tahal toho 56,na druhý prut záběr přes brzdičku,jenže jsme to neměl šanci seknout-mokro,kroupy a v ruce prut s rybou.Málem jsem se tam natáhnul,jak to klouzalo.

                                          Červené karty: Mihajl