- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Hostivařská přehrada
Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?
A) Candát51%
B) Sumec23%
C) Úhoř26%
Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
75x v oblíbených a 17x v ignorovaných.
NLÁDÍK - Profil | Po 19.5.2008 13:17:31
Když je Hostík v plném stavu,chodím pomalu na začátek.Jeden z prvních fleků.Mám tam "svoje" místečko-kde sedím,kam házím.Je to ale o "hubu"-špatně se tam leze,špatně se nahazuje-nad hlavou stromy...Mám to ale rád,nikdo mě neruší a vpodstatě,až na vyjímky nikdo nepřehazuje.
Většinu kaprů dostávám na žížaly-nakopané na zahradě.Zásadně již několik let nekupuji.Nevím ale ,proč právě na ně-chytám také na housku,kuličky v dipu,polívkové kuličky,foukanou kukuřici,klasickou kukuřici,těstíčko,kousky chleba a na červíky.Červíci zaručují úspěch u cejnů,línků a sem tam plotička,okounek nebo karásek.
Jinak k dravcům-s něma moc úspěch nemám.A´t chytám kdekoli,tak nic moc.Já i na rybičku vytáhnu kapříka-minulý rok na Džbánu,také na Hostíku,před 2 roky na Kyjáku,na soutoku...Mě to připadá,že dravci se koukají,kdo to tam hází a když vidí mě,naženou k háčku kapra....
Když se někdy u vody potkáme,rád Vám dám to,na co právě berou mě.Nemám narozdíl od řady rybářů svá tajemství ohledně nástrahy a receptů k její výrobě.Sám jsem se totiž přesvědčil,že můžeme chytat vedle sebe,házet stejně daleko,stejné věci na háčku,ale mě to brát bude a Vám ne...nebo obráceně.Když končím rybolov a jsou vedle mě lidi,rád jim dám zbytky,které bych vyhodil-šrot na obalovačku,ochucené těsto atd.
Pěkný den,lovu zdar.
NGlanis - Profil | Ne 18.5.2008 23:47:40
LÁDÍK- myslim, že jste mne v uterý kontroloval a tak jsme chtěl jen říct, že s Váma ve vetšině toho co říkáte souhlasím a těším se na další kontrolu ;o) petru zdar
NKandat - Profil | Ne 18.5.2008 17:33:31
Nrybář3 - Profil | Ne 18.5.2008 13:40:11
NSynodontis - Profil | Ne 18.5.2008 10:42:07
NKandat - Profil | Ne 18.5.2008 9:39:09
NLÁDÍK - Profil | Ne 18.5.2008 9:33:51
NLÁDÍK - Profil | Ne 18.5.2008 9:29:10
Jinak k rybařině-byl jsem včera, t.j. 17.5. na Hostíku chytat.Výsledek?5 kapříků, kteří neměli ani 25 cm,2 velikáni-okolo 35 cm, jeden 40 cm-puštěni...Pak těsně před bouřkou 51 cm a při bouřce, když apdaly kroupy nádherný záběr a kapr 56 cm.Z těch větších jsem si vzal posledně chyceného.byl nejen největší, ale i krásně těžký-přes 4 kg.Jinak zabralo nepočítaně cejnů,1 karas a 2 plotice+línek...
NLÁDÍK - Profil | Ne 18.5.2008 9:22:39
NSynodontis - Profil | So 17.5.2008 22:49:18
- Konečně někdo kdo nám přináší zprávy o rybaření na přehradě! Narozdíl od vás, co se tu jen hádáte, jestli někdo je, či není masař.....
NPokki - Profil | So 17.5.2008 22:35:05
Včera 16.5.08 PÁ jsem byl na hostíku vydržel jsem tam až do večera. Výsledkem bylo cca 6 kaprů od 35-53cm (vše vráceno vodě!!!) A spousta (bohužel) neproměněných záběrů.
Hodně štěstí u vody a Petrův Zdar.
Nschiwa - Profil | Pá 16.5.2008 22:16:07
S tím krmením je nesmysl někomu něco říkat,ten zákaz je tam kvůli čistotě vody,jsou tam dvě pláže.Horší jsou lidé co se tam myjou , serou a chčijou do vody (většinou UKačka),takový šampon ve vodě musí způsobit víc škody než trocha krmení.Hlavně když si někdo bude chtít zakrmit tak tomu nezabráníš,rybář si vezmě sebou na ryby jinou osobu,která bude vnadit a jako výmluvu ti může říct,že krmí třeba labutě..
PS:Trošku nechápu tvůj příspěvek ohledně rybolovu na Sázavě(Pá 16.5.2008 8:27:05).Na jednu stranu píšeš,že rybář,který na tebe zavolal fízly neměl ani tuk a pak dostal zápis za nezapsaného kapra?To ho chytil do čeřenu nebo ze strachu z té velké štiky jak si ulovil skočil rovnou rybáři do vezírku??
PPS:Fandím ti a je vážně dobře,že chodíš na Hostík kontrolovat a přeji ti,aby ti tvá agilita vydržela i do dalších let tvého působení coby RS.Jestli mi chceš něco odpovídat tak mi prosím pane nevykej,jsem ještě mladý játro.
NKandat - Profil | Pá 16.5.2008 16:22:33
NKandat - Profil | Pá 16.5.2008 16:20:19
NLÁDÍK - Profil | Pá 16.5.2008 16:08:01
P.S.Ukazoval jsme Vaše reakce kamarádům a shodují se v tom, že určitá zášť z Vaší strany vůči kaprařům je.Takže to není jen můj výplod fantazie.
NKandat - Profil | Pá 16.5.2008 15:43:36
NKandat - Profil | Pá 16.5.2008 15:34:23
NSynodontis - Profil | Pá 16.5.2008 12:22:44
NLÁDÍK - Profil | Pá 16.5.2008 10:13:44
Červené karty: Mihajl
Čtenáři této diskuse také sledují
NKyjský rybník, Džbán50905
NSlapy a Kapři181
NLexikon boilies komponentů901
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54929
NOhře, úlovky, nástraha1054
NKrátkodobá kaprařina x9926
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NLov z nafukovacího člunu1187
NCcMoore a vše kolem něj3769
NWaftersky - rady, typy, zkušenosti814
Kde to žije - kaprařina
6:53NKrátkodobá kaprařina x 9926
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNFanclub značky Shimano 16391
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
Doporučujeme cestovku
CA HITRA
Naše cestovní kancelář nabízí autobusové a individuální zájezdy na rybaření ve středním Norsku, v rybářsky vyhlášené...









