Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

Nvaereckoff - Profil | Po 23.7.2012 18:36:04

Tak dneska jsem byl na kukačku na Hostíku, voda zelená, u břehu milion tun zelený řasy, do prvního oblouku 4 rybáří...a na začátku ještě před tou malou hrázičkou která odděluje chytací a nechytací část rybář, kterej možná ani nevěděl, že vlastně pytlačí...mám i foto, pošlu:-)

    Nvaereckoff - Profil | Ne 22.7.2012 13:42:54

    mladej candat >> děkuji za info :-)

      Nmladej candat - Profil | Ne 22.7.2012 12:48:49

      vaereckoff >> Je to Botič-1....klasický chytání na malém potoku .....
      http://www.rybsvaz.cz/?page=reviry%2Freviry&lang=cz​&fromIDS=&typ=mpr

        Nvaereckoff - Profil | Ne 22.7.2012 12:23:56

        ahoj kluci, jak je to prosím vás s chytáním nad mostkem v petrovicích, mám na mysli ten jak u něho staví autobus 154 až po most jak je hlavní cesta do petrovic cirka 300 metrů?

          Nmladej candat - Profil | Čt 12.7.2012 18:17:48

          standas >> Jj tam to bude ještě dlouho mrtvý........":O))

            Nvaereckoff - Profil | Čt 12.7.2012 15:03:48

            standas >> ale totálně :-))))))

              Nstandas - Profil | St 11.7.2012 23:41:32

              vaereckoff >> no prostě mrtvo :-))))))))))))))))))))

                Nvaereckoff - Profil | Út 10.7.2012 19:36:50

                tak už i na Hostíku mrtvola.... ta 4 je zakletá nebo co :-(

                  NPedro1 - Profil | Čt 28.6.2012 8:14:44

                  Ruflo >> Četl jsem někde nějakou studii,že po odstranění sedimentů ze dna se tak nějak nastartuje nový ekosystém a výsledkem jsou tyhle řasy.Nejsou to sinice a neměli by být zdraví škodlivé.Nějakou dobu se jim extrémně daří,ale po určitém čase si spotřebují to,co je v odkrytém dně a odumírají.No a díky těm mrtvým hnijícím řasám se ve vodě začínají množit klasické řasy a sinice a vše se vrací do normálu.

                    NRuflo - Profil | St 27.6.2012 22:16:07

                    Ahoj všichni, byl jste tam teď někdo chytat. Já se tam teď byl mrknout na kole a docela jsem se smál, voda zelená a plno takového žabince :) nevím jak to popsat jinak. Bylo tam plno koupajících se-no nevím, já bych se tam bál strčit nohu. Bál bych se, aby mě neupadla-tak šíleně ta voda teď vypadá. Nevím, ale takhle jsem si to nějak nepředstavoval, kde pak asi udělali soudruzi z NDR chybu :-):-)

                      Nmirda_pirda - Profil | So 26.5.2012 7:25:28

                      doktorov >> Zdravím, já teď právě doma nemám nic kromě plovoucího. Jedině vyzkoušet to. Jo ty řasy jsou tam na h...o. Ale co jsem tak koukal, tak tam budu muset vyrazit časně ráno abych si vůbec k vodě sednul. Když jsem tam byl naposledy, tak tam bylo hodně rybářů. Jinak ti děkuji za rady a třeba se tam potkáme, pokud to po zítřku neodpískáš.

                        Ndoktorov - Profil | So 26.5.2012 5:29:11

                        mirda_pirda >> Cus hele na Hostiku to s koulema slo pred vypustenim paradne ani se nemuselo krmit stacilo mit expresky a posilat to nekam kde je melcina nebo tak 2-3m vody a slo to hezky,zacal jsem tam i na pelety a behem 20h asi 18zaberu a 14kapru se na breh dostalo ale vse tak do 55cm na kouli jsem tam dostal nejvetsiho 72cm ale je to pred vypustenim ted jsem premyslel ze to prubnu taky,ale bohuzel nemam doma nic jelikoz jsem si daval rok pauzu,zitra chci na Hostik jsou tam řasy,ale chci prubnout plovouci bojlíz :o)) urcite pokud mas doma pelety tak je prubni,ale nejakou mensi velikost zatim,ja tam chytal na 20mm pelety a i bez krmeni to na ne slo,jen tam ted neni tolik ryb a zadny monstra tam taky asi nebudou,ale nejaky mensi peletky tak 12 nebo 14mm bych prubnul je to hladova voda a pokud budou pekne nacucany olejem tak by je to mohlo prilakat,ja zejtra prubnu jen klasiku rohlik a zkusim ten plovouci a uvidim :o))

                          Ndoktorov - Profil | So 26.5.2012 5:20:08

                          Kdopak me to tu hleda??? :o)))

                            Nmirda_pirda - Profil | Čt 24.5.2012 21:03:21

                            Pedro1 >> Jo děkuju moc.

                              NPedro1 - Profil | Čt 24.5.2012 9:58:21

                              mirda_pirda >> Zkus MRKmena s nickem "doktorov".Ten tam na koulíz před vypuštěním chytal.

                                Nmirda_pirda - Profil | Út 22.5.2012 19:52:24

                                Chtěl jsem se zeptat jestli máte někdo kladné zkušenosti s boilisem nebo peletami na Hostivaři? Zatím jsem zkusil klasické návnady a ani se to nehlo :D

                                  NADZi - Profil | Ne 20.5.2012 19:24:41

                                  mirda_pirda >> Přesně takto jse mto viděl i toho 14.5. !

                                    NADZi - Profil | Ne 20.5.2012 19:23:07

                                    Na Hostivaři se již může chytat ? Vždyť tam teče jen korytný potůček uprostřed :)))
                                    Byl jsem tam před týdnem tj 14.5. a za týden se to přeci nenapustilo :)

                                      Nvaereckoff - Profil | Út 15.5.2012 19:26:13

                                      zatím kaprovoda...ale ne na dlouho...jestli bude pokračovat masování tak to bude mrtvá voda....:-(

                                        Nsojka - Profil | Út 15.5.2012 10:29:18

                                        Tedy pardón, k předchozímu příspěvku smajlík :-(

                                          Červené karty: Mihajl