Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

Nsojka - Profil | Po 14.5.2012 20:44:13

mladej candat >> Měli by tam urychleně nasadit bílou rybu, jinak to dravci vyžerou. Kdyby jí dali dost už loni, mohla se taky vytřít a bylo by po starostech. Co tam letos chodím, tak jsem nevytáhl ani vytáhnout neviděl jediného cejna, plotici, perlína, lína.......jen kapři :-)

    Nmladej candat - Profil | Po 14.5.2012 18:09:05

    Pedro1 >> Tak potěru je tam docela dost až mě to překvapilo......kluci říkali,že se tam třel kapř......jak byli ty vedra.....no uvidíme co se z toho vyklube.....aby měli candáti co lovit....":O)

      NPedro1 - Profil | Po 14.5.2012 9:32:44

      mladej candat >> Díky za info a za fotky.Snad se tam obsádka během pár let rozroste díky tomu křoví,co vyrostlo vzadu.Je jen škoda,že to nenapustili dřív,mohlo se tam letos vytřít spousta ryb.

        Nmirda_pirda - Profil | Ne 13.5.2012 19:52:45

        Jo dokud budou "rybařit" tací, kteří se řídej pravidlem: co na háčku, to do sáčku. Tak to bude jenom horší. Neberu nikomu si od vody odnést rybu, ale když už mají plné mražáky a jenom to rozdávaj, tak proč chodí na ryby? Není snadnější za ty peníze dojít na sádky? A tam si tu rybu koupit. Jo a ještě pak tihle "rybáři" na konci sezóny nadávaj že tam je hovno atd atd.. O tom zacházení s rybou kterou nemůžou vzít nemá cenu ani mluvit.

          Nmladej candat - Profil | Ne 13.5.2012 19:40:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Pedro1 >> Jj molo už je hotové a voda jde pomalu ale jistě nahoru.
          Dokonce se tam už i něco málo vytřelo.
          Tak doufejme že už to bude brzo plný ":O)
          Jinak tam dědkové masí káčka o sto šest......břehy sou místy od krve a ty pochcípaný ryby co tam plavou bohužel nepřežili jejich "šetrné" zacházení.

            NPedro1 - Profil | Ne 13.5.2012 17:51:10

            donald5 >> Tak ono to asi jinak dopadnout nemohlo,pár ryb popadá vždycky.

            Nevíte někdo,jestli je to molo už hotové a napouští se?Co koukám z okna na Botič,tak už dlouho neteče skoro žádná voda.

              Nvaereckoff - Profil | Ne 13.5.2012 12:45:39

              donald5 >> to je pravda...:-(

                Ndonald5 - Profil | Ne 13.5.2012 8:33:18

                Pedro1 >> voda je fakt čistá, jenom by to chtělo sesbírat mrtvé fišky, je jich tam bohužel poměrně mnoho a nějak mi to vadí. :-(

                  Nvaereckoff - Profil | So 12.5.2012 1:00:14

                  sojka >> třeba ne když je píchlej:-)

                    Nvaereckoff - Profil | So 12.5.2012 0:59:48

                    Pedro1 >> překvapivě velmi čistá.jen na hladibě tráva jak stoupá voda, ale jinak super:-)

                      NPedro1 - Profil | Pá 11.5.2012 17:17:54

                      vaereckoff >> Zdá se mi to,nebo je tam docela čistá voda?

                        Nsojka - Profil | Pá 11.5.2012 16:42:14

                        vaereckoff >> zmasí :-(

                          Nvaereckoff - Profil | St 9.5.2012 20:25:16

                          a už i tady Želva nádherná :-(

                            Nvaereckoff - Profil | St 9.5.2012 20:24:09

                            hezky bylo

                              Nvaereckoff - Profil | St 9.5.2012 20:21:58

                              tak dneska Hostík od 7 hodin pár potahů a tenhle krasavec 55cm, plave zpět, doufám že ho nezmasí důchoďák :-)

                                Nvaereckoff - Profil | Út 8.5.2012 22:40:27

                                Ruflo >> no já se tam jdu poddívat tak na šestou ranní:-) tk jsem zvědavej:-)

                                  NRuflo - Profil | Út 8.5.2012 21:27:51

                                  včera i dnes asi po 10 kaprech od 40 do 55cm, vše puštěno zpět. Docela to bere, ale příště už raději někam jinam. Dědci to tam mlátěj hlava nehlava a ještě se vytahujou, kolik toho mají na mrazáku. Jeden tam říkal, že jich má asi 15 v mrazničce. Dal bych mu je za trest, všechny sežrat :) A to nejsem člověk, které mu by vadilo, že si někdo odnese rybu od vody. No obrázek ať si udělá každý sám, Kéž by to už brzo napustili, byl by klid :) tak lovu zdar.

                                    Ndonald5 - Profil | Út 8.5.2012 18:15:53

                                    Zdarec, na Hostíku cca 15 rybářů a viděny za 1/2 hodiny 3 kapříci co se podívali na břeh. 2 šli zpátky do vody a 3 se vezírkoval.Jeden starší rybář se neobtěžoval shýbáním a hodil šupíka z cca 1 metru do bláta a pak ho popichoval špičkou prutu aby odplaval (nebudu sprostej). Napočítáno 24 mrtvejch ryb.

                                      Nstandas - Profil | Út 8.5.2012 15:09:56

                                      mladej candat >> hmm tak to jo:-)

                                        Nmladej candat - Profil | Út 8.5.2012 14:35:26

                                        standas >> Teď sem dorazil ......kapříci 40-50 čísel....jinak to zas až tolik nebere....musíš čekat až ti najedou....pak to jde ráz na ráz.....":O)

                                          Červené karty: Mihajl