Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

NADZi - Profil | So 11.8.2012 14:28:29

mladej candat >> Tak možné to je, ale tuším že dělal teprve u Vintera zkoušky na RS.
Ale možné je cokoliv, pohádal jsem se s ním právě kvůli takovým kokotinám jako že někdo chytá mimo rozsah RŘ a existují lidi jako napčíklad JÁ co si nechtěj dělat nepříjemnosti s UKáčkama, Cik?nama a Vietnamcema tak to nechají plavat ať se o to stará danný orgán (MP, RS, Hospodáři VT atp.) ...
Hold někomu se nedají osobní názory vysvětlit !!!

    Nvaereckoff - Profil | Čt 9.8.2012 0:34:51

    ADZi >> v tom případku bydlí Ládík asi 400 metrů odemne:-)))

      Nvaereckoff - Profil | Čt 9.8.2012 0:34:02

      mladej candat >> ssssssouhlassss

        Nmladej candat - Profil | St 8.8.2012 22:19:59

        ADZi >> V roce 2010 UŽ Ládík RS byl.......ale ohlídat Hostivařskou přehradu je nadlidský výkon....bohužel :O(

          NADZi - Profil | St 8.8.2012 21:59:06

          MiPo >> V roce 2010 ještě nebyl Ládík členem dobrovolné RS pokud si pamatuji. Možná se pletu ale tuším že 2010 teprve dělal zkoušky na výkon RS. Myslím že by mu to jen tak neprošlo hošanovi. Ládík bydlí asi 450 metrů lesem nad přehradou a jeho ranní běžecké uměni se rovná 2-3 minutám lesem až k přehradě... Hold špatná doba !

            Nvaereckoff - Profil | So 4.8.2012 9:54:09

            Já jsem zdolal větev s řasou..... krom těchto Hostivařských velikánů:-):-)

              NPedro1 - Profil | Pá 3.8.2012 21:33:16

              mladej candat >> Zeleno:-)))

                NKoly.P - Profil | Pá 3.8.2012 20:49:06

                Z "Hostíku" zbyly už jen vzpomínky...

                  Nmladej candat - Profil | Pá 3.8.2012 18:51:44

                  Tak co ten brčál na přehradě .......neví někdo prosím jak to tam teď vypadá???

                    NLosPafkos - Profil | St 25.7.2012 18:01:03

                    vaereckoff >> to jsou situace kdy navazuju háček bez protihrotu,je to peklo :--))

                      Nvaereckoff - Profil | St 25.7.2012 17:53:13

                      LosPafkos >> zachytáno tisíc a jeden kapřík Do 15cm :-)

                        NLosPafkos - Profil | St 25.7.2012 15:37:19

                        MiPo >> to je už hoooodně staré a rybář nic neporušil.

                          NMiPo - Profil | St 25.7.2012 15:08:18

                          http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedde​d&v=1-n7yM6K4xE
                          copak dělá Ládík a ostatní rybářská stráž

                            Nvaereckoff - Profil | Po 23.7.2012 19:04:11

                            LosPafkos >> já vím je ta barva děsná, ale jsem bez auta zítra,a hostík mám pod barákem tak tam i s tim mojim chromim kolenem seběhnu:-)

                              NLosPafkos - Profil | Po 23.7.2012 18:58:02

                              vaereckoff >> když se chce tak to jde . Slatina je relativně nový revír cca 2 roky a cedule přehledné a na místě kde je můžeš očekávat :--))) A na HOSTÍK NEJEZDI BUDEŠ ZKLAMANEJ Z ČIŠTĚNÍ VLASCE OD ZELENÉHO.

                                Nvaereckoff - Profil | Po 23.7.2012 18:53:02

                                LosPafkos >> to jo, jen mě překvapilo, že jsou od sebe asi tři metry...jojo zlatá stará bílá oprejskaná cedule se dvěma špičkama doleva doprava tam můžeš tam ne :-)

                                  NLosPafkos - Profil | Po 23.7.2012 18:45:39

                                  vaereckoff >> číslo revíru si zjistí každej jouda,ale omezení na místě aby jeden luštil z okvětních lístků :--))) to samé jsem řešil na Kyjáku a dost ostře s místním čilimníkem a pak přes svazoradu :--))

                                    Nvaereckoff - Profil | Po 23.7.2012 18:43:56

                                    LosPafkos >> no zítra to tam jdu zkusit:-) tak jsem zvědavej:-)

                                      Nvaereckoff - Profil | Po 23.7.2012 18:43:20

                                      LosPafkos >> to jo, hlavně že na začátku jsou ty cedule s označením revíru hned dvakrát, jestli jsi si všiml :-/

                                        NLosPafkos - Profil | Po 23.7.2012 18:40:16

                                        vaereckoff >> já tam byl na špacíru a chtělo by to dát aspoň nějaké cedule,což je známá bolístka rybosvazu,hospodaří s miliardou a na cedule není love :--(((

                                          Červené karty: Mihajl