Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

Nstandas - Profil | Út 8.5.2012 13:19:35

Awa-shima=) >> a jak velký?

    Nvaereckoff - Profil | Út 8.5.2012 13:04:18

    Ahoj, zítra nebo pozítří se tam chystám:-) jelikož mám na noze ortézu budu asi sedět hned jak uvidím vodu:-) a nebo to mám kousnout a jít až ke druhý špičce? Díky moc za radu Vaereckoff

      NAwa-shima=) - Profil | So 5.5.2012 22:57:30

      A navíc,na cejna jsem tam nenarazil,od te doby co tam chodim,bile ryby tam je jako šafránu...

        NAwa-shima=) - Profil | So 5.5.2012 22:56:01

        Byly to na 100% kapři,videl jsem je u pritoku jak se vari voda..A bylo to polarizakama nadherne videt...Vody Uz je celkem dost..Spicka uz je skoro zatopená.. =))

          Nstandas - Profil | So 5.5.2012 16:02:36

          mladej candat - 5.5.2012 15:22:38 >>něco málo se nasazovalo,kapr to byt samo mohl bejt taky,bylo teplo a v tom mělkém ůseku.......... No možný to je:-)

            Nmladej candat - Profil | So 5.5.2012 15:22:38

            standas >> No jestli to ještě není napuštěný až na plný stav tak ta horní část přehrady už může být dost prohřátá.......ale taky si myslím,že je to ještě brzo.....i když na druhou stranu kde by se tam ti cejni vzali aby se mohli třít......?????

              Nstandas - Profil | So 5.5.2012 15:07:57

              Awa-shima=) - 5.5.2012 9:58:23 >>třít kapři? To byli spíš cejni ne? Na kapry je to brzo si myslim:-)

                NAwa-shima=) - Profil | So 5.5.2012 9:58:23

                Dnešní chytačka na Hostíku a paráda..Vytaženo asi 5 kaprů a nej 56..Byl jsem tam před týdnem a začli se třít kapři.

                  Nmladej candat - Profil | Ne 15.4.2012 8:06:47

                  Moje poslední foto z Hostivaře........víc jak 14 dní ....nevíte někdo jak to tam vypadá teď?.....":O))

                    Nploticee - Profil | Čt 22.3.2012 22:59:20

                    Hostik je v pr..deli, měl jsem to tam rád ale teď konečná. Pěkná ryby slovený a ty co tam nasadily dědkové vychytaj a sežerou, škoda mluvit...

                      NLosPafkos - Profil | Čt 22.3.2012 22:13:14

                      mladej candat >> jojo se zelíííím. No ale kde jsou ? po odpuštění před stavbou ostrova to asi pláchlo do Rokytky nebo nevím. Nebude vědět Ládík ?

                        Nmladej candat - Profil | Čt 22.3.2012 21:58:49

                        LosPafkos >> Dědkové je nacpali do sklenic se zelím na kyselo......a to byl Kyják těma karasema zamořenej.......:O(
                        Na Hostíku sem dostal karase 50+....dědkové nevěřili ,když sem ho pouštěl......úžasná ryba ":O))

                          NLosPafkos - Profil | Čt 22.3.2012 21:50:57

                          mladej candat >> ale o karase jsem tam už dlouho nezavadil a měl jsem tam krásné kusy :-((((

                            Nmladej candat - Profil | Čt 22.3.2012 21:47:17

                            LosPafkos >> Ale cejni tam sou pěkný to je zajímavý.....":O)

                              NLosPafkos - Profil | Čt 22.3.2012 21:44:20

                              mladej candat >> a to je dobře ať mají fišky šanci zamotat lovcům hlavy. Kyják je srovnanej na hřiště a podle me to je na H....

                                Nmladej candat - Profil | Čt 22.3.2012 21:34:36

                                LosPafkos >> V některých místech je těch pařezů víc jak před bagrováním......bahno šlo pryč,ale pařízky zůstaly......":O)))

                                  NLosPafkos - Profil | Čt 22.3.2012 21:30:03

                                  mladej candat >> krásné foto,co já se vytahal gum,woblerů,plechů z těch pařezů po vypuštění před bagrováním.

                                    Nmladej candat - Profil | Čt 22.3.2012 21:26:26

                                    Pokki - >> Hostík dnes odpoledne.....1 rybář....molo roste před očima .....jinak vše při starým...":O)

                                      Nmladej candat - Profil | Ne 18.3.2012 22:02:31

                                      mirda_pirda - 18.3.2012 18:02:01 >> Popis revíru
                                      GPS 50°2'35.667"N, 14°31'50.023"E
                                      Přítok Vltavy. Od hráze ÚN Hostivař až k silničnímu mostu přes Botič v obci Petrovice. Přísný zákaz používání krmítek, vnadění a znečišťování celého prostoru nádrže. Lov ryb je zakázán z hráze a 50 m na pravém břehu od tělesa hráze, v úseku oploceného prostoru na levém břehu nádrže a v horní části nádrže od tabulí až k silničnímu mostu přes Botič v obci Petrovice. Lov ryb je dále zakázán z příčné zdi oddělující horní část nádrže a z ostrůvků v trdlišti. Zavážení nástrah je zakázáno. Lov přívlačí je povolen od 1. 9. do 31. 12.

                                        NPedro1 - Profil | Ne 18.3.2012 18:14:28

                                        mirda_pirda >> Může.Ale budeš trhat,až se bude les zelenat:-))))))

                                          Červené karty: Mihajl