Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

Nmirda_pirda - Profil | Ne 18.3.2012 18:02:01

Zdravím. Může se chytat u přítoku? Jak jsou tam ty mělčiny a uměle vytvořené ostrovy.. Myslím až se to napustí :D

    Nsojka - Profil | Ne 18.3.2012 17:50:16

    FrancJosef >> Už je načase opět něco přisypat. Ale chtělo by to více vody, na téhle louži se ryby nemají kam schovat a hned se to zase zmasí. Ale až bude Hostík plný, ryby zajedou do prohřátých zarostlých mělčin u přítoku, třeba se i vytřou....

      NFrancJosef - Profil | Ne 18.3.2012 10:21:38

      sojka >> ale to tam ještě byli...:-(

        Nsojka - Profil | So 17.3.2012 17:56:38

        Včera po práci jsem se byl mrknout na Hostík. Vody je málo, chytal tam jen 1 důchodce u hráze a nebylo vidět že by něco tahal ani neměl smočený vezírek. A to bývala na Hostíku po rozmrznutí vždy super chytačka - kapři+líni+cejni.... :-(

          Nmladej candat - Profil | Út 13.3.2012 22:43:47

          FrancJosef >> ":O)))))

            NFrancJosef - Profil | Út 13.3.2012 22:07:18

            mladej candat >> Že jsem línej nosit foťák myslim..... Jsem se dřív živil grafikou a focení mě přestalo bavit:-)) Přeci jen mi rukama prošlo moc fotek a na svoje už jsem neměl náladu..

            Některý věci máš móc pěkný,

              Ndonald5 - Profil | Út 13.3.2012 20:20:15

              mladej candat >> jj, rána u vody jsou nejhezčí, když se příroda probouzí :-D

                Nmladej candat - Profil | Út 13.3.2012 20:17:14

                donald5 >> Dík.... budu se snažit častěji........a občas něco přihodím.
                To jenom pro připomenutí nadcházející sezony...":O)

                  Nmladej candat - Profil | Út 13.3.2012 20:14:28

                  FrancJosef >> Co ?......to snad ne.....fotím hokus pokus .....pokud se líbí, no tak hurá ,ale žádný zázraky to nejsou....":O)

                    NFrancJosef - Profil | Út 13.3.2012 19:33:26

                    mladej candat >> tak to je v podstatě dobře, že nefotim :-))

                      Ndonald5 - Profil | Út 13.3.2012 18:11:24

                      mladej candat >> parádní fotečka

                        Nmladej candat - Profil | Út 13.3.2012 17:39:20

                        Hostivař po ránu.....

                          NMD-Carp - Profil | Út 13.3.2012 13:00:48

                          LosPafkos >> Taky si myslím že zaplať pánbůh aspoň od září,osobně jsem čekal že to zase zakážou.Je to přijatelný kompromis.

                            Nmladej candat - Profil | Po 12.3.2012 20:57:40

                            LosPafkos >> Buďme realisti.....dřív se nesmělo ani od září.... tak aspoň něco.....":O)

                              NLosPafkos - Profil | Po 12.3.2012 20:52:32

                              mladej candat - 12.3.2012 20:49:02 cožé ,vláčka zas až od září,zasr... plafci a rekreanti. :-(((((

                                Nmladej candat - Profil | Po 12.3.2012 20:49:02

                                LosPafkos >> 401 005 BOTIČ 2 – ÚDOLNÍ NÁDRŽ HOSTIVAŘ 30 ha

                                GPS 50°2‘35.667“N, 14°31‘50.023“E
                                Přítok Vltavy. Od hráze ÚN Hostivař až k silničnímu mostu přes Botič v obci Petrovice.
                                Přísný zákaz používání krmítek, vnadění a znečišťování celého prostoru nádrže. Lov ryb je zakázán z hráze a 50 m na pravém břehu od tělesa hráze, v úseku oploceného prostoru na levém břehu nádrže a v horní části nádrže od tabulí až k silničnímu mostu přes Botič v obci Petrovice. Lov ryb je dále zakázán z příčné zdi oddělující horní část nádrže a z ostrůvků v trdlišti. Zavážení nástrah je zakázáno. Lov přívlačí je povolen od 1. 9. do 31. 12.

                                Kdo se bojí se..e v síni ":O))
                                Lodičku na zakrmování sem taky kdysi zkoušel ....slušná vy chytávka i na zavážení.......ale kdo se stím má tahat je to docela kus cesty a výsledný efekt je vždy nejistý....":O))

                                  NLosPafkos - Profil | Po 12.3.2012 20:42:25

                                  mladej candat >> chce to zakrmovací lodku s echolotem a je to. Ani jsem nekoukal jestli se může na Hostíku letos krmit.

                                    Nmladej candat - Profil | Po 12.3.2012 20:36:43

                                    FrancJosef >> Docela zajímavý sou ty pařezy na proti první pláži......ale trefuj se k nim ........asi 2 m.směrem ke břehu je zlom po kterým ty ryby musí protahovat sem a tam..... jen se trefit ........jak se to napustí tak už to neodhadneš ......a můžeš si to fotit jak chceš....":O))

                                      NFrancJosef - Profil | Po 12.3.2012 19:20:44

                                      mladej candat >> Pro ryby porost jednoznačně schvaluju, ale nepochopim, jak můžou narvat takový prachy do vyčištění a hned tam nechat takovejhle bordel, jako základ novýho bahna... Na molo se asi bude muset chodt hned za svítání, jináč bude obložený,ale pozdě večer by se do zvířený vody mohlo sjíždět všelicos :-))) Pár zajímavejch míst se ještě najde, ale nevim, jestli je přesně najdu, až bude napůštěno, trubka chodim kolem pravidelně a vždycky si jen říkám, že příště foťák určo vezmu...

                                        Nmladej candat - Profil | Ne 11.3.2012 11:53:17

                                        Pedro1 >> A počkej až budu mít ten novej Nikon to budou obrázky......"O)
                                        Má zoom 36 x......http://www.fotoskoda.cz/eobchod/nikon-coolpix-p500
                                        Můžu fotit masařky z přehrady ......to bude mazec ":O)
                                        Molo bude dobrá schovka pro dravce ,protože jinak je dno téměř jako vana....
                                        To trdliště souhlas a komu se nelíbí chytat v zarostlém porostu tak tam aspoň nebude prudit a ryby budou mít šanci na přežití zas o něco větší ":O)

                                          Červené karty: Mihajl