Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

NPedro1 - Profil | Ne 11.3.2012 11:23:01

mladej candat >> Hezký fotky,koukám že na tom mole makaj,tak snad se to dodělá a napustí co nejdřív.
Co se týká toho křoví vzadu,je to jen dobře,že to tam zůstane.Hodně to pomůže rybám,budou se mít kde schovat a hlavně se budou mít kde nerušeně vytřít.Hodně se urychlí obnova původní obsádky a když bude dost bílý ryby,bude to jen dobře.

    NRuflo - Profil | Ne 11.3.2012 11:10:06

    jo to byjvávalo. teď by to chtělo, aby byl zákaz třeba tři roky odnášet ryby-prostě chyť a pusť, ale to by se asi ty nenažranci zbláznili. Takhle to bude trvat strašně dlouho než se to nějak srovná do původní podoby. No uvidíme jak to bude vypadat. Ten porost tam bude myslím ze začátku super, aspoň se tam bude moct vytírat bílá ryba a snad pak budou mít dravci zas co žrát :) :)

      NKoly.P - Profil | So 10.3.2012 23:06:18

      Jojo...Hostík už nebude co to bývalo za našich začátků... Jinak Candátů mnoho a největší úlovek byl Sumec 104cm. Oblíbené místo: jasánky a břízky...

        Nstandas - Profil | So 10.3.2012 19:33:05

        mladej candat >> Amur je potvora ale bojuje a maso má dobrý,rozhodně ho mám radši jak Kapra,uvidíme jak to bude vypadat jestli to pokosej nebo ne,osobně jsem pro to tam nechat:-)

          Nmladej candat - Profil | So 10.3.2012 19:28:04

          standas >>No jéje .....ale to rákosí bylo fakt supr ....pak se to svádělo na bolševickou požíračku rákosí co se tam začala vysazovat,že ho zlikvidovala....já vždycky říkal,že z co k nám přišlo z východu stálo vždy za ho...,ale možná to bylo i tím,že z Petrovic šly do přehrady taky pěkný sra..ky než se udělala ta ČOV ....kdo ví ?

            Nstandas - Profil | So 10.3.2012 19:16:43

            mladej candat >> ááááátak nějaká by se našla:-))))))))

              Ndonald5 - Profil | So 10.3.2012 19:12:01

              standas >> jo to máš pravdu, ale zachvilku by tam byly olověný doly.S komoušema jsem pro ofenzivní řešení tohoto problému.

                Nmladej candat - Profil | So 10.3.2012 19:11:39

                standas >> No no nějaký vyjímky by se našly.......":O))

                  Ndonald5 - Profil | So 10.3.2012 19:09:27

                  mladej candat >> nemyslím rákosí. ale jinej sajrajt popínavej.Já jsem se sem přistěhoval před cca 13 lety a tak netuším, jak to tam kdysi vypadalo.

                    Nstandas - Profil | So 10.3.2012 19:09:07

                    mladej candat >> to bylo všechno lepší..........:-)

                      Nmladej candat - Profil | So 10.3.2012 19:04:08

                      standas >> Dřív tam rákosí bylo v celý horní části přehrady .....supr trdliště.....ale to je už historie...cca 30let :O(

                        Ndonald5 - Profil | So 10.3.2012 18:54:13

                        mladej candat >> s travinama jo, ty slehnou nánosem bahna časem, ale roští zůstane trčet dlouho.Doufám, že to aspoň napustí dřív, než se matka příroda probudí a zaroste to ještě víc.

                          Nstandas - Profil | So 10.3.2012 18:53:00

                          donald5 >> A proč? co pak nemaj ryby nárok mít úkryt? Kdyby se pořád jen nečistila voda od ,,bordelu" tak má Kormorán mnohem horší podmínky k lovu!!!!

                            Nmladej candat - Profil | So 10.3.2012 18:50:13

                            donald5 >> Taky nechápu ,ale snad se to nějak vyvrbí a přehrada se s tím vypořádá sama,ale bude to chvíly trvat ......otom potom ":O)
                            P.S sem příhodil to roští ":O)

                              Ndonald5 - Profil | So 10.3.2012 18:45:19

                              mladej candat >> hm, tak to by pak chtělo i nějakého bobra na to roští, co jsem tam na podzim viděl.To bude super pohled na roští jak čučí z vody. To jejich zaklínadlo amur nebude moc fungovat.Dík za info

                                Nmladej candat - Profil | So 10.3.2012 18:36:35

                                donald5 >> Džugle zůstane tak jak je ......na schůzi mo. Hostivař nějakej funkcionář prohlásil ,že práce na přehradě už sou ukončeny ....kromě rekreačního mola se už nic dělat nebude a ten bujný porost v horní části zlikvidují nasazení amuři.......":O))))))))
                                Aspoň se tam vytře bílá ryba a první nasazený ryby se budou mít kam schovat před rybářema....teda doufám ,že tam nasadí i nějakou bílou rybu a nejenom kapra a amura..........no uvidíme řekl slepej ":O)

                                  NTH - Profil | So 10.3.2012 18:32:46

                                  mladej candat >> Jjj ja to tam znam, bydlim nad přehradou, voni to zase s tim zarybněním nepřehnali, poslední tam prý přijeli a ani to tam nevysypali. Byly jsme tam jednou ve dvouch po napuštení a jden záběr kapřík cca 45 cm šel spátky do vody, ale byli tam jiní co přišli v určitý čas házeli do jednoho místa chytli dva a šli domu a tak to prý bylo každý den :-(

                                  Když tam sedí člověk celý den a nedrbne to tak se mu těch cejnech začne stýskat :-(

                                    Nmladej candat - Profil | So 10.3.2012 18:27:52

                                    TH >> Neviděl sem ani mrtvý ryby co nepřežijou zimu..... každej rok jich tam podél břehu bylo požehnaně .....mezi ledem a břehem bylo asi 1-2m vody.....:O(

                                      Ndonald5 - Profil | So 10.3.2012 18:12:11

                                      mladej candat >> Ahoj, a jak to vypadá nahoře? Prořezali kapku tu džungli a nebo to tak nechali?

                                        NTH - Profil | So 10.3.2012 18:01:39

                                        mladej candat >> Dík. Na podzim bylo ještě míň. Horší je, že tam toho dost vychytali :-(

                                          Červené karty: Mihajl