Hostivařská přehrada

Jaké máte s tímto revírem zkušenosti, nej úlovky oblíbená místa???
Autor diskuse: Pokki - Profil , 16.3.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaká dravá ryba je na Hostivaři vaším nejčastějším úlovkem?

A) Candát51%

B) Sumec23%

C) Úhoř26%

Od 25.6.2008 hlasovalo 172 čtenářů.

Nmladej candat - Profil | So 10.3.2012 17:38:04

TH >> Na Hostivaři dnes po obědě.......
Tam kde není led se stejně nedá chytat.....málo vody:O(

    NTH - Profil | So 10.3.2012 17:01:35

    Zdravim, tak co byli jste to už někdo v Hostiku po rozmrznití zkusit?

      NPedro1 - Profil | Ne 26.2.2012 16:17:39

      Nějaký foto z Hostíku tady.
      http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=613144

        NPokki - Profil | Ne 26.2.2012 1:21:34

        mladej candat >> Jo to se ani nedalo zrecenzovat, dodává to tomu videu šťávu, všechny záběry jsou autentický. To mně na tom těší nejvíc.. Prostě emoce online :-D

          NPokki - Profil | Ne 26.2.2012 1:20:26

          mladej candat >> Díky, jsem rád, že se líbí, takhle v zimě jsem dřív neměl moc na co koukat, v češtině toho bylo málo a filmy jsem znal nazpaměť.
          Tak jsem začal dělat svoje a koukám se na to v zimě. Dělám to aby mně to samotnýho bavilo :-D

            Nmladej candat - Profil | Ne 26.2.2012 0:10:58

            Tak tohle video bych asi okomentoval jako ten tvůj kámoš za kamerou":O)
            http://www.youtube.com/watch?v=Jy4LYLuXqKY&feature=​related

              Nmladej candat - Profil | So 25.2.2012 23:54:55

              Pokki >> No potěš pánbůch v takový kose.
              Slušná práce.
              Se nezdáš a ty další videa ,to teda klobouk dolů.
              Dík za supr odkaz":O))

                NPokki - Profil | So 25.2.2012 22:51:38

                Sice není z Hostíku, ale pro dlouhou chvíli není špatné se podívat:

                http://www.mrk.cz/rybarska-videa.php?id=24736

                  Nmladej candat - Profil | So 25.2.2012 19:53:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Dnes procházka na Hostíku.
                  Molo už se rýsuje.

                    Nmladej candat - Profil | Po 20.2.2012 19:43:52

                    enteron >> Uvidíme řekl slepej ":O))
                    Ze začátku si nedělám vůbec iluze ,chce to čas ten snad všechno zahojí ":O)

                      Nenteron - Profil | Po 20.2.2012 19:38:18

                      mladej candat >> Přesně tak, bude tam stále živo a když nepůjde kapr, tak ti zato bude aspoň něco tahat o to jde.-).Jsem zvědav, jak to s tim tobogánem a celym koupalištěm vymyslí.

                        Nmladej candat - Profil | Po 20.2.2012 19:36:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        enteron >> No tobogán bude taky novej ten starej už je fuč":O)

                          Nmladej candat - Profil | Po 20.2.2012 19:27:34

                          enteron >> Ta džungle na hoře je náhodou super na vytírání cejnů a podobný havěti ,která se tam aspoň trochu rozmnoží ,teda doufam,protože kapři se vychytaj do týdne po nasazení, tak aspoň něco tam v tom bordelu zbude":O)

                            Nmladej candat - Profil | Po 20.2.2012 19:22:56

                            grizzly72 >> No to teda nevím jestli se z toho bude moct chytat :O(
                            Podle R.Ř. teda určitě ne a stejně tam bude furt někdo běhat ,takže tam bude pěknej rachot":O))

                              Nenteron - Profil | Po 20.2.2012 19:19:40

                              mladej candat >> Na plánku dobrý:)), uvidíme jak to bude vypadat v reálu.Moc se mi nelíbí, nepasuje mi to tam, ale to je můj názor a nic s tím neudělám.Svůj rajón budu mít v začátku nádže k červený boudě a potom od špice k tobogánu, takže molo nebude nadohled:).

                                Ngrizzly72 - Profil | Po 20.2.2012 19:19:15

                                mladej candat >> tak z toho se bude luxusně chytat :-)))

                                  Nmladej candat - Profil | Po 20.2.2012 19:16:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  enteron >> Takhle to molo bude vypadat a sem teda zvedavej ":o))

                                    Nenteron - Profil | Po 20.2.2012 19:14:08

                                    donald5 >> Tjn trochu si tam protiřečili, chtěli to hrr a taky to podle toho dopadlo, škoda slov. To mohla být jen záminka a skutečnost jiná, víš jak, dotoho člověk nevidí.To máš pravdu, kde jsou ty časy, kdy to tu žilo, jako teď v kyjský diskuzi.-).

                                      Ndonald5 - Profil | Po 20.2.2012 18:57:17

                                      enteron >> já si myslím, že tam byla na vině komunikace, páč mi neříkej že by tam daly ryby a úmyslně nepostavili to molo.Nehledě na to, že prý kvůli tomu molu museli opětovně upustit přehradu. Ta diskuze tu zase není až tak živá, přiznejme si to upřímně :-D

                                        Nenteron - Profil | Po 20.2.2012 18:52:18

                                        donald5 >> I kdyby ne:-)), aspoň je pak furt o čem diskutovat.), očem by to potom bylo, kdyby jsme vše každýmu odkývali:). I to je možnost, nebo čekali na nový příliv peněz:).

                                          Červené karty: Mihajl